Проблем с домейни ,help !

Synthetic

Active Member
Такаа вчера си купих 2 домейна от godaddy.com ,сега искам да ги пусна за продан в selo.com , но когато си въведох данните и категорията на домейните и др там глупости ми изписа ето товаа :

# moqtdomein.com1: We're sorry, but we cannot allow you to add this domain to your account due to a potential conflict with the trademark rights of a third party.

# *moqtdomein2.com: We're sorry, but we cannot allow you to add this domain to your account due to a potential conflict with the trademark rights of a third party.

Моля ,който разбира от godaddy.com и от това как да си продам домейните ,нека ми пише тук или на ЛС ,спешно е !
 
netsurfer каза:
е то си пише защо не ще.
А ако не е тайна какви са им URLтата

Ем не искам да ги споменавам ,ама са си мои и вчера ги купих....а ся нз от къде кво да направя по настройките в godaddy.com за да мога да си ги продавам ,а не да ми искат пари в godaddy за да ми ги продават те и да ми зимат комисионна :?
 
Тези треидмарк виолеишън са голям главобол и на никои не му сеиграе защот накрая почти винаги ти ги взимат ако има нещо такова.... bgkulinar a имаше такава история и се пробва да ги продаде на компанията собственик за няколко стотака ама ония дървени тикви дадоха $3000 за арбитраж и му ги взеха .....

можеш да пробваш да ги продадеш в някои форум ако се намерят желаещи ....
 
coolice каза:
Тези треидмарк виолеишън са голям главобол и на никои не му сеиграе защот накрая почти винаги ти ги взимат ако има нещо такова.... bgkulinar a имаше такава история и се пробва да ги продаде на компанията собственик за няколко стотака ама ония дървени тикви дадоха $3000 за арбитраж и му ги взеха .....

можеш да пробваш да ги продадеш в някои форум ако се намерят желаещи ....

Незнам ама много ще съм благодарен някой ако може да ми каже как и от кви настройки по профила в godaddy.com да направя така ,че да мога да си продам акаунта . В godaddy искат пари да плащам за да ми се пусне за продан + това взимат % от сумата :? :x
 
Навремето като съм гледал разни сайтове от рода на седо искаха да направя трансфер на домейна от текущия ми регистратор към тях, за да са сигурни че ако някой реши да го купи това ще бъде възможно. Ако имаш тарикатски домейни винаги има начини как да се продадат, обаче аз вече глеам много несериозно на тези неща като гледам в "Купува/продава" какви домейни се обявяват и на какви цени.
 
hh

AxCx каза:
Навремето като съм гледал разни сайтове от рода на седо искаха да направя трансфер на домейна от текущия ми регистратор към тях.

Аз ей тва нз как да направя от godaddy.com ,макар че четох и следвах инструкцийте , shit ...явно ще трябва да потърся някой от Пловдив да ми обясни нагледно как точно стаа .... :x
 
coolice каза:
Ако са ти под 60 дни домеините не можеш да ги трасферираш

Да мерси много и аз видях това инфо и сега ти го потвърди.Евала ти праа ,че много ми помогаш пич :D ,а отностно ГБ ми дето вчера ти писах ,след промените пак нямам никва активност и посещения даже не ми изписва (кликс също) в профила :?

П.П - Домейните са на по 2 дни :lol:
 

Горе