Отдел "Предприемачество" - Фън Сити - Варна

Здравейте :)

Искам да споделя 1 евент с вас. Той е част от Фън Сити и се провежда във Варна.
24.08 - 30.08. Става дума за Личностно развитие, бизнес и интернет маркетинг.
Ако имате свободно време и се до морето, наминете, може да научите нещо ново.
(Въпреки, че ще се преподават basic нещата)

Не съм сигурен дали ще има видео запис, но мисля, че ще има.

Повече информация(програма/място) може да научите ТУК

Надявам се да не отнеса някой хейт, за това, че искам да помогна :rolleyes:

Поздрави,
Павел
 
От: Отдел "Предприемачество" - Фън Сити - Варна

Доколкото знам Fun City (младежки фестивал) са нещо като спонсори, предоставят възможността и т.н. ( не съм запознат с детайлите )
Семинарите ще ги водят хора от ReLogic.org и StartupCity.Pro . Не знам дали са професионалисти и дали си разбират от сферите, но щом са там, най-вероятно знаят какво правят.
 
От: Отдел "Предприемачество" - Фън Сити - Варна

Обученията са със свободен достъп при следните условия:
От всеки участник се изисква да осигури собствен лаптоп, интернет връзка.
Ако нямате, и лист и химикал ще свършат работа, но няма да можете да извлечете 100% от обученията.
От всеки участник се изисква да има минумум 20$ в дебитна/кредитна карта или paypal.
От всеки участник се изисква да дава обратна връзка за всеки ден от обученията под формата на видео, в което да споделя впечатления + есе в свободен стил, общо 7 видеа и 7 есета.

Значи е само за имащи лаптопи, нещо ще се купува през афилиейт линкове за да си избият "безплатната" презентация.

Има и глупости за НЛП, Светлинна Хармонизация (т.е. bullshit). НЛП е псевдонаука според повечето психолози.
 
От: Отдел "Предприемачество" - Фън Сити - Варна

@happy - 20$ долара са за хост и домейн (обучения). На мен са ми интересни НЛП, медитацията и т.н
@Blinky - Обсерватория се намира, когато от Севастопол ( Центъра под Община ) тръгнеш само надолу посока плажа, преди стълбите за плажа завиваш вдясно.
 
Някои от лекциите звучат интересно. Ще трябва да видя как да си организирам графика.

@Blinky - гледай и тази година да не свирнеш за по кафе/бира и вече не знам!
 
Някои от лекциите звучат интересно. Ще трябва да видя как да си организирам графика.

@Blinky - гледай и тази година да не свирнеш за по кафе/бира и вече не знам!

Ама братле, ние имахме среща във Варна преди месец някъде. Но ще пиша като се завъртя. :) Иначе виновен съм към теб. :)
 
От: Отдел "Предприемачество" - Фън Сити - Варна

И аз не одобрявам НЛП и готовите отговори за моделиране на успех.
Различно мислене и стратегия и индивидуализъм, а не зомбиране и еднакво мислене
Но това е интересното, че сме различни и не всеки се подава на манипулации
А иначе си е бизнес
 
От: Отдел "Предприемачество" - Фън Сити - Варна

Съгласен съм K.D.Sign. Като цяло според мен се изисква тактичност, стратегическо мислене и много други тънкости, за да надвиеш конкуренцията на пазара.
Колкото до самата тема, ще си разпределя графика и ще се метна : ))
 

Горе