Паметника на Съветската Армия!

Не съм сигурен, че говорим за едно и също, но:


И тази тъпня с "много сме добре, че до там стигнахме да махаме руски паметници" е плоско, колкото да не правим нищо добро, защото имаме друга мизерия да оправяме. Да, имаме много да оправяме, и това е част от шитавата руска сянка, която всеки по света наблюдава, идвайки тук. Комунизмът и руското присъствие не си е отишло, следейки и коментарите в сайтове и социални мрежи. Това е едно от нещата, които ни отдалечават от белите хора на запад. И пак ще напиша, който иска - емиграция, който не - да седи тук и да си приемем реалността като мъж. ;)
 
"Наказаните със смърт" не са били невинни.
Наказаните са екзекутори на деца, жени и старци - най-известен пример е Ястребино, но има и мнооого други, вкл. и в моя род, както вече споменах.

Такава варварщина не знам да се е случвала в друга европейска страна през 20-ти век, ако се абстрахираме от погрома над евреите.
 
Не съм сигурен, че говорим за едно и също, но:

Въпросният "доц. д-р" всъщност е политик от ГЕРБ.
И е археолог, като специализациите му нямат нищо общо с новата история на България.

Комунистическият режим премахна българските паметници и ги замени с пропаганда.
Кои паметници е премахнал?
А кой е направил съществуващите в момента паметници на Левски, Х. Димитър, всички войводи, царе и т.н. и т.н. из цяла България?

Кой направи архитектурните резервати?

Кой е направил действащите и в момента исторически и археологически музеи??

Какви паметници са построени през"демокрацията"??

И пак ще напиша, който иска - емиграция, който не - да седи тук и да си приемем реалността като мъж. ;)
Емиграцията е за такива издънки като тебе - без корен и незнаещи историята си.
Подозирам че дори не си българин, а реотанът ти е правен някъде в Албания :)
За толкоз години не си стоплил елементарни неща.
 
Въпросният "доц. д-р" всъщност е политик от ГЕРБ.
И е археолог, като специализациите му нямат нищо общо с новата история на България.


Кои паметници е премахнал?
А кой е направил съществуващите в момента паметници на Левски, Х. Димитър, всички войводи, царе и т.н. и т.н. из цяла България?

Кой направи архитектурните резервати?

Кой е направил действащите и в момента исторически и археологически музеи??

Какви паметници са построени през"демокрацията"??


Емиграцията е за такива издънки като тебе - без корен и незнаещи историята си.
Подозирам че дори не си българин, а реотанът ти е правен някъде в Албания :)
За толкоз години не си стоплил елементарни неща.
Всъщност емиграцията е за хора, които не намират хубавото където са. Сещай се за кои става дума. Аз ще имигрирам, ако тук дойде вашата лайнарщина. Но за жалост вие не го правите, защото сте жалки плазмодии и сте силни само на думи. Жалко за вас и съществата ви.

Що, на теб паметници ли ти липсват? Малко соц лайна ли имаме? И като ги даваш тези въпроси, вземи влез и виж:


Аз пък подозирам, че си комунистически наследник на още по сбъркан комунист, на който много му липсват външните тоалетни и реденето на опашки за 2-3 вида обувки.
 
Всъщност емиграцията е за хора, които не намират хубавото където са. Сещай се за кои става дума. Аз ще имигрирам, ако тук дойде вашата лайнарщина. Но за жалост вие не го правите, защото сте жалки плазмодии и сте силни само на думи. Жалко за вас и съществата ви.

Що, на теб паметници ли ти липсват? Малко соц лайна ли имаме? И като ги даваш тези въпроси, вземи влез и виж:


Аз пък подозирам, че си комунистически наследник на още по сбъркан комунист, на който много му липсват външните тоалетни и реденето на опашки за 2-3 вида обувки.

Бахах, то това прилича на Руския паметник:

Ето ти нещо доста по-сериозно:

Чети там и се образовай кой го е поръчал, правил, платил. Може да цъкнеш и на линка за резервата - и там да видиш кой се е погрижил да се съхрани миналото, та да си знае народа корените и да не се лута като стадо примати в бананова нива :)
 
Ето за орките, да знаят:


Славчева, този е едва 1.5 метра на място, което никой не посещава. Кво сравнения правиш и ти. И е този бюст е толкова жалък, колкото опита ти да кажеш нещо с поста си.
 
Последно редактирано:
Пловдив вече не е място за разходи, винимавайте за съветските войни с очилата от зрънчо, дебнат от всякъде.

Виж файлът 31755
Тия са малко. Поредните безделници без идея какво реално защитават.
Хората ги питат, те милите говорят глупости, други дори не знаят и за какво да говорят. Аз предлагам да им се даде възможност да поддържат тези кенефи като им взимат пари от данъците, да видим тогава колко ще им е мило.
 
Никога не съм обръщал внимание в този т. нар. моч. Нито знам какво е за софиянц. Но альошата според мен не могат да го барнат. Альошата си е вид културно средище или не знам коя дума да определям точно.
Примерно там от край време се събират скейтъри.
Ако софиянци си мислят, че альошата за бургазлии е като моча са софиянци много сериозно са се объркали.
 
Те да не се катерят по онея им работи - не им пречи да се събират пак и да го няма.
 

Горе