Паметника на Съветската Армия!

Те да не се катерят по онея им работи - не им пречи да се събират пак и да го няма.
Просто бургазлии не знам никога да са свързвали альошата с комунизъм-антикомунизъм. И да е политически и идеологически натоварен.
На мен не ми е ясно защо има толкова много вълнения около тоя паметник в София. Ясно, политиците трябва да си запълват деня с някакви такива неща.
Абсолютно не видях нещо по-различно в софиянци. Селяни като всички в България :)
И плебса да им върви по гайдата и да подема темата.
Ако имаха малко въображение можеха да измислят много други варианти. Че да ти кажа честно онова, когато го бяха оцветили с марвелски герои - що не го оставиха така?
Има един графит в София на онази черна София, снимах го обаче не можах да намеря снимката. Някой виждал ли го е?
 
Това е за русо-робите, които им "крадат" историята. :D

Виж файлът 31847

Има 2 грешки в текста 🤭 ... на олигофренчетата с незавършен 4 клас приоритет би трябвало да са им персоналните им проблеми, а не да се бутат в тежки теми като история и политика.

ПП: Левски защо е с фрак и бастунка като английски джентълмен... и гумени ботуши?? 😀
 
Има 2 грешки в текста 🤭 ... на олигофренчетата с незавършен 4 клас приоритет би трябвало да са им персоналните им проблеми, а не да се бутат в тежки теми като история и политика.

ПП: Левски защо е с фрак и бастунка като английски джентълмен... и гумени ботуши?? 😀
Важното е, че си хванал важното. Пълният и краткият член са голям проблем на много уж образовани българи. Но за разлика от тях копейките доста разбират от краткия (късия) член. ;)

Момче, и ти си за очила.

 
ed4ede5744f1d9793d79f3367a3e2d7e.png
 

Горе