Продавам рекламни линкове и банери

Emailer

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте!
Продават се рекламни линкове и банери в muzi4ka2.com.
Сайта има Резултати 1 - 10 от около 40 300 от muzi4ka2.com. (0.16 секунди) - google.bg
и 5520 индексирани в google.com

Цената на 1 футер линк е 15лева на месец, като максимум ще има 7-8 линка. Сегашните ще бъдат махнати.
Банерите в песните (468х60)- в момента адсенс ще бъдат свалени. На ден в адсенс правя около 350-380 клика. Цена за месец 25лева.
Рекламен банер 160х600 - видим във всички страници - 40лева на месец.
Всеки, който се интересува може да ме намери на :
skype: i_make_money
mail: [email protected]
PM тук във форума.
Ако закупите реклама за по-дълъг период от 3 месеца има отстъпки.:clap::clap: Хайде чакам Ви :)
 
От: Продавам рекламни линкове и банери

Може ли пробно да ми сложиш банер за 2 дена 468*60,да видя дали ще има полза...
И БЕЗ ТОВА ПРЕДИ ВРЕМЕ МЕ ОДРЯЗАХТЕ С 2 ДЕНА,СЕГА ТИ ДАВАМ ВЪЗМОЖНОСТ ДА СЕ РЕВАНШИРАШ.ако не греша ти си собственика на muz4ka kom?
 
От: Продавам рекламни линкове и банери

Музичка.ком беше наш но го продадохме.
Избери си сам - купуваш месец и получаваш 35 дни или не купуваш и не получаваш нищо.
 
От: Продавам рекламни линкове и банери

Да КУПЯ!!!да си вдигам после нервите,МЕРСИ :)

Музичка.ком беше наш но го продадохме.
Избери си сам - купуваш месец и получаваш 35 дни или не купуваш и не получаваш нищо.
 
От: Продавам рекламни линкове и банери

Сайт с пеДесе посещения (и Алекса 5 милиона) на ден прай по 380 адсенс клика.
Юруш народе на топлия леб и безплатните маслини!
 
От: Продавам рекламни линкове и банери

Здравейте!
Продават се рекламни линкове и банери в muzi4ka2.com.
Сайта има Резултати 1 - 10 от около 40 300 от muzi4ka2.com. (0.16 секунди) - google.bg
и 5520 индексирани в google.com

Цената на 1 футер линк е 15лева на месец, като максимум ще има 7-8 линка. Сегашните ще бъдат махнати.
Банерите в песните (468х60)- в момента адсенс ще бъдат свалени. На ден в адсенс правя около 350-380 клика. Цена за месец 25лева.
Рекламен банер 160х600 - видим във всички страници - 40лева на месец.
Всеки, който се интересува може да ме намери на :
skype: i_make_money
mail: [email protected]
PM тук във форума.
Ако закупите реклама за по-дълъг период от 3 месеца има отстъпки.:clap::clap: Хайде чакам Ви :)

Абе ти луд ли си такива цени да пускаш за толкова смешни посещения бе, за сайт с над 8000 импресии дневно аз искам по 20 лв за банер 468х60, а пък ти за 160х160 ще искаш 40 лв хаха смешен и нагъл тип си ;)
 
От: Продавам рекламни линкове и банери

Сашенце -Тъпанарченце твоите лайняни сайтчета с по 20 посещения не ме влияят грам, ама грам ЯСНО ЛИ ТИ Е ?!?!?!?!?!?!?!?
Това какво и на каква цена ще продавам си мой избор. И между 160х600 и твоят малък 468х60 разликата е ОГРОМНА!!!!!
 
От: Продавам рекламни линкове и банери

Aма ти на това твойто сайт ли му викаш ахаха, я моля ти се се стегни за тоя боклук повече от 1 левче на месец, не давам. А относно мойте сайтове имаш много хляб да изядеш докато, стигнеш нивото да говориш за тях :D:D
 

Горе