Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Ха добре завърнал се :)
ха здравейте, друзя:)

по-черен и отпочинал - отново на работа....

ко ново, вехто?
 
От: Предприемачеко разпускане!

подарък от морето - май ще си купувам нови гащи...


funny-fat-gigantic18.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ша, ме смачаааааааааааааааааааааа ни го ща тоя подарък :-o :lol:
подарък от морето - май ще си купувам нови гащи...


funny-fat-gigantic18.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душкоооооооооо, видя ли на бърн сестра му :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

10 прекрасни дена... отлетяха... до догодина живот и здраве - пак:)

Хайде селти да видим разликите - веднага.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душкоооооооооо, видя ли на бърн сестра му :lol:

О душе, тва и Бърни не го заслужава, мани таа оферта.
Кай, къде ги намираш тия гадости?:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз и преди съм го гледал душко, обаче сега някой я беше постнал в фейса та си припомних иначе това беше излезнало още при боце :D
О душе, тва и Бърни не го заслужава, мани таа оферта.
Кай, къде ги намираш тия гадости?:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз и преди съм го гледал душко, обаче сега някой я беше постнал в фейса та си припомних иначе това беше излезнало още при боце :D

Видях я душе в другата тема. Аз помислих, че говориш за дебеланката от снимката на Кай.:) Много тъпи парчоци има по света, душеее...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мхм, и много промити мозъци :)
Видях я душе в другата тема. Аз помислих, че говориш за дебеланката от снимката на Кай.:) Много тъпи парчоци има по света, душеее...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ми живи и здрави да са всички - тая държава и без тва умира. Лилето пак избегА, а гангстера още спи явно.:) Ай да бачкаме, че лябът е с пари, душе - бирата също. Вчера ме прецакаха да си взема Леденика - нали пак я пуснаха скоро - много е гадничка, а аз не разбирам от бира.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз си цъкам или астичка или загорка душко, леденика не съм виждал от сума и години честно :)
Ми живи и здрави да са всички - тая държава и без тва умира. Лилето пак избегА, а гангстера още спи явно.:) Ай да бачкаме, че лябът е с пари, душе - бирата също. Вчера ме прецакаха да си взема Леденика - нали пак я пуснаха скоро - много е гадничка, а аз не разбирам от бира.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз си цъкам или астичка или загорка душко, леденика не съм виждал от сума и години честно :)

Нямаше как да видиш, щото след удобното инфарктване на Мишо-бирата фабриката не работеше. :) Гадна е - аз също обичам Астика, ама кенче или пиринско, щот съм македонско девойче.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Постовете в офтопик и политика не се броят, и са махнати, ако това визираш ;)
Интересно кой колко поста има в тзи тема.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами то лаф мохабет, какво очакваш :)
Стана ми интересно просто, Ма някои цифри са трагични
 
От: Предприемачеко разпускане!

Па! Аз само да се разпиша на тази страница символично ... :twisted:

Иначе знам, че сте добре! Продължавайте в същия дух! Приятна прохладна лятна вечер 8)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами то лаф мохабет, какво очакваш :)

Ха, най-после да съм №1 в нещо.:D Не знаех, че съм толкова напред с матряла в тая тема.:lol: Ама ако кажете ще ви оставя малко на мира, че наистина изглежда страшно - знаех, че дърдоря, ма тва е прекалено. :)
А оня, дето уж ме игнорира, но идва да се заяжда е наистина трагичен, ама жив и здрав.
 

Горе