Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Па аз мога да танцувам кат щъркел аа коши кажиш

Е тва искам да го видя - ако ми хареса - приказка, ако не ми - песничка, за наказание.:lol:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ма ние ли требваше да ги пращаме - не сме разбрали, сори. Ние помислихме, че само ноу-хау се иска от нас и го дадохме. Днеска кумшийката я чух да се оплаква, ако знаех щях да ти я пратя.:wink:

Ей начи спамите от петстин страници и не сте научили афилиейт програма какво е - засрамете са. :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ей начи спамите от петстин страници и не сте научили афилиейт програма какво - засрамете са. :)

Ся, като го казА верно се засрамИх - ще погледна в любимия ви гогъл и ще се ограмотя.:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Пали станка и идвай яз ши запаля сигналния огин

Ей ся отивам да видя къде оставих манивелата, че на стартер не пали и да викна некой кумшия да ме бутне и тръгвам. Ти репетирай танца, па за всеки случай си намери и тапи за уши. Ако ми хареса танца на щъркела ще те науча да правиш орела от йогата.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Земи и Лилиту да напрайм една касна оперативка на къра, шото две пирални са повичи от една
 
От: Предприемачеко разпускане!

Земи и Лилиту да напрайм една касна оперативка на къра, шото две пирални са повичи от една

Оооо задължително, само нека се върне, че днеска е или на балет или на куклен театър - не помня вече. Ще ни издържи ли пералнята и двете или ш'се изчакваме?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ето душко, ама аз съм онова мнинкото дето дето подскача :D

[video=youtube;-tJZ5Tvy_kM]https://www.youtube.com/watch?v=-tJZ5Tvy_kM[/video]

Дай го танца и ще се дундуркаме за лека нощ, айде.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Абре, Уни какви са тез пингвини, да навяваш лоши асоциации с тях. Сега и кълчеща се панда ако пусне ще ме довършиш. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Кони дойди шии пишем оцъствие ама ти две перални шимойш ли пусна а
Ако са две кратки ще мога, ма да знаеш, че две половинки не винаги правят едно цяло...пране.:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ето душко, ама аз съм онова мнинкото дето дето подскача :D

Не мога да видя дали си с чорпките, душе - да знам дали ще спиш или ще се бориш.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

:D Братле то си е асоциация ама щото това дребното направо кърти, в нотпада имах и по-як клип с него ама нещо не мога да си го изнамеря в моя си сайт :D
Абре, Уни какви са тез пингвини, да навяваш лоши асоциации с тях. Сега и кълчеща се панда ако пусне ще ме довършиш. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, то лято , аз през 5 мин съм да се квася дет се вика кви чорапки :D
Не мога да видя дали си с чорпките, душе - да знам дали ще спиш или ще се бориш.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ганг, братле виж какво селфи видело напипах на нандито аз казах чи ша си я зимам вече направо ни мога и да дишам :-o

[video=youtube;A2SAG5yQVmg]https://www.youtube.com/watch?v=A2SAG5yQVmg[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, то лято , аз през 5 мин съм да се квася дет се вика кви чорапки :D

Кво лято, бе душе - при нас в балкана е хладно. Не съм подбарала чорапките още, ма на там вървят нещата - дано поне за коледа се оправи, та да идем с Лилето на басейнче.:)
 

Горе