Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

veselin.us

New Member
Няма ли да бъде по-добре ако писмото, което потребителите, които са се регистрирали получават да бъде на български език или пък изцяло на английски? Все пак това е първото впечатление, което хората добиват :)
 
От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

Ми тва е фабричното дето си върви с vBulletin системата и не е променяно след инсталирането на форума, седи си така. Не виждам нищо лошо, даже това един вид ме зареди с впечатлението, че ако ша се занимавам с онлайн бизнес, английския му е цаката... и се оказах прав :)
 
От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

Ми тва е фабричното дето си върви с vbulletin системата и не е променяно след инсталирането на форума, седи си така. Не виждам нищо лошо, даже това един вид ме зареди с впечатлението, че ако ша се занимавам с онлайн бизнес, английския му е цаката... и се оказах прав :)

Нямам нищо напротив английския, просто ми беше малко странно как така получавам нещо с българско заглавие, английски текст и подпис на български
 
От: От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

Нямам нищо напротив английския, просто ми беше малко странно как така получавам нещо с българско заглавие, английски текст и подпис на български
Абе кво ти пука, майната му на омесването, дошли сме тука за да правим сухо, не да оценяваме естетиката :) 8)
 
От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

Еми ще се оправи това скоро. Мерси за предложението, но мисля че първото впечатление е още когато посетител попадне тук, разгледа и след това решава дали да се регне. Голяма бройка са дошли от това че е бил ценен ресурс в дадена област, за която са търсили инфо. Примерно за следващ ПТ ъпгрейд и т.н. Но определено ще се пипне това нещо с мейла в който приветстваме новорегестрираните потребители.;)
 
От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

Еми ще се оправи това скоро. Мерси за предложението, но мисля че първото впечатление е още когато посетител попадне тук, разгледа и след това решава дали да се регне. Голяма бройка са дошли от това че е бил ценен ресурс в дадена област, за която са търсили инфо. Примерно за следващ ПТ ъпгрейд и т.н. Но определено ще се пипне това нещо с мейла в който приветстваме новорегестрираните потребители.;)

Разбира се! "Кънтент ис кинг" :mrgreen: Просто малка дреболийка, която може да се премахне и форума да стане с 1 идея по-близо до съвършенството :rolleyes:
 
От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

Браво пич ! С това темпо може да натрупаш 100 мнения за едно денонощие....Рекорд ще е ....
 
От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

adi, ти трупаш по 200 мнения на денонощие
малко могат да се опитват да вземат лидерството :)

Веселин е от малкото хора, които се впечатляват от ауто мейлите. Аз сигурно съм си го изтрил едно време без да му обърна внимание на EN ли е на BG ли е..
 
От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

radev не се зайждай с мен сега аз имам Posts Per Day: 1.43
нищо лошо не съм казала за протежето ти
 
Последно редактирано:
От: От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

Браво пич ! С това темпо може да натрупаш 100 мнения за едно денонощие....Рекорд ще е ....

Ми форума не е ли за писане и изразяване на мнение или съм се объркал нещо? Ако съм се объркал кажете веднага :p
 
От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

Всъщност не е.
Има правило.
Ако нямаш 100 мнения, имаш право само на 3 поста на ден.
до 1000 мнения имаш право на 10 поста на ден
над 1000 си ънлимитед


...
...
...
...
(ебавам се)

...
:)
 
От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

Няма да е лошо да има наистина такова правило:wink:
 
От: От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

Няма да е лошо да има наистина такова правило:wink:

adi не знам защо, но си ми вдигнала мерника. Ако с нещо съм те засегнал (не знам как точно като изобщо не съм те споменавал) се извинявам публично :(, ако ще се почувстваш по-добре ще пиша по малко за в бъдеще.

radev - Супер предложение, следващата стъпка е да се забрани регистрацията за нови потребители :twisted: :mrgreen:

Edit: Странна политика, в другите форуми карат потребителите си да пишат колкото се може повече, а тук се карата като пишеш. Ако е някакъв нов, секретен трик за популяризация значи наистина съм назад с материала
 
Последно редактирано:
От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

Едно пиле ми каза, че всички потребители, който имат буквата "b" в потребителкото си име ще бъдат изтрити. И още 400 random потребители ще бъдат изтрити.
Новогодишна томбола.

Blinky, гориш, my nigga

:)

(уфф... ся видях, че не мажем в Оффотопик-а, пардон моа)
 
От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

veselin.us -няма проблеми пиши си не се притеснявай ... според мен обаче няма да сварваме да изчитаме това което си написал колкото и да е полезно
 
От: От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

veselin.us -няма проблеми пиши си не се притеснявай ... според мен обаче няма да сварваме да изчитаме това което си написал колкото и да е полезно

Хората имат амбиция да достигнат pr10 за една година, други да правят по милион годишно от дот ком бизнес, аз се стремя да бъда полезен и да помагам с каквото мога.
 
От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

Веселин е пича на месеца!
По-кадърен е от 90% от народа тук взет на куп.
Adi, Не мога да повярвам, че насериозно ги казваш тия работи....

пича има потенциал и може да помага.
ти, adi, с какво помогна на хората, освен, че само ти имаш право да пишеш най-много?


(ай лягам вече честно, утре ще дочитам сапунката от днес)
 
От: От: От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

adi не знам защо, но си ми вдигнала мерника.

Не й обръщай внимание, тя си е такава и винаги си е такава и с всички, без значение какво пишем :D Така че просто да не ти пука :wink:
 
От: Предложение за редакция на "писмо за добре дошли"

Няма да горна, ако горна, ще се върна с лукавост :)

Ще се радвам да се придържаме към проблема с welcome message-a. Идеята ще се гледа да се осъществи. Даже се чудя дали и да не вземеме и да сложиме и някой друг линк - уж за е-мейл маркетинг. Но и това ще се обмисли. Аз си мислех че много малко хора го гледат толкова обстойнно. Но явно прави впечатление.;)
 

Горе