Програма да прави клипче на десктопа?

webstil

Well-Known Member
Трябва ми някаква програма, с която да направя клипче на десктопа да се вижда какво става, като тези с които се създават видео уроците. Искам да е нещо лесно и без много функции. Трябва ми просто да се заснеме как изтеглям победител от един конкурс. Някакви предложения?
 
От: Програма да прави клипче на десктопа?

С camtasia най-често се правят тези неща, но е платена. Сигурно има и някакви безплатни алтернативи.
 
От: Програма да прави клипче на десктопа?

С camtasia най-често се правят тези неща, но е платена. Сигурно има и някакви безплатни алтернативи.

И аз това щях да кажа.
Но тъй като я ползвам два пъти в годината, просто трия предишната, която е била на free trail и си инсталирам новата.
Но това е само ако я ползваш много рядко.
 
От: Програма да прави клипче на десктопа?

camtasiq, bandicam, fraps, VirtualDub има и други но те вече са прекалено сложни за просто видео.

От по - горе изброените програми има едно нещо, което ги обединява и това е че правят видео, което е заема много голямо пространство. Също така ти трябва по - бързичък компютър при заснемане. Ако ще качваш видеото при глупаците, измикярите, копирачите и т.н от Vbox7, то видето трябва да е около 2 или 3 мин. Също така понеже софтуера им е супер бъгав и големите про-та (през които уж минава 90% от бг трафика) не си помръдват пръста, може да ти размаже видеото или да го направиш с някакви различни цветове. Във youtube или facebook или google+, всичко ще е ок и няма значение колко е голямо видеото.
 

Горе