Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Ако се е удавил. в блиц ще пишат: "Рибари извадиха удавен салам. Според свидетели става дума за Шпек, произведен в Предприемач.ком" :lol::lol:

Значи викаш жив е ? Кой знае къде кисне сега тоя ''шпек-народен'' и радва народа по черноморието?mml.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Какво ти е на учото душко :-o Начи довечера ша ме биеш лошо :-o
Вече не ме боли, но още съм с една леща и не ме питай как фокусирам.:lol: Довечера ще му сложа картоф и утре съм 6. Иначе съм добре. Обаче ми липсва бластера - голямо море му удари, дано не се е удавил.:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Какво ти е на учото душко :-o Начи довечера ша ме биеш лошо :-o

Няма душе, добре ще те бия - няма да е лошо.:lol:
Издрасках си учото вчера (явно някоя прашинка влязла) и неска ме боли, та съм само с една леща. С едното виждам добре, с другото - зле - много е забавно така.:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Няма душе, добре ще те бия - няма да е лошо.:lol:
Издрасках си учото вчера (явно някоя прашинка влязла) и неска ме боли, та съм само с една леща. С едното виждам добре, с другото - зле - много е забавно така.:lol:

Само с едното ще гледаш. Може да си сложиш черна превръзка на окото и да си като пират :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Само с едното ще гледаш. Може да си сложиш черна превръзка на окото и да си като пират :)

Не, така е по-яко - полу ясно, полу замазано. Обаче, като трябва хубаво да фокусирам нещо го затварям сакатото.:lol: Трябваше да ида на пазар и да намигна на продавачката, та да ми върне повече, отколкото съм и дала.tooth.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Толкова съм нагъл станАл, че като казах, че няма да работя свърших някоя друга работа. :lol:

О, Лиле que pasa? :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Толкова съм нагъл станАл, че като казах, че няма да работя свърших някоя друга работа. :lol:

О, Лиле que pasa? :)

Тва щото, освен нагъл си и мошеник, ма като си гангстер ние друго не чакаме от тебе.tooth.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не, така е по-яко - полу ясно, полу замазано. Обаче, като трябва хубаво да фокусирам нещо го затварям сакатото.:lol: Трябваше да ида на пазар и да намигна на продавачката, та да ми върне повече, отколкото съм и дала.Виж файлът 10708

А, може би трябва с мъжки продавач да пробваш :) Тук в адския транспорт няколко пъти ми се случват разни намигащи, обикновено в замяна ги гледам злобно, но вече ще бъда по-толерантна, щото може и те да имат проблем с очите :D

Толкова съм нагъл станАл, че като казах, че няма да работя свърших някоя друга работа. :lol:

О, Лиле que pasa? :)

О, гангстер :) Добре съм, спамя, ти как си? Каква работа свърши, нещо да се похвалиш?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тва щото, освен нагъл си и мошеник, ма като си гангстер ние друго не чакаме от тебе.Виж файлът 10709

Айде ся и мошеник, кво съм те измамил? :)

О, гангстер :) Добре съм, спамя, ти как си? Каква работа свърши, нещо да се похвалиш?

Играем си на ИТ спецялис не е интересно за разправяне - сайтове-майтове. :)

Ти да се похвалиш нещо - пране тва онова. :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, може би трябва с мъжки продавач да пробваш :) Тук в адския транспорт няколко пъти ми се случват разни намигащи, обикновено в замяна ги гледам злобно, но вече ще бъда по-толерантна, щото може и те да имат проблем с очите :D

Бъди по-толерантна към намигащите, бе Лиле - може тикове да имат. Пък може и те да се мислят за страховити и да намигат за успокоение на мацките.:lol:
Като се замисля - мъж продавач, само в железарията имаме. Утре може да ида за пирони и да смигна с кьоравото леееко - ако върне до 50 кинта ще викам по питие.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Айде ся и мошеник, кво съм те измамил? :)

че нема да бачкаш неска - как кво?:wink:
Почна ли заготовката за фиша, че джакпотя се трупа бързо ?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Играем си на ИТ спецялис не е интересно за разправяне - сайтове-майтове. :)

Ти да се похвалиш нещо - пране тва онова. :wink:

Е, на мен пък може да ми е интересно все пак за сайтовете :) То при мен прането не е интересно :) Ти нещо да се похвалиш? :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

че нема да бачкаш неска - как кво?:wink:
Почна ли заготовката за фиша, че джакпотя се трупа бързо ?

Само числата да напишем и цъкаме принт. :wink:

Чекай да скивам то 200к има нищо не се е натрупало за кафе нема да ни стигнат. :)

Е, на мен пък може да ми е интересно все пак за сайтовете :) То при мен прането не е интересно :) Ти нещо да се похвалиш? :)

Що да не интересно при теб прането и пък нас може да ни е интересно. В всеки случай ще е по-интересно от сайтове. :)

Нищо не е за хвалене виснал съм се на компа да свърша работата на целия китайски народ и после - фиеста! :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Само числата да напишем и цъкаме принт. :wink:

Чекай да скивам то 200к има нищо не се е натрупало за кафе нема да ни стигнат. :)

Бе, чакаме поне 5-6 милиона, как ще се излагаме, бе оуу. Ма те сега за един месец са се натрупАли - числата, щом мине тиража - печатим и принт. Двамата ли ще натискаме или ме фърляш на боко и цвъко?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бъди по-толерантна към намигащите, бе Лиле - може тикове да имат. Пък може и те да се мислят за страховити и да намигат за успокоение на мацките.:lol:
Като се замисля - мъж продавач, само в железарията имаме. Утре може да ида за пирони и да смигна с кьоравото леееко - ако върне до 50 кинта ще викам по питие.:wink:

А, иди в железарията, не е лошо. Има шанс сигурно и за някой сексапилИн клиент, на когото да намигнеш :D Веднъж га чаках автобуса - сама на спирката, мина един автобус, почти празен, и в него имаше един, който не само ми намигна, но и направи едно характерно движение с езика. Много беше гнусен, не вярвам да е имал тик на езика.
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Що да не интересно при теб прането и пък нас може да ни е интересно. В всеки случай ще е по-интересно от сайтове. :)

Нищо не е за хвалене виснал съм се на компа да свърша работата на целия китайски народ и после - фиеста! :)

Не е много интересно - с една и съща пералня пера :) Да се похвалиш, когато дойде време за фиестата :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Бе, чакаме поне 5-6 милиона, как ще се излагаме, бе оуу. Ма те сега за един месец са се натрупАли - числата, щом мине тиража - печатим и принт. Двамата ли ще натискаме или ме фърляш на боко и цвъко?

Нема значение ама ако ни фанат ти трябва да скачаш на Боце. :)

Не е много интересно - с една и съща пералня пера :) Да се похвалиш, когато дойде време за фиестата :)

Бе нали пере!

Не знам дали ще мога оти ще съм с по 1-2 мацки във всяка ръка. Виж файлът 10707
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, иди в железарията, не е лошо. Има шанс сигурно и за някой сексапилИн клиент, на когото да намигнеш :D Веднъж га чаках автобуса - сама на спирката, мина един автобус, почти празен, и в него имаше един, който не само ми намигна, но и направи едно характерно движение с езика. Много беше гнусен, не вярвам да е имал тик на езика.

Аааа, гадно е верно.:lol: Аз съм имала много по-фрапиращ случай, ма айде да не губим децката аудитория. Иначе мисля да прекарам в железарията поне половин час в оглеждане водопроводни части и ще смигам яко.:wink:
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Нема значение ама ако ни фанат ти трябва да скачаш на Боце.

Може ли с нож, може ли, може ли?tooth.gifmml.gif
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Може ли с нож, може ли, може ли?
attachment.php
attachment.php

Както искаш само гледай да ни отървеш от пандиза не да ни гонят за още нещо. :wink:

Уни да не отишъл до магазина за някоя промоция от трите мацки. Не се обади гледай го. :)
 

Горе