Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата? Кой?

От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Именно. Поредно доказателство, че между Герб и БСП няма особени разлики - ДПС, Белене, ЮП, произход, отношение към ченгета - във всичко най-важно са еднакви.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

БСП не дава щото не е популистка партия, не защото се стиска. А кой не гледаше язовирите , че издави хората ?



мале не знам, ти с. Бисер наводнението спомняш ли си, или ей така си говориш за спорта?
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

мале не знам, ти с. Бисер наводнението спомняш ли си, или ей така си говориш за спорта?

Помня и Бисер , ще помня и Мизия . Нали лошите Герб не бяха на власт сега, що преляха ?
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

И тва кво ти говори? Че ти като привърженик на гроб, точно за язовирите ще си мълчиш, че ние си спомняме бисер, а помня и как платиха със субсидията на отцепниците на атака и как отиде онзи педерас* президента чак да се снима с бе те ерите и да си правят пр акция, ходи ги виж след 1 година как са - няма да си такъв наглец.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Гротескна мрежа и Десен сектор имат един и същ работодател,и сходна идеология.Просто Десен сектор са малко по-смели и прости,друга разлика не виждам.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Кой им е работодателят и каква им е идеологията?
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Доган много се кефи, когато се занимавате с глупости. Наточил се е да си купи още две банки и един мобилен оператор. Строи като откачен ВЕЦ-ове в Родопите, щото разбира и от строителство на енергийни мощности, не е само хидро-инженер.
Продължавайте да го радвате!
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Кой им е работодателят и каква им е идеологията?

Владко и другите русофилисти, обичат да пускат неаргументирани мнения в един ред!

Много ми е смешно бе хора, значи ако някой се бори за истината и ви я показва на тепсия в случаят с ЮП и предателството на БКП/ДП=ДС със специалните части в промените на енергийният закон! Та значи, някой вади на друг кирливите ризи и схеми за източване на милиарди, с тези милиарди ще бъдат взети именно от всички нас, та когато някой разобличава било лошо :D Смятай Сноудън, Асандж и компания на запад ги взимат за най-висша инстанция на истината, само държавата иска ги затрие, тук обратното.

В интерес на истината от такова мислене сме на този политически хал и си го заслужаваме!!! Всички теми в този форум ги обръщате на политики стил на семки пред блока или селския мегдан - направо ми се драйфа ...
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Помня и Бисер , ще помня и Мизия . Нали лошите Герб не бяха на власт сега, що преляха ?

я кажи какво направи ГРОБ за ЕДНА ГОДИНА след това в с.Бисер, ТАКА ЧЕ ТОВА ПОВЕЧЕ ДА НЕ СЕ СЛУЧВА!

STFU & GTFO
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Прави ли ти чпечатление, че онлайна парцала на сем. Пеевски - bezpartien.com - обслужва угодно партията на Бюрека? С псевдо статии за соросоиди и криншнари се опитват да пробутат спасителя на нацията Дудук Бюреков.
Наивно, та чак тъжно, но за капацитета на избирателите на Дилянчу тия новини са ултра шокиращи и пълни с неподправени истини.
Ако някой ми намери една кофти статия за ББЦ или Бюрека в "безпартиен", го черпя бутилка уиски!
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

На мен много ми хареса точно тази статия и не виждам къде видя манипулацията точно в нея.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

На мен много ми хареса точно тази статия и не виждам къде видя манипулацията точно в нея.
Тая статия е клюкарска. Вестник "ШОК" нр.2. Няма нищо за това от къде Бюрека изкара 11 милиона за изборите, но има "доноси" точно в стила на ДС за протестъри.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Правят ли ти впечатление фактите?
Кръв? Това, ако е кръв аз съм трамвай, а прочутата и надута дето я прочуха в медиите на бокича нали видя с кой е заедно. Снимките ги гледах на фотошопа няма промяна ;)
Прави ли ти чпечатление, че онлайна парцала на сем. Пеевски - bezpartien.com - обслужва угодно партията на Бюрека? С псевдо статии за соросоиди и криншнари се опитват да пробутат спасителя на нацията Дудук Бюреков.
Наивно, та чак тъжно, но за капацитета на избирателите на Дилянчу тия новини са ултра шокиращи и пълни с неподправени истини.
Ако някой ми намери една кофти статия за ББЦ или Бюрека в "безпартиен", го черпя бутилка уиски!
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Аз не мисля,че въобще заслужават да ги коментираме тези индивиди,за мен са си най-обикновени национални предатели,продали се за няколкостотин хиляди $ на държавата,чиято управляваща прослойка се кланя на Луцифер и за която убиването и страданието на хора носи забавление и печалба,не знам само кое от двете ги радва повече.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Тая статия е клюкарска. Вестник "ШОК" нр.2. Няма нищо за това от къде Бюрека изкара 11 милиона за изборите, но има "доноси" точно в стила на ДС за протестъри.

клюкарско е да казваш, че е извадил 11 милиона, ама ти си знаеш.
Статията не е клюкарска а с факти и снимки, факт е че въпросния генов получавал пари от соросоидни фондации, ама вие тва не го чаткате, нали трябва да се защитава герб
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Това е смешно, бе. Осъзнавате ли, че заместник председателя на парламента е забъркан в контрабанда за стотици милиони и облужва терористични организации - Бисеров! Тоя трябва да ви вълнува, а не някакви въшкари, дето нямат никакво значение.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Да почваме ли да изброяваме за лидера тиква???
Това е смешно, бе. Осъзнавате ли, че заместник председателя на парламента е забъркан в контрабанда за стотици милиони и облужва терористични организации - Бисеров! Тоя трябва да ви вълнува, а не някакви въшкари, дето нямат никакво значение.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Да почваме ли да изброяваме за лидера тиква???
Изброявай. Колкото повече инфо се публикува, толкова по-добре. Мафията в българия си има един бос - Доган. Всички забъркани с него са в кюпа на националните предатели.
 
От: Пиленца сладки: Какво работят Асен Генов и Антоанета Цонева? Къде са на заплата?

Изброявай. Колкото повече инфо се публикува, толкова по-добре. Мафията в българия си има един бос - Доган. Всички забъркани с него са в кюпа на националните предатели.

още един заблуден. много е удобно на всички гербери ей така да има по някой зъл гений като доган и пеевски и те да са виновни за всичко и какъвто и гаф да прави тиквоча и гроб - да се казва - -аа ама вижте го доган и пеевски, те са по-лоши. ай сиктир
 

Горе