Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Няма душко почвам да събирам стинки за пръстен :rolleyes: , ша идва да си те зимам от дедо :-o
хахах мека съм, щото не ми се занимава днес с тоя тапир - иначе тва, че съм девойка не ми пречи да го запсувам по най-просташкия начин.:) Може и прасковки и кайсийки и ягодки - важно е да не хванеш трихомонолоза или квото се хващаше от развалено месо.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Няма душко почвам да събирам стинки за пръстен :rolleyes: , ша идва да си те зимам от дедо :-o

Оооо, дедо ще ти даде и пари да ме земеш - не се набутвай излишно.:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аааааааа, язе съм все по трудното , ама ти не си душко (като изключим боя кога не слушам) инак сме си лика прилика и по мислене, па с дедо, че си пукаме ракийка и че си го обичам както всеки който е заслужил това чувство от мен. :)
Оооо, дедо ще ти даде и пари да ме земеш - не се набутвай излишно.:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аааааааа, язе съм все по трудното , ама ти не си душко (като изключим боя кога не слушам) инак сме си лика прилика и по мислене, па с дедо, че си пукаме ракийка и че си го обичам както всеки който е заслужил това чувство от мен. :)

Паролата за дедо е ''само цска'' и ''долу мутрьо'' - готов си. :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Язе съм перфектния кандидат тогава душко :lol:
Паролата за дедо е ''само цска'' и ''долу мутрьо'' - готов си. :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хай уоцап [video=youtube;TH8m6J3gPH0]http://www.youtube.com/watch?v=TH8m6J3gPH0[/video] распускатили някой дай нацапал свешите вече :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хай уоцап распускатили някой дай нацапал свешите вече :wink:

Ооо, бластер? Хау ду ю ду тунайт?
Цапаме ги в момента. Ти?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Амейзинг ай вери хард тусийю
С кво са цапаш шиса перем ли скуро

Why is it hard for you to see me? Is there a problem with your eyes?:rolleyes:
С биричка се цапам аз и ако си мръсен ще се переме - на пълна програма ли да настройвам пералнята? И аз се чувствам леееко мръсна, ма тва само, като се появиш.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Why is it hard for you to see me? Is there a problem with your eyes?:rolleyes:
С биричка се цапам аз и ако си мръсен ще се переме - на пълна програма ли да настройвам пералнята? И аз се чувствам леееко мръсна, ма тва само, като се появиш.:wink:
Шото съм ногохард затуй, нал сам тихнечар тясен спицялис по хардвирнати вапроси
Яз па сам голем чисник се пера и някос пат по две пирални на ден дажи ма и ного са цапам с туй уйски
 
От: Предприемачеко разпускане!

Здравейти уа, батка! Que Pasa? :)

Поз-дръвче - превъртете малко към минута и нещо да за свири:

[video=youtube;dSr4b541Rl8]http://www.youtube.com/watch?v=dSr4b541Rl8[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Шото съм ногохард затуй, нал сам тихнечар тясен спицялис по хардвирнати вапроси
Яз па сам голем чисник се пера и някос пат по две пирални на ден дажи ма и ного са цапам с туй уйски

Тебе май комшийките много те цапат, за тва.:wink: Мойте кумшии все женени с жени, зли, като цербери и няма с кой да се нацапаш с една бира, барем.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, ако ти изиграя пак танца на пингвина, ще получа ли приказка, па инак събирам стинки. :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тебе май комшийките много те цапат, за тва.:wink: Мойте кумшии все женени с жени, зли, като цербери и няма с кой да се нацапаш с една бира, барем.

Ми та зема за кумшиика тогаз,,, на къра е весело
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Здравейти уа, батка! Que Pasa? :)

Поз-дръвче - превъртете малко към минута и нещо да за свири:

Оооо гангстер. Как е лекарската практика, затрупан си от пациентки, като гледам как липсваш?:wink: Чух, че се кандидат за нобелова награда за борба с главоболието, верно ли?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ми та зема за кумшиика тогаз,,, на къра е весело

Ми айде де, аз от кога ти намеквам, па и директно кандидатсвАх и cv пратИх.. Викаш перете яко на къра, а ? хммм - ще дойда, ама да не ме пускаш на1/2 програма, ей...
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аа напасах го неска обилно ти да са пофалиш нешо

Да са пофала ма Лилето и Нандито излагат работата афилиейт програма им направих една пациентка с главоболие не са ми пратили да лекувам. :)

Оооо гангстер. Как е лекарската практика, затрупан си от пациентки, като гледам как липсваш?:wink: Чух, че се кандидат за нобелова награда за борба с главоболието, верно ли?

Дойдох да ви видя кво спамите. Затрупан съм ама само аз ги намирам вие както каза по-горе една мома софиянка не ми пратихте. За награда не знам ко дадат и медал става. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, ако ти изиграя пак танца на пингвина, ще получа ли приказка, па инак събирам стинки. :rolleyes:

Дай го танца и ще се дундуркаме за лека нощ, айде.:)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Да са пофала ма Лилето и Нандито излагат работата афилиейт програма им направих една пациентка с главоболие не са ми пратили да лекувам. :)

Ма ние ли требваше да ги пращаме - не сме разбрали, сори. Ние помислихме, че само ноу-хау се иска от нас и го дадохме. Днеска кумшийката я чух да се оплаква, ако знаех щях да ти я пратя.:wink:
 

Горе