Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата? Кой?

uni-web

Well-Known Member
Кой???

Бърни, със спестяванията или Норта и останалите тарикати герберчета в форума?

Сутрин, обед и вечер - денонощно, по всички медии и в целия Фейсбук, "Протестна мрежа" питат, критикуват, настояват, призовават. Искат ревизия на този и онзи. Чудят се откъде са му парите, какви са му кредитите. Оценяват морала му.

Търсят сметка за това или онова назначение. За този или онзи проект (вчера се оказа, че са компетентни и по "Южен поток") По комисарски размахват пръст, а от седмица съвсем са наперили гребен - нали правителството си е тяхно, на "протеста", имат си собствен вицепремиер и правосъден министър, премиерът скачаше с тях на площада, че и озвучителят им Виктор (от естрадното дуо Стоян и Виктор) се дореди до зам.-министърски пост в културата...

Добре е да се пита, ревизия е нужна по всяко време и всекиму. Съвсем според болшевишките повели на другарите Троцки и Дзержински. Защото класовият враг не спи...

Кога обаче госпожите, госпожиците и господата от "Протестна мрежа" ще благоволят да кажат нещо и за себе си? За своите финанси, за своя морал? За връзките си с Костов, американските фондации, кръга "Капитал", за факта, че са акционери в КТБ.

Цялата статия тук!
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Stoyan Ivanov Stoyanov · Водещ коментатор
Kaкво работят ли? Работят медийни кречетала. Питайте ги дали НПО-тата към които са дали всяка година отчитат и медийните си участия? На Цонева "института" май имаше "проект" по темата - "подобряване взаимодействието с медиите", което си значи да ги канят колкото се може повече за да хленчат клишетата си. Освен това работят като "гражданско общество". Ако сте се чудили къф е тоя гявол - на, тия платените от мириканското правителство са "българското гражданско общество". Освен това по задължение изпълняват и длъжностите "русофоб на свободна практика" и "пещерен антикомунист под наем". Освен това най-смотаните в ЕС медии се подвеждат и ги канят ката ден, но едва ли забелязват, че под маската на бяснодясно "гражданско общество" се занимават с политика. Такива балъци като нашите журналя няма никъде.

тоя коментар ми хареса
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Много точно написано, ама някои хора или не могат да го разберат, или и те са на хранилка.
тоя коментар ми хареса
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Там е работата, че да си част от активното гражданско общество не е професия, а занимание за свободното време. Когато някой се превърне в активен гражданин на пълен работен ден веднага възникват съмнения.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

На мен пък ми е интересно какво работи Доган! От къде направи пари, за да си купи цялата държава и сума политици и партии?
Купи си БСП, купи си ББЦ, купи си ДПС, купи си Атака, купи си ВМРО (+ НИЕ)... От къде толква пара, баси? Всичките големи енергийни и строителни фирми са негови, кабелните оператори са негови, медиите са негови.
Доган е най-големия кръвопиец на държавата и много се радва, когото се репчите за някакви въшкари, а него го оставяте на мира.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Ми ходи го питай, ние какво общо имаме с тоя???
На мен пък ми е интересно какво работи Доган! От къде направи пари, за да си купи цялата държава и сума политици и партии?
Купи си БСП, купи си ББЦ, купи си ДПС, купи си Атака, купи си ВМРО (+ НИЕ)... От къде толква пара, баси? Всичките големи енергийни и строителни фирми са негови, кабелните оператори са негови, медиите са негови.
Доган е най-големия кръвопиец на държавата и много се радва, когото се репчите за някакви въшкари, а него го оставяте на мира.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Ми ходи го питай, ние какво общо имаме с тоя???
Нещо не ти е удобно да говориш за Доган, а?
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Ми ходи го питай, ние какво общо имаме с тоя???

А с въпросните от заглавието какво общо имаш?
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Аз, ли :D Тук направо удари на камък :lol:
Мисля достатъчно открит съм в форума, за да ми казваш, че имам нещо общо с който и да е :lol:
А с въпросните от заглавието какво общо имаш?
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Аз, ли :D Тук направо удари на камък :lol:
Мисля достатъчно открит съм в форума, за да ми казваш, че имам нещо общо с който и да е :lol:

Точно така. Щом нямаш нищо общо, защо изобщо пускаш теми?
А? Кой? Защо?
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

1013701_4392317466364_2987306_n.jpg
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Пак ли да обяснявам?
Ок, кратко точно и ясно: Не искам България да се управлява от мутра и престъпна организация която тероризира всички!!!
Точно така. Щом нямаш нищо общо, защо изобщо пускаш теми?
А? Кой? Защо?
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Пак ли да обяснявам?
Ок, кратко точно и ясно: Не искам България да се управлява от мутра и престъпна организация която тероризира всички!!!

Тоест не искаш Доган да управлява от сараите ?
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Много ясно, че не искам, някога да съм го казвал?
Тоест не искаш Доган да управлява от сараите ?
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Много ясно, че не искам, някога да съм го казвал?
Намекваш го постоянно. Нищо лошо нещеш да кажеш за шефа на мафията в БГ, нали?
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Много ясно, че не искам, някога да съм го казвал?

Не помня даже да си споменавал Доган и колко е заробил България и как ДПС е незаконна , защото е етническа партия.
Но за лошия Бойко що писания си писал , може книга да издадеш.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Пак ли да обяснявам?
Ок, кратко точно и ясно: Не искам България да се управлява от мутра и престъпна организация която тероризира всички!!!

БСП също е престъпна организация.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Нямам много инфо за него, от политика започнах да се интересувам по времето на бойко, преди това въобще не и обръщах внимание.
Иначе, мога да кажа това което се траби по медиите, че дърпа конците на всеки и всичко, а и не мисля, че етническа партия има място в парламента.
Специално за него съжалявам, че пистолета който гръмна не е бил с истински патрони.
Не знам какво да ти кажа повече, просто не съм чел достатачно за него за да знам колкото за тиквич. Той тоя нали се махна преди няколко години.
Намекваш го постоянно. Нищо лошо нещеш да кажеш за шефа на мафията в БГ, нали?
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Има ли някоя която не е?
Аз предлагам никой да не гласува, да ги видим тогава.
БСП също е престъпна организация.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Аз предлагам никой да не гласува, да ги видим тогава.
Точно за това си мечтае Доган - никой да не гласува, за да може да спечели с твърдия си електорат. То и БСП да спечелят, колкото за коалиция с Доган, все едно, че сокола пак си е шеф на държавата.
25 години Доган ни съсипва живота и завладява държавата, а иначе боко, моко.
 

Горе