Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Добър вечер, душко масаж ще ти направя, че днес много се измори. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Здрасти, добре съм, ти как си? :)

Леле, и тук адски силно валя с часове :)

При нас още не е спряло. Един час без ток, гърмежи и светкавици, пълен мрак в 6 и половина, водата спря за малко а и булсатът забива - крейзи ще яде бой с тия шамански ритуали за дъжд.
Иначе съм добре, мерси.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добър вечер, душко масаж ще ти направя, че днес много се измори. :)

На мозъчните гънки ако може, че само тях ги товарих днес.:)
Добър душе, как си па ти?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко моя масаж разтоварва всичко.
Нервиран в интерес на истината, но ще се оправя рано или късно.
На мозъчните гънки ако може, че само тях ги товарих днес.:)
Добър душе, как си па ти?
 
От: Предприемачеко разпускане!

При нас още не е спряло. Един час без ток, гърмежи и светкавици, пълен мрак в 6 и половина, водата спря за малко а и булсатът забива - крейзи ще яде бой с тия шамански ритуали за дъжд.
Иначе съм добре, мерси.:)

Сега проверих - и ние нямаме телевизия :) Но иначе не е спирал токът, нито вода, нито интернетът :) Важното е всичко да е горе-долу в норма :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Сега проверих - и ние нямаме телевизия :) Но иначе не е спирал токът, нито вода, нито интернетът :) Важното е всичко да е горе-долу в норма :)

А, пропуснах да спомена, че преди да спре тока, още преди да завали нямах интернет и телефон - виваком се скапА.:) Тамън дойде нета и айде ..тока спря..:lol:
Хората цунами и торнадо ги удря, па си гледат телевизия - ние в 21-ви век с европейските сметки аварирахме от един дъжд.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко моя масаж разтоварва всичко.
Нервиран в интерес на истината, но ще се оправя рано или късно.

Душе, реален или виртуален е дразнителя тоя път? Я не се ядосвай! Айде, аз ще върна масажа тогава - и моя разтоварва всичко. С щастлив край ли да бъде?:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

А, пропуснах да спомена, че преди да спре тока, още преди да завали нямах интернет и телефон - виваком се скапА.:) Тамън дойде нета и айде ..тока спря..:lol:
Хората цунами и торнадо ги удря, па си гледат телевизия - ние в 21-ви век с европейските сметки аварирахме от един дъжд.

Уелкъм то Бълхария :) Не се ядосвай, нали сега всичко е наред :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Уелкъм то Бълхария :) Не се ядосвай, нали сега всичко е наред :)

:D Ако реднека види ка се заиграваш с името на страната ни утре ще имаш посещение от някоя патриотична групировка, пардон ''легия''.:lol:
Иначе не се ядосвам - забавлявам се на разообразието в живота.:lol:
Казах ли ти как си писахме на лс с реднекаедна вечер? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко гледай го, ако не си :)

После се чуди защо компа почва да се тормози като луд за тоя дето духа, няма да си първата нито последната или последния. ;)

Няма да изпадам в повече подробности вярвам, че сама се досещаш. :)

[video=youtube;65t9U_i8rEs]https://www.youtube.com/watch?v=65t9U_i8rEs[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Опаааа :)

Крейзи, от тая песен устисках да изслушам само тематичното ''градушка бие, слънце пече..''
На тя песен нямаш ли някой танц с мебели или битова техника?:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

:D Ако реднека види ка се заиграваш с името на страната ни утре ще имаш посещение от някоя патриотична групировка, пардон ''легия''.:lol:
Иначе не се ядосвам - забавлявам се на разообразието в живота.:lol:
Казах ли ти как си писахме на лс с реднекаедна вечер? :)

Не си ми казала как сте си писали ЛС с него :) Сега вече наистина ти завидях, мен не ме е удостоявал с тази чест :D
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Няма да те разтривам, одиш пак да кръшкаш по други мъжове :(
:D Ако реднека види ка се заиграваш с името на страната ни утре ще имаш посещение от някоя патриотична групировка, пардон ''легия''.:lol:
Иначе не се ядосвам - забавлявам се на разообразието в живота.:lol:
Казах ли ти как си писахме на лс с реднекаедна вечер? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко гледай го, ако не си :)

После се чуди защо компа почва да се тормози като луд за тоя дето духа, няма да си първата нито последната или последния. ;)

Няма да изпадам в повече подробности вярвам, че сама се досещаш. :)

Оууу душе, не ми се гледа сериал сега, па и бълхарски не обичам, ма каквото и да е станало, нали знаеш, че е временно. Или както възклинал оня отчаян човек: ''майка ти и живот - и ти ще свършиш''.:) Разпусни си малко - искаш ли да те нашляпам с каиша?:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ооо,това с каиша ще е яко.. Удрии за лека ноШ! I не знам защо се сетих за сурвакница s pukanki по нея, много сняг и голи хора се гмуркат из преспите :lol:
Приятни сънища :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Няма да те разтривам, одиш пак да кръшкаш по други мъжове :(

Стига бе, ти си виновен даже.:) Отговарям и на двамата:
Нали беше пуснал тема, че търси човек с македонски и Уни му писал в темата да ме пита, понеже съм казвала, че съм македонско девойче и - получавам аз лс със следния текст: ''ти верно ли си македонка? Знам, че много се карахме с тебе, ма ако искаш да изкараш някой лев..'', на което отговарям, че като етнос и националност съм българка, но корените ми са от пиринска македония. Казах му, че не тая лоши чувства от обидите, които сме си разменяли и ако можех да помогна щях да го направя. Той писа последно, че и той не таи лоши чувства, обаче Уни го е подвел да ме пита..:lol: До там приключи нашата мила кореспонденциия.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Душко, аз съм виновен винаги. :) Нищо утре ще ми мине.
Стига бе, ти си виновен даже.:) Отговарям и на двамата:
Нали беше пуснал тема, че търси човек с македонски и Уни му писал в темата да ме пита, понеже съм казвала, че съм македонско девойче и - получавам аз лс със следния текст: ''ти верно ли си македонка? Знам, че много се карахме с тебе, ма ако искаш да изкараш някой лев..'', на което отговарям, че като етнос и националност съм българка, но корените ми са от пиринска македония. Казах му, че не тая лоши чувства от обидите, които сме си разменяли и ако можех да помогна щях да го направя. Той писа последно, че и той не таи лоши чувства, обаче Уни го е подвел да ме пита..:lol: До там приключи нашата мила кореспонденциия.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Стига бе, ти си виновен даже.:) Отговарям и на двамата:
Нали беше пуснал тема, че търси човек с македонски и Уни му писал в темата да ме пита, понеже съм казвала, че съм македонско девойче и - получавам аз лс със следния текст: ''ти верно ли си македонка? Знам, че много се карахме с тебе, ма ако искаш да изкараш някой лев..'', на което отговарям, че като етнос и националност съм българка, но корените ми са от пиринска македония. Казах му, че не тая лоши чувства от обидите, които сме си разменяли и ако можех да помогна щях да го направя. Той писа последно, че и той не таи лоши чувства, обаче Уни го е подвел да ме пита..:lol: До там приключи нашата мила кореспонденциия.

Ами, всъщност трябва наистина да се разграничава спаменето и виртуалните караници от бизнеса и аз много уважавам хора, които са способни да го правят.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Душко, аз съм виновен винаги. :) Нищо утре ще ми мине.

Аааа, киселееш ми момченце - ще вадя каиша.:wink:
 

Горе