От къде могат да се намерят палки

grigorov

Active Member
Здравейте,
Понеже знам че тук има търговци на какво ли не да попитам.
Знаете ли къде мога да намеря палки като тези на КАТ стоп палките. Желателно без никакви надписи защото знам че е незаконно да се купуват техните стоп палки на мен ми трябват за съвсем друга цел. Ще ги облепям с надпис Охрана за един мой клиент.
Въпросът е че ми трябват спешно и идей от чужди сайтове не ме устройват.
 
От: От къде могат да се намерят палки

Благодаря много на колегата но мен не са ме спирали с такава палка до сега :) Става дума за стоп палка едни такива кръгли с дръжка. Пише МВР по принцип ама не ги искам с МВР понеже мисля че е нелегално да се купуват и продават такива...
 
От: От къде могат да се намерят палки

ааа сори не прочетах че е СТОП палка мислих си за такава дет бият хората :D
 
От: От къде могат да се намерят палки

Предполагам, че подобна палка може да ти направи всеки дърводелец, а вече ти с какво ще си я облепяш си е твой проблем.

Най-добре отиди при някой дърводелец и му кажи какво искаш. Реално ти трябва една дръжка и една кръгла, малка плоскост, която да се постави на върха на дръжката. :)
 
От: От къде могат да се намерят палки

grigorov, моля те, не забравяй да споделиш тук, когато намериш въпросните стоп-палки. И на мен ми трябва една.
Ще й сложа надпис "200 лева" и ще се опитвам да спирам с нея автомобилите на пешеходна пътека. Защото е невъзможно да се пресече. Поне по 5 минути се налага да чакам и да се моля някой да благоволи да спре, че и другите да се сетят да ни пропуснат.
 
От: От къде могат да се намерят палки

grigorov, моля те, не забравяй да споделиш тук, когато намериш въпросните стоп-палки. И на мен ми трябва една.
Ще й сложа надпис "200 лева" и ще се опитвам да спирам с нея автомобилите на пешеходна пътека. Защото е невъзможно да се пресече. Поне по 5 минути се налага да чакам и да се моля някой да благоволи да спре, че и другите да се сетят да ни пропуснат.
Там ти е грешката, че чакаш. Аз винаги тръгвам нахално и да видиш как набиват спирачки и гледат едно глупаво. Естествено, имам си едно наум и ако някой реши да не спре, ще се мръдна, но до сега такъв не е имало :)
 

Горе