Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Поръчах Пакет 4 Pro Blast.Получих детайлен репорт.Поръчката беше изпълнена експресно.
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Поръчах Пакет 2 - пристигна адски бързо, повече линкове от обещаното. Всичко е супер.
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

пиши ми на лично, интересувам се Пакет 3 Advanced Blast: 1 600 контекстуал линка - 800 уникални домейна + Bonus: 50+ edu и gov wiki линка - $10 и ще получа ли събмит в 100+ директории за сайтове.
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

За по-малко от 24 часа поръчката беше изпълнена!
Подробен репорт - директни линкове към страниците. Получих повече от това, което включва офертата!

Препоръчвам услугите!
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Аз да попитам - тези линкове къде е по-добре да сочат - към сателитен сайт или към основен?
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Аз да попитам - тези линкове къде е по-добре да сочат - към сателитен сайт или към основен?

И към двете може. Зависи от сайта, на колко години е, стратегия за линк билдинг. Аз си пускам и към сателити и към главните сайтове.
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

За Великден ще има ли промоция? Услугата ставаше ли за БГ сайтове?
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Получих точно каквото поръчах. Репорта дойде за няколко часа. Коректно изпълнена услуга, без "ама ..." и сума обяснения. Препоръка и от мен.
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

За Великден ще има ли промоция? Услугата ставаше ли за БГ сайтове?

Да става за БГ сайтове, но трябва да ми предоставите статията - не мога да я спинвам на БГ


ПП Айде ще пуснем една Великденска промоция (важи до края на празниците) - При поръчка на Пакет 3, 4 или 5 получавате събмит на сайта в 100+ директории


@bubatalazi Пиши ми на ЛС кой сайт да ти събмитна, тъй като си поръча днес и отговаряш на условията
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Ето това се казва точен колега:D Днес 21-04-12 в 12:50 си поръчах Пакет 4 Pro Blast: и вече го имам репорта , за което свалям шапка на колегата.Ако и други станат толкова точни ще е много добре.

А само да допълня,че получих повече от това което платих.Благодаря много.
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Много доволен съм от колегата...
Бързо и коректно изпълнено :)
 
Браво на колегата, за пореден път съм доволен :D
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Свободен съм за поръчки :twisted:
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Интересувам се, пуснал съм ти ЛС.
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Нещо не ми разрешава да изпращам май...сега видях. Ако може да ми пуснеш скайп за връзка? Благодаря
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Поръчах 4ри адвансед пакета от по 10 долара. Човека свърши всичко както трябва. Исках да изкажа впечатления, след като видя ползата от тези линкове, но за съжаление уцелих появяването на Пингвина и не мога да потвърдя какъв е ефекта от тях.
 

Горе