Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз минах снощи на четвърта част на убийството :)

Свърши ли го вече 3-ти сезон? Видя ли кой се оказа убиеца? В 4-ти продължават малко с тоя случай - много напечено беше. Хубав завършек на сериалчето. И true Detective e много яко сериалче, после ако искаш виж и него - с Матю Маконъхи и Уди Харлсън е.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Да :) Видях душко оня мизерник бившия и, и тя направо не и завиждам как се чукаше с него, а накрая направо ужас. :(
Довечера ще видя какво става с новия, една две серийки за лека нощ, освен, ако няма да има бой :rolleyes:
Свърши ли го вече 3-ти сезон? Видя ли кой се оказа убиеца? В 4-ти продължават малко с тоя случай - много напечено беше. Хубав завършек на сериалчето. И true Detective e много яко сериалче, после ако искаш виж и него - с Матю Маконъхи и Уди Харлсън е.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Да :) Видях душко оня мизерник бившия и, и тя направо не и завиждам как се чукаше с него, а накрая направо ужас. :(
Довечера ще видя какво става с новия, една две серийки за лека нощ, освен, ако няма да има бой :rolleyes:

Ъфкорс, че ще те бийна, душе - може ли да те пропусна.mml.gif
Гледам някакво ново сериалче на Стивън Содърбърг с Клайв Оуен, ама още му се чудя, иначе свалям някаква драма с Джулкта Робъртс и Марк Ръфало, та тая вечер май ще е това.
Много е як 4-ти сезон душе, щото напрежението идва от няколко посоки и е само 6 серии по 2 торента - дърпай и ги почвай.:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ей сега ще дръпна душко. :)
Ъфкорс, че ще те бийна, душе - може ли да те пропусна.Виж файлът 10718
Гледам някакво ново сериалче на Стивън Содърбърг с Клайв Оуен, ама още му се чудя, иначе свалям някаква драма с Джулкта Робъртс и Марк Ръфало, та тая вечер май ще е това.
Много е як 4-ти сезон душе, щото напрежението идва от няколко посоки и е само 6 серии по 2 торента - дърпай и ги почвай.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оооо братле само да не ми кажеш, че сега ставаш :lol:

Сега се прибрах и запалих компа.
:)
Е, добре че мойта тарифа е неколко милиона от джакпотя и боце не е клиент, а заплаха, която трябва да се елиминира.:wink: Гангстер, ти ще откажеш ли секс срещу 2000$?

Интересно е ти къ мислиш, осмото чувство какво ти говори? Да видим ще познаеш ли?:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Сега се прибрах и запалих компа.
:)


Интересно е ти къ мислиш, осмото чувство какво ти говори? Да видим ще познаеш ли?:)

Осмото чувство и параненормалните ми способности казват ''да'' - стига да не е ламята Спаска, разбира се.:lol:
Тоя комп бензинка ли е или дизелче?
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Осмото чувство и параненормалните ми способности казват ''да'' - стига да не е ламята Спаска, разбира се.:lol:
Тоя комп бензинка ли е или дизелче?

Йок, не позна, джанъм. :D Газов турбо инжекцион, да не харчи много. :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

И моя е на газ за туй го не спирам ич :lol:
Йок, не позна, джанъм. :D Газов турбо инжекцион, да не харчи много. :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Йок, не позна, джанъм. :D Газов турбо инжекцион, да не харчи много. :)

Мммдам - на думи всички сме против платената любов, ма ако дойде някоя засукана кака с 2К и те покани кво ще кажеш: маце, дръж си кинтите, ще те чукам безплатно.?:lol:
Газовата бутилка на компа колко литра е, че мисля да сложа на лаптопчето ми и да знам дали ще ми е тежичко да го разнасям.
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

И моя е на газ за туй го не спирам ич :lol:

На метан май е още по-евтинко, душе.:lol: Па ако му лепнеш и една соларка - си без пари, напълно.
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Нямам такива връзки за соларки душко тях ги гават само на гробаи :(
На метан май е още по-евтинко, душе.:lol: Па ако му лепнеш и една соларка - си без пари, напълно.
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Мммдам - на думи всички сме против платената любов, ма ако дойде някоя засукана кака с 2К и те покани кво ще кажеш: маце, дръж си кинтите, ще те чукам безплатно.?:lol:
Газовата бутилка на компа колко литра е, че мисля да сложа на лаптопчето ми и да знам дали ще ми е тежичко да го разнасям.

Ще я изфърля като мръсно коте. :)

100 литра няма през 3 дена да я пълня я. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

И да съм без жена, мъжка.... няма да стана душко, а ако съм с жена може и да я навикам. :)
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ще я изфърля като мръсно коте. :)

100 литра няма през 3 дена да я пълня я. :)

ПовервАх ти.:wink:
100 литра на 3 дена - кво прави туй чудо, бря? Сигурно пере, глади, цепи дърва за кафемашината и готви? Аз тия неща си ги правя сама (без дървата), па и 100 литра не моя ги дигна, има ли по-малки бутилки - нещо 5 литра ,макс?
 
От: Предприемачеко разпускане!

И да съм без жена, мъжка.... няма да стана душко, а ако съм с жена може и да я навикам. :)

Щом можеш да правиш сайтове срещу заплащане, що да не си направиш и кефа за доста пари, бе душе? Вие сте ми много интересни..
 
От: Предприемачеко разпускане!

ПовервАх ти.:wink:
100 литра на 3 дена - кво прави туй чудо, бря? Сигурно пере, глади, цепи дърва за кафемашината и готви? Аз тия неща си ги правя сама (без дървата), па и 100 литра не моя ги дигна, има ли по-малки бутилки - нещо 5 литра ,макс?

Ако щеш ми вервай то по традиция на мени никой ми не верва въпреки, че никой не съм излъгАл.

Сигурно има и по-малки ботилки - моя е мощен с много конски сили и РАМ и харчи кво да правиш.

Щом можеш да правиш сайтове срещу заплащане, що да не си направиш и кефа за доста пари, бе душе? Вие сте ми много интересни..

Оти има едно нящо достойнство, душе дека вие женорята масово не го знаете. :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Въпрос на принципи душко :)
Щом можеш да правиш сайтове срещу заплащане, що да не си направиш и кефа за доста пари, бе душе? Вие сте ми много интересни..
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Оти има едно нящо достойнство, душе дека вие женорята масово не го знаете. :D

Па що? С 2к$ знайш кво достойнство ш'си имам. Без пари по-достойно ли е? Не казвам, че ще легна с всеки за некви кинти, ама секи си има цена, душе - колкото и да не ти се вЕрва.:wink:
п.с. не съм била с мъж за пари, досега - да не си помислите, че съм от бранша.:lol: Обаче не съдя никой - да откраднеш е по-недостойно, отколкото да си ги заработиш.
Твоя комп сигурно има и функции на летящо килимче - сипваш ли му и керосинец чат-пат? Да пратиш селти от следващия полет, ей.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Въпрос на принципи душко :)

Добре душе - хубаво е човек да има принципи.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да душко въпреки, че понякога те хокат здраво зареди тях, но нали съм си коч винаги с рогата напред :)
Добре душе - хубаво е човек да има принципи.:wink:
 

Горе