Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Язе, няма да ти кръшкам повече.
Душко видя ли бърню как го намерих в другата тема :-o :lol:
Аз съм open minded - нема се плашиш, щом е трябвало да кръшнеш - няма проблем.:) Тая верно може да те повреди - другия път не си избирай толкова кораво момиче.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Язе, няма да ти кръшкам повече.
Душко видя ли бърню как го намерих в другата тема :-o :lol:

Кръшкай си, бе душе - пускам те.:) Не, не съм видяла - ей сега ще погледна и после ще ходя да хапна малко.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хапни си душко изтощила си се от плажа.
Ама язе няма да кръшкам никога, аз като ще съм си до тебе и дедо няма да бягам.
Кръшкай си, бе душе - пускам те.:) Не, не съм видяла - ей сега ще погледна и после ще ходя да хапна малко.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Уууу душе, стреснАх се от конкуренцията - и как се е изпънАала.. И аз така изкарАх неска - спонтанно решихме да идем на басейнче.:) Как сме група?

О, нанди, хвана ли тен вече :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, хванала... Като не ме забра с нея да я намажа може и да е изгоряла. :(
Ама нищо, аз да пазя на дедо ракията да не изчезне пък, тя като иска да си оди да си показва дупето пред ората :-o
О, нанди, хвана ли тен вече :)
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

Ох, много се смях на тази снимка:

10505530_10152267156051523_2957036568196078096_n.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Малииииииии, туй ша да е някой от феновете ми през годините :-o :lol:
Ох, много се смях на тази снимка:

10505530_10152267156051523_2957036568196078096_n.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Язе се чудя, тоя ка изкара хубота си пред женката дали мои го зашмули да дигне струя па да я опръска :-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, хванала... Като не ме забра с нея да я намажа може и да е изгоряла. :(
Ама нищо, аз да пазя на дедо ракията да не изчезне пък, тя като иска да си оди да си показва дупето пред ората :-o

Учудващо не изгорях днес, ма стоях предимно под чадъра. За мазане имаше кой да ме маже - имам си две сестри, бе оууу:) И не съм си показвала дупето на ората, обаче на дедо ракията един от зетьовете яко я подкара.:D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ох, много се смях на тази снимка:

Лиле, страшна снимка - тоя романтик дали жена му го е направила такъв или тя е станала щангист, понеже мъжа и е прекалено романтичен?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Залагам на второто аз :)

Тая груба грешка да търсим романтични мъже ни яде главите в повечето случаи - ние сме си виновни. Я си хвани един тъп щангист, па романтиката кучета я яли..:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тая груба грешка да търсим романтични мъже ни яде главите в повечето случаи - ние сме си виновни. Я си хвани един тъп щангист, па романтиката кучета я яли..:wink:

Мда, ако един мъж е прекалено чувствителен и раним, трябва да се бяга надалеч :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мда, ако един мъж е прекалено чувствителен и раним, трябва да се бяга надалеч :)

Или начина е с камшика да го закалиш малко и ще спре да мирише китки - бързо, бързо.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Учудващо не изгорях днес, ма стоях предимно под чадъра. За мазане имаше кой да ме маже - имам си две сестри, бе оууу:) И не съм си показвала дупето на ората, обаче на дедо ракията един от зетьовете яко я подкара.:D

"Бе оууу" къ може такава работа да отидеш ти с 2 сестри и на нас с Уни да не ни се обадите начи! :)

Нищо аз имам папарашко селти как се печеш ся ще те изоблича. Колю Мамата ми го прати на съседния шезлонг е бил и та е щракнал.

attachment.php


Не ми се мисли къде ти се е наврял тоз пясък ама така е като не ни се обаждаш - няма да има кой да те изтупа.:)
 

Прикачени файлове

  • 8390385045_a59808002f_z.jpg
    8390385045_a59808002f_z.jpg
    187.8 KB · Преглеждания: 19
От: От: Предприемачеко разпускане!

"Бе оууу" къ може такава работа да отидеш ти с 2 сестри и на нас с Уни да не ни се обадите начи! :)

Нищо аз имам папарашко селти как се печеш ся ще те изоблича. Колю Мамата ми го прати на съседния шезлонг е бил и та е щракнал.


Не ми се мисли къде ти се наврял тоз пясък ама така е като не ни се обаждаш - няма да има кой да те изтупа.:)
Само с пясъка се разминаваме, иначе баш така си бех - колю мамата те е излъгАл леко.:wink:
Как си гангстер ? Появиха ли се пациентки? Ако няма, ще почнем с Лилето по мозамбикския метод да лекуваме жените и после гаранция ще имат нужда от твойта помощ. Някои може да са в безсъзнание, ма ще си ги свестиш някак.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Само с пясъка се разминаваме, иначе баш така си бех - колю мамата те е излъгАл леко.:wink:
Как си гангстер ? Появиха ли се пациентки? Ако няма, ще почнем с Лилето по мозамбикския метод да лекуваме жените и после гаранция ще имат нужда от твойта помощ. Някои може да са в безсъзнание, ма ще си ги свестиш някак.:wink:

Тоз мозамбикският метод обаче имаше и някакво ритуално изохкване и проплакване в минорната гама, дали също не е част от лечебния процес, че не успях да хвана ритъма. Може би само шамарите, без треволяка, пясъка и реването, не са толкова ефикасни :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Само с пясъка се разминаваме, иначе баш така си бех - колю мамата те е излъгАл леко.:wink:
Как си гангстер ? Появиха ли се пациентки? Ако няма, ще почнем с Лилето по мозамбикския метод да лекуваме жените и после гаранция ще имат нужда от твойта помощ. Някои може да са в безсъзнание, ма ще си ги свестиш някак.:wink:

Не ме е излъгАл документален мат'рял има вижда се. :)

А неска не приемам пациентки, че уж работа върша. Пращайте ги за утри. :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Тоз мозамбикският метод обаче имаше и някакво ритуално изохкване и проплакване в минорната гама, дали също не е част от лечебния процес, че не успях да хвана ритъма. Може би само шамарите, без треволяка, пясъка и реването, не са толкова ефикасни :)

Аааа, ще си спазваме стриктно лечебния процес, както беше показано в клипчето, даже понеже имаше асистентка на лечителя - ще се редуваме коя да млати и коя да подава мазилата. За припяването може заедно, а проплакването ще го оставим на пациентките.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аааа, ще си спазваме стриктно лечебния процес, както беше показано в клипчето, даже понеже имаше асистентка на лечителя - ще се редуваме коя да млати и коя да подава мазилата. За припяването може заедно, а проплакването ще го оставим на пациентките.:wink:

аа, ще си спазваме стриктно лечебния процес, както беше показано в клипчето, даже понеже имаше асистентка на лечителя - ще се редуваме коя да млати и коя да подава мазилата. За припяването може заедно, а проплакването ще го оставим на пациентките.:wink:[/QUOTE]
 

Горе