Продавам сайт за групово пазаруване

От: Продавам сайт за групово пазаруване

Извинете ме за забавянето, не съм видяла съобщенията.
Отговорих на запитваниятя.
Лека вечер!
Къде точно отговори на запитванията? По домофона ли ...
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Отговорих на лични съобщения.
Може да ми оставите имейл за връзка, ако тук има ограничения.
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Не е коректно да съобщя публично името на сайта, тъй като има персонал и търговци, които работят със сайта.
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

А, ти сигурно си им шеметната шефка?
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Не е коректно да съобщя публично името на сайта, тъй като има персонал и търговци, които работят със сайта.



...... сайта вероятно е с достъп само чрез абонамент и не се вижда никъде в нета:lol: Хубава оферта, големи приказки и накрая булгаристан едишън.....
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Отговорих на лични съобщения.
Може да ми оставите имейл за връзка, ако тук има ограничения.
Аз нямам отговор на лично! А и нямаше ли ограничение за мин. 10 поста, за да можеш да пишеш лични? Ще получа ли отговор на въпросите ми на лично все пак?
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Оохооо, сега забелязах, че авторката е променила мнението си и сложила условие, че ще отговаря само на оставения от нея телефон!!?? Репортвам темата, че не е по правилата и да бъде изтрита! Моля, колеги, репортвайте и вие и моля админите да изтрият темата или пък да изтрият оставения телефон и тя даотговори на всички на лично! Ако не ще - триене на темата и бан, заради подигравките и с нас!
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Не ми позволява да отговарям на лични.
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

А, ти сигурно си им шеметната шефка?
Попитай чичко гугъл по оставения от нея телефон "Повече подробности за сайта давам само при сериозен интерес на тел: 0878826818" и той ще ти даде доста отговори, единият от които е :
https://www.facebook.com/studioshik/posts/10150726313530734

Без   име.jpg
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Не ми позволява да отговарям на лични.
Пиши на админите да ти позволят и това де! Или напиши тук-там из форума още няколко поста и ще можеш! Как можа да разбереш как да публикуваш обявата си, без да имаш и един пост тук, пък сега не можеш да разбереш как да може да отговаряш на лични??:D
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Продава се сайт за групово пазаруване - функциониращ, с цялата клиентска база и партньори.
Цена - 6 000 евро

Какво включва:

1. Скрипт, изцяло писан по поръчка, и много добър дизайн.
2. Лесно запомнящ се и много подходящ домейн.
3. Хостинг
4. Лесен за управление административен панел, с лесно качване на новите оферти, проверка на заявените и закупени ваучери, достъп на партньорите за проверка на ваучери.
5. Възможност за абониране по имейл и автоматично разпращане на нюзлейтър с новите сделки.
6. Възможност за качване на сделки с вариации (една сделка, с различни варианти на различни цени).
7. Вградени системи за разплащания към EasyPay, ePay, B-Pay и банков превод.
8. Изготвени общи условия на сайта и договор за реклама от юрист.
9. Фен страница във Facebook
10. Партньорска база с около 900 партньора. С набраните до момента партньори, без проблем се запълва мечечния график, без да е необходимо да се обикаля в търсене на нови партньори. Започвате бизнес ВЕДНАГА!
11. Около 45 000 уникални посещения на месец.
12. Може да започнете бизнес ВЕДНАГА!

Повече подробности за сайта давам само при сериозен интерес на тел: 0878826818!


Интересно Ицо дали знае, че сайта му се продава?
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Интересно Ицо дали знае, че сайта му се продава?

Очертава се голям екшън да стане тука, а въпросната "бизнесменка" май се опитва да изиграе всички, включително и Blinky, който толкова много и хареса обявата как я направила, но при едно търсене в нета се оказва, че тя не е писала обявата, а просто я копирала (да не кажа и откраднала) от една обява в другия сайт, която може да се види тук.
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Здравейте,имам интерес,бихте ли ми дали повече информация на и-мейл:[email protected]Благодаря.
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Стана ми интересна темата,и се записвам да следя развитието на "продажбата". :)
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Очертава се голям екшън да стане тука, а въпросната "бизнесменка" май се опитва да изиграе всички, включително и Blinky, който толкова много и хареса обявата как я направила, но при едно търсене в нета се оказва, че тя не е писала обявата, а просто я копирала (да не кажа и откраднала) от една обява в другия сайт, която може да се види тук.

Дам, собственика на сайта за групово пазаруване е мой приятел и сме работили заедно. Стана ми интересно това продаване :)
 
темата е преместена в кофата а дамата да верифицира домейна с гифче на хостинга
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35779

или човека на крумов да му каже


по нататък ще вземем други мерки
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Писал съм му, но не отговаря за сега на сакйп и на телефона.
 

Горе