Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Душко, айде, ко ша ме пердашиш скачай, че харесах едно филмче :p
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мизенции може, след като си напиша домашните, обичам да пия ракия и да ям шопска салата и след това малко луканка. :p

Ма още ли не си написал тия домашни? Кое време стана? Ракиено... :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, айде, ко ша ме пердашиш скачай, че харесах едно филмче :p

Кое ще гледаме тая вечер, душе? Да не е бойно, че съм пацифист?:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Докато не съм забравил лафа на чичето


Ни, ма гледай куме иване, че съм малка , хващам к*р като махалка.


Душко, ни ми се сърди, това чичката го разказа.


:lol: Хахха изби рибата пак чичката.


Баш си ми е добре с тия кила в момента - с 5-6 отгоре ми идва да се гръмна.:)
Иначе не се заричам, вуйче - може да си осиновя някога или да си хвана някой вдовец и да му отгледам дечурлигата, ма да раждам - брррр, не ща - страх ме е.:) Иначе за мъжете критерий нямам (освен да не е пияница и побойник), щото все взема та се хвана с някой извън стереотипа.:lol:


п.с. Аналгин не пия, щото от него ми става по-лошо. Единственото лекарство, което си позволявам 2-3 в годината е аспиринец. А колата ми помага при мигрена, особено като ми засвятка пред очите, иначе не я понасям - пия я като лекарство.:)
Сетих се един виц за аналигина, ма айде да не свалям нивото.:lol:

Той като дойде хубавеца с главно "Х" и ще се дадеш ти къде ще ходиш - ще ти мине страха на бърже. Ако сакаш да не е побойник и пияница трябва да се разбързаш, че все повече еземат да се въобразяват в такива. Накрая ще остана само язе. :lol:

Кажи го вица то нивото отиде и без това.

Are you talking to me? Чакам да дойдете да ме киднапнете - даже съм сложИла някоя и друга дрешка в едно сакче, че не знам кога ще ме освободите. Откуп не искайте - тати ще ви бъде много благодарен.:lol:

Турни и един баски, че ако дойда пръв другите ги нема и се забавят много те отвличам без да ги чам повече и може да се озовеш на шезлонг някъде. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Айде лека душко изтегли се, чакам те за шамарите. Утре няма да ти правя закуска щом си като мен. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Lucy / Люси (2014)
Кое ще гледаме тая вечер, душе? Да не е бойно, че съм пацифист?:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Lucy / Люси (2014)

Кажи дали е хубаво, че се чудех дали да го гледам. Не е мойта бира, принципно, ма може и да не е лошо.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Отврат, камера, ще тегля друг, че иначе голям бой ще ям :D
Кажи да ли е с качество като го пуснеш. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не зам душко само като видях качеството и го изтрих. :( сега един друг ще затегля да видим, ей нямам късмет таз вечер :(
Кажи дали е хубаво, че се чудех дали да го гледам. Не е мойта бира, принципно, ма може и да не е лошо.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Надали скоро може и да се появи, аз го видях в топа на замундата и викам хайде. Сега дръпвам The Rover / Скитникът (2014). Дано поне той го бивва, иначе утре и двата ще ги кача в сайта за филмите :D
То дали ще има с качество, че май е скорошен филм. :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Той като дойде хубавеца с главно "Х" и ще се дадеш ти къде ще ходиш - ще ти мине страха на бърже. Ако сакаш да не е побойник и пияница трябва да се разбързаш, че все повече еземат да се въобразяват в такива. Накрая ще остана само язе. :lol:
Нема такива филми, тва е твърдо решение - красавците не са фактор в него. Ние с Камерън Диаз и Дженифър Анистън сме решили, че тва не ни е приоритет, вуйче.:wink:
Кажи го вица то нивото отиде и без това.

Мъж влиза в аптеката и иска обезболяващо. Аптекарката му дава аналгин. След 2-3 дни човека се връща и притеснено пита:
-Извинете, може ли да ми дадете оралгин, защото тоя аналгин много ми издраска сфинктера. - Сори.:lol:

Турни и един баски, че ако дойда пръв другите ги нема и се забавят много те отвличам без да ги чам повече и може да се озовеш на шезлонг някъде.
Че къ? Без бански на никво отвличане не тръгвам язе.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Надали скоро може и да се появи, аз го видях в топа на замундата и викам хайде. Сега дръпвам The Rover / Скитникът (2014). Дано поне той го бивва, иначе утре и двата ще ги кача в сайта за филмите :D

То с тези сайтове за филми не беше ли малко рисковано, сега като почнат снимките на МВР Пикчърс да не те гледаме в някой филм. :)

Нема такива филми, тва е твърдо решение - красавците не са фактор в него. Ние с Камерън Диаз и Дженифър Анистън сме решили, че тва не ни е приоритет, вуйче.:wink:


Мъж влиза в аптеката и иска обезболяващо. Аптекарката му дава аналгин. След 2-3 дни човека се връща и притеснено пита:
-Извинете, може ли да ми дадете оралгин, защото тоя аналгин много ми издраска сфинктера. - Сори.:lol:


Че къ? Без бански на никво отвличане не тръгвам язе.:wink:
Не ги слушай ти тея двете парантии, вуйче не ги разбират нещата. :) За вица май не трябваше да питам. :D

ПП: Язе май ще се изнасям да пускам и аз филм, че нали съм ранен да не се мъча повече. Аре лека ви за сега :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Той само инфо. :) Па, ко ми дойдат на гости душата ша ме спаси веднага :rolleyes:
То с тези сайтове за филми не беше ли малко рисковано, сега като почнат снимките на МВР Пикчърс да не те гледаме в някой филм. :)


Не ги слушай ти тея двете парантии, вуйче не ги разбират нещата. :) За вица май не трябваше да питам. :D

ПП: Язе май ще се изнасям да пускам и аз филм, че нали съм ранен да не се мъча повече. Аре лека ви за сега :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

[video=youtube;8aRor905cCw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8aRor905cCw[/video]

Ши ставаме ли милионери и милиардери тука, аааааа. Аз си сметнах сега, че след около 200 000 статии най-много ще съм такъв. Обратното броене и живота на фотосинтеза започва сега!
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

То с тези сайтове за филми не беше ли малко рисковано, сега като почнат снимките на МВР Пикчърс да не те гледаме в някой филм. :)


Не ги слушай ти тея двете парантии, вуйче не ги разбират нещата. :) За вица май не трябваше да питам. :D

ПП: Язе май ще се изнасям да пускам и аз филм, че нали съм ранен да не се мъча повече. Аре лека ви за сега :)

Лека и на тебе, вуйче. Купи си пантогел и мажи раната - за 2 дена си готов.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ши ставаме ли милионери и милиардери тука, аааааа. Аз си сметнах сега, че след около 200 000 статии най-много ще съм такъв. Обратното броене и живота на фотосинтеза започва сега!

Няма да стане със статии, Дани. По-бързо е да напишем по някой вампирски роман и да ходим на Хауай.
E, тва си го купувам и ви каня на гости на по мастичка.285_luxury_hawaii_home_01.jpg
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Той само инфо. :) Па, ко ми дойдат на гости душата ша ме спаси веднага :rolleyes:

Ша та спася, душе. Явор Колев ми е приятел.:wink:
 

Горе