Предприемачеко разпускане!

От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Добре, като нацелиш снимка, покажи :)

Лека нощ :)

Изнамерих едно селти не е баш това ама се доближава. Щях да ти го пратя ама няма да ти хареса. Ще потърсим друга.:)

Лека!
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Е, много ясно ама преди боя ще трябва да ги предраположим.:)

Ма разбире се - ще ги попитаме дали ги боли глава и ще им предложим алтернатично лечение, с уговорката, че ако не помогне има алтернатива на алтернативата.:wink:
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Па, душко ти ко нямаше да ме пляскаш нямаше да кръшкам с тая мацка :-o

Разбрах аз, че ти харесва - айде, свалям колана и те почвам... събличай се.:-o
Лека на останалите, ние с Уни ще се плющим - буквално.:wink:
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Разбрах аз, че ти харесва - айде, свалям колана и те почвам... събличай се.:-o
Лека на останалите, ние с Уни ще се плющим - буквално.:wink:

Видео матрял за нас сеирджиите ще имали или няма да е за гледане?
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Свалям, душко, ама няма да ме показваш утре пред форума, че ша ми викат виш тоя жина му го бие :-o
Разбрах аз, че ти харесва - айде, свалям колана и те почвам... събличай се.:-o
Лека на останалите, ние с Уни ще се плющим - буквално.:wink:
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Видео матрял за нас сеирджиите ще имали или няма да е за гледане?

Аз ще доминирам, така че нямам проблем - виж Уни дали иска да гледате как го плющя е друг въпрос.:rolleyes:
Хайде лека и от мен - отивам да прегледам коланите в гардероба.:wink:
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ааааааааааа, швепс няма таквис работи, туй си е лична работа. Инак като ви знам кви сте после ша на изтипосате у целия нет и върви викай не съм бил тогава :-o
Видео матрял за нас сеирджиите ще имали или няма да е за гледане?
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Свалям, душко, ама няма да ме показваш утре пред форума, че ша ми викат виш тоя жина му го бие :-o

Добре тогава - гангстера ще страда, че няма да воайорства, ма щом не искаш... Айде приготвяй се, че идвам - и да събуеш чорапите, ей... и не ги мириши.:lol:
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Лека душко, айде свалил съм гащурите :D
Аз ще доминирам, така че нямам проблем - виж Уни дали иска да гледате как го плющя е друг въпрос.:rolleyes:
Хайде лека и от мен - отивам да прегледам коланите в гардероба.:wink:
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Aaaaaaa, нали знаеш, мъжа , жената и цветята :D
Добре тогава - гангстера ще страда, че няма да воайорства, ма щом не искаш... Айде приготвяй се, че идвам - и да събуеш чорапите, ей... и не ги мириши.:lol:
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз ще доминирам, така че нямам проблем - виж Уни дали иска да гледате как го плющя е друг въпрос.:rolleyes:
Хайде лека и от мен - отивам да прегледам коланите в гардероба.:wink:

Ааа такова ли плющене аз друго помислих - извращения не ща да гледам тогава. Ако беше другото щях да вземам по 1лв. за стриймване от сеирджиите. :)
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Оххххххххх, ма ако знаеш как пляскаааааа, не по един ами по 10 щеше да им вземаш :-o
Ааа такова ли плющене аз друго помислих - извращения не ща да гледам тогава. Ако беше другото щях да вземам по 1лв. за стриймване от сеирджиите. :)
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Изнамерих едно селти не е баш това ама се доближава. Щях да ти го пратя ама няма да ти хареса. Ще потърсим друга.:)

Лека!

А, може да ми хареса, де да знае човек :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Яаааааааа, всички бързо тука, като е Събота да не мислите, че съм ви разписал отпуска :twisted:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Яаааааааа, всички бързо тука, като е Събота да не мислите, че съм ви разписал отпуска :twisted:

Бе ти нещо командориш ли - да вадя каиша?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

:-o Пак ли ша ма шляпаш, че и през деня :rolleyes: Вади душко, щом си решила и съм си го заслужил :rolleyes: ще търпя какво да се прави :-o
Бе ти нещо командориш ли - да вадя каиша?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Уни, от доста време си мечтаеш да те шляпат. Това се води един вид девиация, а подозирам, че с по-нормални интимни желания ще ти е по-лесно да омаеш нанди и останалите жени. Ако имаш такова желание, разбира се. В противен случай си на прав път.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бе ти нещо командориш ли - да вадя каиша?:wink:
Скъпа, ти конкуренция ли си започнала да ми правиш? :) Нали знаеш, че аз съм по шляпането и обикновено предявявам претенции спрямо съответния контингент :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Уни, от доста време си мечтаеш да те шляпат. Това се води един вид девиация, а подозирам, че с по-нормални интимни желания ще ти е по-лесно да омаеш нанди и останалите жени. Ако имаш такова желание, разбира се. В противен случай си на прав път.

Оооо Лиле, как сме? Остави ме, нека и аз си изкарам агресията някъде, че не попаднах днес на кандидат пациентки на гангстера, а в политическата тема могат да превърнат и Буда в самоубиец камикадзе.:lol: Заклевам се повече да не стъпя там, че се излагам яко - който ме види да влизам има право да ме изкара с шутове.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оооо Лиле, как сме? Остави ме, нека и аз си изкарам агресията някъде, че не попаднах днес на кандидат пациентки на гангстера, а в политическата тема могат да превърнат и Буда в самоубиец камикадзе.:lol: Заклевам се повече да не стъпя там, че се излагам яко - който ме види да влизам има право да ме изкара с шутове.:)

Ох, ами явно и аз съм леко агресивна днес. Вярно, че нито една пациентка с главоболие няма, че да я полекуваме малко :)

Ти как си, като се изключи повишената емоционалност :)
 

Горе