Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Мда, кофти се получи с този пингвин и мен му удари мн яко. Но това не означава, че няма да ти помогнат тези линкоиве а и си имаме още Bing и Yahoo ;)
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Не съм чел всичко коментари, може някой да е писал да ли става за БГ сайтове, интересува ме има ли ефект за тях?
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Не съм чел всичко коментари, може някой да е писал да ли става за БГ сайтове, интересува ме има ли ефект за тях?

Пусках събмит и на БГ сайтове, но там трябва да ми дадете статията тъй като не мога да я спинвам на БГ. Могат да кажат тези с БГ събмитите как им се е отразило :)
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Драсни един скайп на лично. Интересувам се от услугата.
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Благодаря на колегата snux за бързата реакция.
Много коректен!

Чакам резулатати сега :)
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Поръчах един "beginner" пакет и работата се свърши за около 3минути. Препоръчвам.
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Много точен и бърз, абсолютно задължителна услуга за всеки имащ възможност да си я позволи, след резултат ще дам и допълнително мнение. Аз ползвах пакет 3 за ефект след 1 час не мога да говоря, няма да е сериозно, но и моята ниша е малко специфична така че ... Препоръчвам го!
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Привет, мисля да се възползвам от услугата.
Но имам малки съмнения това не е ли чисто спамърска техника и има ли възможност да донесе негативи?
Какъв е този пингвин за който споменавате?
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Привет, мисля да се възползвам от услугата.
Но имам малки съмнения това не е ли чисто спамърска техника и има ли възможност да донесе негативи?
Какъв е този пингвин за който споменавате?

Ще се радвам да поръчаш. Относно пингвина и негативните резултати има доста стабилна тема тук, линковете се разпределят изцяло по ваша преценка. За да се избегне се слага спинната статия, повече от 1 урл, както и различни ключови думи.
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Поръчах и всичко беше изпълнено светкавично бързо. Отлична комуникация. Подробен репорт. Надхвърли очакванията ми! Благодаря!
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Човека беше точен, работата бе свършена за няма и час. Пълен репорт, с повече от това което се бяхме договорили. Много съм доволен :)
 

Горе