Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

хахахаххахахаахахахаха, дупко, хахахахах... :D :D :D :D :D :D

Какво се радваш толкова, и тебе мога да те изплющя набързо, нищо, че си готин.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хубаво, тогава ще съм сърдит. Ама не съм го направил нарочно душко.
Ша я счупя тая келева клавиатура вече. :(
Знам душе, няма да те плющя, споко.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Уни, заради теб и мен ще пребият, ей, стана кушията набръже... :/
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душе, днес знаеш ли каква акция имало в Софията и Пловдив.
Мерили мацките с колко къси полички са и, ако са 50 мисля беше санта над коляното удрят печат, чи ни я бива. Чичката като му казах и извади ролетката веднага, и вика ей сега ги подпуквам тука :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Амииииии, няма тя душата на мен ще си го излее. :)
Уни, заради теб и мен ще пребият, ей, стана кушията набръже... :/
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душе, днес знаеш ли каква акция имало в Софията и Пловдив.
Мерили мацките с колко къси полички са и, ако са 50 мисля беше санта над коляното удрят печат, чи ни я бива. Чичката като му казах и извади ролетката веднага, и вика ей сега ги подпуквам тука :lol:

Мали, добре че не са ме набарали, че щяха да ми развалят хубавия тен на бедъра.:wink:
Ще ви напердаша и двамата ако не слушате, ей.:D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ти пък слушай пак цирк ми разказва, вика влиза едно момиченце ама вика, на дънките една дупка на коляното и аз и викам, това сега там на таз дупка не и ли е студено. Вика тя шаш ама как коя дупка, ами вика тази на коляното, момичето ааааа, аз друго помислих, и той ами кой за каквото си мисли нали знаеш. :lol:
Ненормален е чичката, аз ти казвам ще се напикаш от смях, ако го послушаш. :lol:
Мали, добре че не са ме набарали, че щяха да ми развалят хубавия тен на бедъра.:wink:
Ще ви напердаша и двамата ако не слушате, ей.:D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ти пък слушай пак цирк ми разказва, вика влиза едно момиченце ама вика, на дънките една дупка на коляното и аз и викам, това сега там на таз дупка не и ли е студено. Вика тя шаш ама как коя дупка, ами вика тази на коляното, момичето ааааа, аз друго помислих, и той ами кой за каквото си мисли нали знаеш. :lol:
Ненормален е чичката, аз ти казвам ще се напикаш от смях, ако го послушаш. :lol:

Това момиченце е било русичко по душа и интелект, сигурно.:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз ще бъда много послушен, обищааам.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Низнам душко обаче тоз е опасен може да се спукаш до него, аз за това и го навестявам. :lol:
Това момиченце е било русичко по душа и интелект, сигурно.:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да ти сипя една мртъвешка 60-градусова ракия за обезболяващо, на втората няма да усещаш болка като те бие
 
От: Предприемачеко разпускане!

Трудно ще ме съгласиш. :D
Да ти сипя една мртъвешка 60-градусова ракия за обезболяващо, на втората няма да усещаш болка като те бие
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз ще бъда много послушен, обищааам.

А така. Ще папкаш, пийваш и ще слушкаш. Написа ли си домашните?:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добре, тогава да праснем по някоя мастика, после по някоя ракия..след 2-3-тата мастика сигурно ще си по уклончив :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душата ша ни набие и двамата накрая наистина :lol:
Добре, тогава да праснем по някоя мастика, после по някоя ракия..след 2-3-тата мастика сигурно ще си по уклончив :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мизенции може, след като си напиша домашните, обичам да пия ракия и да ям шопска салата и след това малко луканка. :p
 

Горе