Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

Ама не би позволил ислямизация на християните братле, а и по всяко едно време може да въдвори ред. :)
Добро ви утро и успешен ден, на всички...

Уни, казах по рано, че си умно момче, ама сега ще добавя, че си наивно критичното ти мислене си го забравил - затова ти и казах, че маргинали следваш, всеки с нормален санитарен минимум за простотия или за водене за носа, би натирил бялата златка в дън земя.
А по линия ислямизация в Русия:

[video=youtube;J3sjnU_YFR8]https://www.youtube.com/watch?v=J3sjnU_YFR8[/video]
[video=youtube;Aihmte1DWvA]https://www.youtube.com/watch?v=Aihmte1DWvA[/video]

Това с Християнството е мит, което ти каза и Ред. В момента в Русия в процентно изражение има повече мюсюлмани от колкото ЕС - да не говорим за изродщините на Кадиров.

Не искам да влизаме в темата Русия, просто ти давам референции да видиш, че си в заблуда.


А по темата:

Някъде бях гледал или чел, че това е тенденциозно в смисъл тази вълна е организиране - преди 1-2 години положението беше мега шит и нямаше вълни, а сега има и то от страни, които нямат нищо общо с конфликтните зони.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

blackout8 каза:
Някъде бях гледал или чел, че това е тенденциозно в смисъл тази вълна е организиране - преди 1-2 години положението беше мега шит и нямаше вълни, а сега има и то от страни, които нямат нищо общо с конфликтните зони.

Абсолютно, това си е организация от всякъде, заселват бавно ,но сигурно региони с техни хора, това за мен си е тиха война, тук при нас това се прави по избори в малки мащаби, а и в по-големи на някой места...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

Блеки, ако Путин не спре това, аз ще се изправя и ще го спра, ама ми писнало от тея политики и работи, а и не е моя работа да се чопля с тях, всички са мръсни продажници, а и не искам да ме сатинизира цялата хунта на гроб и десните.
За това и гледам просто и само дърдоря празни глупости, пък кой ги чуе, чуе. Уча се всеки божи ден, чета и преценявам за да си направя собствено мнение и преценка за всичко.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

Аалах Акбар
dynamite.gif
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

Блеки, ако Путин не спре това, аз ще се изправя и ще го спра, ама ми писнало от тея политики и работи, а и не е моя работа да се чопля с тях, всички са мръсни продажници, а и не искам да ме сатинизира цялата хунта на гроб и десните.
За това и гледам просто и само дърдоря празни глупости, пък кой ги чуе, чуе. Уча се всеки божи ден, чета и преценявам за да си направя собствено мнение и преценка за всичко.

Правилно трябва критично мнение и обективен поглед над нещата.
Чудно мие как ще го спреш това, ако Путин не го направи - ще се кандидатираш за президент на РФ?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

Със надписа на народното събрание братле, там е истината, но трябва да я осъзнаем. Обаче не искам да стигам до там, аз съм слаб играч и не ми е там мястото да оправям нещата. По-скоро бих подкрепил Реда за това. :)
Явно само в форума има достойни хора които могат да направят нещо в тази загубена държава, знаеш, не съм го казвал един или два пъти, а и имаме всички по-голям ресурс и от най-големите медии, а четвъртата власт може да се нарече и първа.
Правилно трябва критично мнение и обективен поглед над нещата.
Чудно мие как ще го спреш това, ако Путин не го направи - ще се кандидатираш за президент на РФ?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

"Нямам претенции към сърбите. Засега – продължава мъжът. - Но Гърция, Унгария, Словакия, Хърватия са членки на НАТО. Да, те не бомбардираха моята страна, но не плащат ли вноски във военния бюджет на НАТО? Не изпращат ли свои войници в Афганистан и Ирак? Те няма да могат да избегнат наказанието. НАТО потопи в кръв целия Близък изток и сега слаба Европа, предала властта над себе си на американския Сатана, ще бъде унищожена. Нашите жени ще раждат деца. След пет години Европа напълно ще се промени. Аз не се радвам на това. Уважавам великата европейска култура и не искам вместо църкви тук да има минарета. Но така ще бъде. Това е възмездие", заявява Ахмад.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Таксиметров шофьор изхвърли мюсюлманин от колата си

Мюсюлманин бил свален от колата на таксиметров шофьор в Атина, тъй като поискал да бъде спряна музиката в колата.Според мюсюлманската религия по времето на Пророка не е имало музика , особено западна, която се смята за музика на неверниците.Шофьорът както подобава спрял музиката, отбил таксито и му отворил вратата да слезе.

На въпроса каква е причината да го изгони, шофьорът пояснил любезно: Скъпи приятелю, както знаеш през ерата на Пророка не е имало таксита, така че слез и чакай някоя камила.
Правописа е от сайта.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

11887922_1475927146061036_6929926708938422645_n.jpg
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Рекордно количество имигранти заляха Великобритания


Великобритания са влезли законно 636 хил. имигранти, докато от страната са емигрирали 307 хил. души.

Незаконните не ги броим. Някой говореше нещо за милион на година? Пак ли му се струват малко? Белите се изнасят от Англия.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Със сигурност в тази цифра не са само англичани. Но все пак и частта от тях - чудно ми е в каква посока тръгват.

Отговорих си:
http://www.telegraph.co.uk/news/gen...-the-thousands-fleeing-Britain-each-year.html

Горе долу пишат, че 1/3 са англичани от напускащите острова.
Основна дестинация - Австралия. :)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Имигрират главно в Испания и Австралия, по-малко в САЩ. А тези, които остават в Англия се изнасят към по-малките населени места.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Бе колко да са тия бежанци, цела Сирия да се премести пак не е много, да не забравяме, че сирийците са си по принцип читави хора, образовани, а и много християни има сред тях. Аз се притеснявам баш мангалете от Бангладеш примерно да се не юрнат европейци да стават щото тогава зор че видим.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Бе колко да са тия бежанци, цела Сирия да се премести пак не е много, да не забравяме, че сирийците са си по принцип читави хора, образовани, а и много християни има сред тях. Аз се притеснявам баш мангалете от Бангладеш примерно да се не юрнат европейци да стават щото тогава зор че видим.
Христиените ги изколиха бе Горски. Или ги изхвърлят през борда още в Средиземно море. Та така.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Христиените ги изколиха бе Горски. Или ги изхвърлят през борда още в Средиземно море. Та така.

Баф мааму начи почвам да уча некоя и друга сура, че не се знае знае ли се, треа сме у крак с времето!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Баф мааму начи почвам да уча некоя и друга сура, че не се знае знае ли се, треа сме у крак с времето!
Учи и как да биеш жена си според правилата на Пророка, невернико! :lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Много добър анализ!

Ognyan Minchev
22 hrs ·
Не можем да откажем подкрепа на плачещи деца и на отчаяните им родители без да се срамуваме от себе си. Същевременно бежанският поток бързо нараства до мащаби, които в краткосрочна перспектива могат сериозно да застрашат социалната инфраструктура на балканските страни, а в средносрочна - на цяла Европа. Германия приема 800 000 души, което е около един процент (не десет) от нейното население. Но в Близкия изток терористични банди - вече с претенция за държави - са в състояние да превърнат в бежанци милиони, ако не десетки милиони. В северна Африка става същото като голяма част от тамошните бежанци са преследвани освен от терор и от нищета. Трагедията на бежанците е доходен бизнес за "каналджиите", които ги насочват и транспортират до вратите на Европа. Старият континент има сериозни проблеми да интегрира в своите общества имигрантите и техните наследници, получили убежище през последните 50-60 години. Повечето от тези хора живеят в общности, които са затворени и паралелни на заварената обществена среда и култура. Нарастващият радикализъм на младите мюсюлмани от Западна Европа показва ескалацията на този проблем за европейските общества. Разрушаването на обществата на изток и на юг от нас генерира все по-голяма бежанска вълна, а тя от своя страна ще бъде все по-голямо предизвикателство за интегритета на европейските общества. Затова пасивната стратегия на Европа "да се справи" с бежанската вълна е достойна за уважение, но напълно безперспективна. Европа се нуждае от активна стратегия за ПРЕДОТВРАТЯВАНЕ на следващи и по-големи потоци бежанци. Една активна стратегия по необходимост включва няколко компонента.
Първо - обезвреждане и поражение за основните фактори, пораждащи разпада на арабските и североафриканските общества. Независимо дали са терористични организации, петролни монархии или амбициозни регионални прото-империи. Европа е основна(та) част от НАТО - съюзът е създаден за да предпазва Стария континент от основни предизвикателства на неговото обкръжение. През Студената война това бе болшевишкият Съветски съюз, сега - в значително по-малка степен - мутиращата в авторитарно евразийство Русия, но във все по-голяма степен - (само)разрушението на радикализиращите се ислямски общества и генерираните от това разрушение ефекти - фанатизъм, тероризъм, обществен разпад, бежански вълни. НАТО трябва да разработи като минимум поредица от селективни стратегии за ограничаване размера на бедствието на югоизток и неговите ефекти върху Европа. Тези стратегии не бива да повтарят тесногръдите и авантюристични подходи за разрушаване на статуквото в части от Близкия изток с презумпцията за неизбежен демократичен процес на мястото на разрушените местни режими. Проблемите очевидно са по-сложни и изискват по-внимателни и разнообразни стратегически инструменти на въздействие.
Второ - мобилизация на европейски политически ресурс за разработване на алтернативни визии и стратегии за подкрепа на бежанците. Част от тях ще трябва да бъдат приети и интегрирани - доколкото е възможно. Друга част ще трябва да останат в специализирани територии с инфраструктура за подкрепа - особено ако броят им достигне милиони. Грозната дума е "лагери" - във всеки случай, поне центрове за временно настаняване. Дори и през Студената война стотиците - не милиони - емигранти от Изтока бяха настанявани в подобни лагери преди да бъдат насочени към имиграция в конкретни страни. Най-важният акцент е в единството и решимостта на европейските страни да осъществят прагматични решения, уважаващи човешкото достойнство, които биха избегнали опасността от конфликт между членовете на ЕС - кой колко бежанци "да вземе" и защо.
Трето - поредица от дипломатически и политически инициативи за разширяване извън Европа на списъка на страните, които биха могли да помогнат за решаване на бежанския проблем. Световната демократична общност заедно със стабилните държави от региона на Близкия изток би трябвало да решават този проблем съвместно. Никой в световната демократична общност не би спечелил от поставянето на Европа на колене.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ебаси смешния анализ.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Поздравче за Блеки. :)

Иначе тея си имат държава да си се спасяват, не може бежанец да взима повече пари от майка ми която се е трудил маса и години за тази държава.

[video=youtube;acM7KxnfWP8]https://www.youtube.com/watch?v=acM7KxnfWP8[/video]
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Поздравче за Блеки. :)

Иначе тея си имат държава да си се спасяват, не може бежанец да взима повече пари от майка ми която се е трудил маса и години за тази държава.

[video=youtube;acM7KxnfWP8]https://www.youtube.com/watch?v=acM7KxnfWP8[/video]

Ако обичаш не намесвай руснаците в темата. Мерси.
 

Горе