Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Ами, всъщност трябва наистина да се разграничава спаменето и виртуалните караници от бизнеса и аз много уважавам хора, които са способни да го правят.

Естествено. Обаче ми беше много смешно, защото подходи с очакването, че пак ще се скараме и започна леко агресивно и надменно с тва ''ти верно ли си македонка'', без здрасти, без нищо и кратката оферта завърши с ''ако искаш да изкараш някой лев'' - т.е. мога да те купя, не ми се дуй много.:lol: Забавно беше, като цяло..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Уффф бактисаха ми вече тез сайтове! :confused:

О, Нанди ти си била мАкедонка?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Вади го душко, не знам какво да кажа повече в нета.
Лека ви, утре с по-добо настроение дано съм. :)
Аааа, киселееш ми момченце - ще вадя каиша.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Уффф бактисаха ми вече тез сайтове! :confused:

О, Нанди ти си била мАкедонка?

О, гангстер още съм.:wink:
Махай тая работа, време е за релакс - утре пак сме на кариерата да бием камъните.
Я кажи: разкри ли коя е виновната дзмия и отарашиха ли комшията човака-глас?:-o И такъв човек ли беше преди процедурата на МВР или стана гласовит впоследствие.:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Вади го душко, не знам какво да кажа повече в нета.
Лека ви, утре с по-добо настроение дано съм. :)

Лека душе, сваляй гащите и ме чакай.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Чека да фрасна поз-дръвче че скоро не съм. Това да ли съм го пускал не помня.

[video=youtube;jgwo5lDiSuI]http://www.youtube.com/watch?v=jgwo5lDiSuI[/video]
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

О, гангстер още съм.:wink:
Махай тая работа, време е за релакс - утре пак сме на кариерата да бием камъните.
Я кажи: разкри ли коя е виновната дзмия и отарашиха ли комшията човака-глас?:-o И такъв човек ли беше преди процедурата на МВР или стана гласовит впоследствие.:lol:

Аз ако не дойда на кариерата утре да знаеш, че пак съм си пуснал Wi-Fi вместо алармата като днес. :lol:

Не съм аз не им говоря казах им да мия доведат сами. За сега човека глас не са го били МВР-то явно са объркали и сбъркания адрес. :lol: Кой го отнеса тоз път не съм гледал новините и не знам. Е естествено че след акцията стана певец, нали знаеш той лично Боко да се свети името му го направи такъв. :mrgreen:

Как си, гангстер? Пациентки има ли :)

А не знам нале съм ударил кепенците - да се спасяват. Кво правиш Лиле?
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А не знам нале съм ударил кепенците - да се спасяват. Кво правиш Лиле?

Не трябва така, нали бизнес щяхме да правим, пари да изкарваме от хорската болка :)
Спамвам, почивам си - не че съм се преработила особено :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не трябва така, нали бизнес щяхме да правим, пари да изкарваме от хорската болка :)
Спамвам, почивам си - не че съм се преработила особено :)

То па се убихте да ми ги пращате. :mrgreen:

Гледах преди неколко дни в една тема пишеше за бисквитки и кешове - от де ги знаеш ти тез работи. За обикновените мацки бисквитки са тва дето мухат постоянно, а кеш е тва с което се купуват сандалки от мола. Сигурна ли си, че не си хакерка?:)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз ако не дойда на кариерата утре да знаеш, че пак съм си пуснал Wi-Fi вместо алармата като днес. :lol:

Не съм аз не им говоря казах им да мия доведат сами. За сега човека глас не са го били МВР-то явно са объркали и сбъркания адрес. :lol: Кой го отнеса тоз път не съм гледал новините и не знам. Е естествено че след акцията стана певец, нали знаеш той лично Боко да се свети името му го направи такъв. :mrgreen:

Значи за тва неска казА добрютро по пладне, щото курдиса рутера, а ?:lol:
Как ще наказваш дзмията ако верно ти я доведат - много ли е виновна? Нещо амнистия нема ли да пуснеш?
А човека-глас (ако говорим за същия) ще пее от радост ако му се трупнат говедата от спец частите.:wink:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

То па се убихте да ми ги пращате. :mrgreen:

Гледах преди неколко дни в една тема пишеше за бисквитки и кешове - от де ги знаеш ти тез работи. За обикновените мацки бисквитки са тва дето мухат постоянно, а кеш е тва с което се купуват сандалки от мола. Сигурна ли си, че не си хакерка?:)

Ами, ти не каза какви са ти критериите и затова все още не съм ти пратила пациентки :)

Не съм хакерка, но от кеш и бисквитки повече разбирам, отколкото от сандалки. В мол съм ходила 3-4 пъти през живота си, последно с Гестапото :)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Значи за тва неска казА добрютро по пладне, щото курдиса рутера, а ?:lol:
Как ще наказваш дзмията ако верно ти я доведат - много ли е виновна? Нещо амнистия нема ли да пуснеш?
А човека-глас (ако говорим за същия) ще пее от радост ако му се трупнат говедата от спец частите.:wink:

Хахха :lol: Не бре на телефона алармата аз не съм пил алкохол, че чак толкова зле да стана да курдисвам рутера. :lol:

Ще вия доведа да и приложите мозамбикския метод, после ще я пратя при Крейзи да и приложи лопата кючек. :D И после, че видя как ще я наказвам. :mrgreen:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ами, ти не каза какви са ти критериите и затова все още не съм ти пратила пациентки :)

Не съм хакерка, но от кеш и бисквитки повече разбирам, отколкото от сандалки. В мол съм ходила 3-4 пъти през живота си, последно с Гестапото :)

Е нали ако кажа ще загубя фенките дето не са в категорията.

СнимАх те ли се на ескалатора с муцунки? Нали според една статия дето беше пуснала Касоипея преди, така се правело по селски.:)
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Е нали ако кажа ще загубя фенките дето не са в категорията.

СнимАх те ли се на ескалатора с муцунки? Нали според една статия дето беше пуснала Касоипея преди, така се правело по селски.:)

Е, то за какво са ти фенки, дето не са ти в категорията :) Ей, забравихме да се снимаме, вярно :(
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Хахха :lol: Не бре на телефона алармата аз не съм пил алкохол, че чак толкова зле да стана да курдисвам рутера. :lol:

Ще вия доведа да и приложите мозамбикския метод, после ще я пратя при Крейзи да и приложи лопата кючек. :D И после, че видя как ще я наказвам. :mrgreen:

Що бре, всичко се случва, па най-забавните грешки се допускат на трезва глава. Аз веднъж бях сложила един ключ във фризера и що търсене му ударихме, докато мама го намери. Па рутер се курдисва лесно от леб-спициалис, като тебе - ще те буди не, ами и мекички ш'ти направи.:wink:

Малиии, много се е провинила тая дзмия - да не е удраскАла аудито?:-o Да не ти е лепнала срамна болест и не знаеш коя от сичките е ?:-o:-o Да не е бременна някоя - тва ти е най-големия кошмар.:-o:-o:-o
Ако искаш още ужасни предположения, казвай - майстор съм.:wink:
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Е, то за какво са ти фенки, дето не са ти в категорията :) Ей, забравихме да се снимаме, вярно :(

Да има аз съм грандоман като Amoun.

Що бре, всичко се случва, па най-забавните грешки се допускат на трезва глава. Аз веднъж бях сложила един ключ във фризера и що търсене му ударихме, докато мама го намери. Па рутер се курдисва лесно от леб-спициалис, като тебе - ще те буди не, ами и мекички ш'ти направи.:wink:

Малиии, много се е провинила тая дзмия - да не е удраскАла аудито?:-o Да не ти е лепнала срамна болест и не знаеш коя от сичките е ?:-o:-o Да не е бременна някоя - тва ти е най-големия кошмар.:-o:-o:-o
Ако искаш още ужасни предположения, казвай - майстор съм.:wink:

Ти па къде ме фърли с тез срамни болести и бутане не колички. :shock: Тя ако беше удраскАла Аудито щях направо да ги гърмя немаше да пусувам на 88 езика. Приказвували се нещо на дзмийски една свестна мацка и са оплескали пейзажот. :wink:
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

тцтцтцт - никви селянки не сте.:(

Следващия път ще поправим тази грешка :)

Да има аз съм грандоман като Amoun.

А, Муни има далеч по-гъвкави критерии, отколкото показва у форума :)
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ти па къде ме фърли с тез срамни болести и бутане не колички. :shock: Тя ако беше удраскАла Аудито щях направо да ги гърмя немаше да пусувам на 88 езика. Приказвували се нещо на дзмийски една свестна мацка и са оплескали пейзажот. :wink:

Оооо, и ми думаш на мАкедонски - шу рече?:wink:
Значи, какво са направили: съскали са на потенциална пациентка или нещо пак не разбрах?
 

Горе