Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

О, Лиле таман за тебе си мислехме. :)

Само хубави неща, надявам се :) Как си?

Оуууу, Лилинце, ти като видя, че ще ти пишем оцъствие и се появи веднагически :D

Бързах с всички сили, ама тоя куклен театър много до късно продължи :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Па знае тели що жената е като съкровище за мъжа?

Щото все му се ще да я зарови :lol:

По тоя повод:
60% от жените смятат, че задника им е твърде дебел.
30% смятат, че е твърде слаб
и само 10% го харесват такъв, какъвто е и се радват, че са се омъжили за него.:wink:
Айде, лека от мен.:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

По тоя повод:
60% от жените смятат, че задника им е твърде дебел.
30% смятат, че е твърде слаб
и само 10% го харесват такъв, какъвто е и се радват, че са се омъжили за него.:wink:
Айде, лека от мен.:)

А, много рано лягаш :(
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ма не са притеснявай аз винаги го предлагам и досега не сай намерила пиачка да го изпий сичкото, ама ши та провам ко искаш

... това е, защото си млад и вероятно не си попадал на професионалистка 8) баси, това как прозвуча... изчервявам се и отивам в ъгъла да се срамя :-o
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Бързах с всички сили, ама тоя куклен театър много до късно продължи :)

Лиле, от варата ме върна - как беше кукления театър, добре ли беше?
Аз ще се понасям към покоите за освежителен сън, ма за последна цигарка ще остана да видя как е спама.:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Лиле, от варата ме върна - как беше кукления театър, добре ли беше?
Аз ще се понасям към покоите за освежителен сън, ма за последна цигарка ще остана да видя как е спама.:)

Прекрасен беше :) Утре ще ти разкажа, за да не те разсънвам сега, ако веднага ще лягаш :) Ти как си, освен че ти се спи :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Язе, на дедо на щерката и си го аресвам, па туй най-важното :)
По тоя повод:
60% от жените смятат, че задника им е твърде дебел.
30% смятат, че е твърде слаб
и само 10% го харесват такъв, какъвто е и се радват, че са се омъжили за него.:wink:
Айде, лека от мен.:)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не сме минали полунощ от сем ще ме глобят. :) Ама малко е разочароващо, че само искаш да ти ги кажа.

А, щом от СЕМ ще те глобят, недей :) Ако знам какви точно са нещата, та да се съглася да ги покажеш. Ама така малко ме е страх от изненади :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

И тук ли туриха цензора да им го "оправя положението" :)
Не сме минали полунощ от сем ще ме глобят. :) Ама малко е разочароващо, че само искаш да ти ги кажа.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Прекрасен беше :) Утре ще ти разкажа, за да не те разсънвам сега, ако веднага ще лягаш :) Ти как си, освен че ти се спи :)

Добре съм, благодаря. Ще чакам да разкажеш, но може да ме няма до към следобяд, та после.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Добре съм, благодаря. Ще чакам да разкажеш, но може да ме няма до към следобяд, та после.:wink:

Радвам се, че си добре :) И аз горе-долу по това време ще се освободя :) Ще се засечем значи :) Лека тогава!
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А, щом от СЕМ ще те глобят, недей :) Ако знам какви точно са нещата, та да се съглася да ги покажеш. Ама така малко ме е страх от изненади :)

Да видиш на Бластера какво му е от твоите изненади. :)

И тук ли туриха цензора да им го "оправя положението" :)

Нема отърване от тях. :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Язе, на дедо на щерката и си го аресвам, па туй най-важното :)

Душе, айде на дедо щерката ще те изпревари тая вечер, като никога - лекинка и да не се отвиваш много, че няма да мога да те завивам и отвивам тая нощ.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Радвам се, че си добре :) И аз горе-долу по това време ще се освободя :) Ще се засечем значи :) Лека тогава!

Айде последно, че почнах да се връщам по 100 пъти, като... да не казвам кой:)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Да видиш на Бластера какво му е от твоите изненади. :)

О, той много е стресиран, но явно обича адреналина и опасните усещания, та затова още иска :) Ако ще ми показваш някоя подобна изненада, може и на прайвът :) Пък аз ще пийна един валериан за всеки случай :)
 

Горе