Продавам уникален .mobi домейн

От: Продавам уникален .mobi домейн

миако го развиеш ония ще те осъдят и ще ти го вземат бре :)
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

Не ви ли писна да се правите на интересни по форумите? Или то просто никъде другаде не ви възприемат/схващат хумора :D
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

И кой се прави на интересен?
Вярно, че няма да го осъдят най-вероятно, но пък може да вземат, чрез арбитраж.
А това, че е уникален - уникален е, както е и регистриран. Все едно да напишеш "продавам регистриран домейн" - и това явно ги нерви хората.

Не ви ли писна да се правите на интересни по форумите? Или то просто никъде другаде не ви възприемат/схващат хумора :D
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

Домейна е хубав има много добър потенциал, може например да направиш клуб на анонимните алкохолици
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

Alexer, просто имам предвид, че този форум, а и не само, стана някакво средище на саркастични и хапливи коментари, с тенденция всеки следващ да е още по-недодялан. Тук уж би трябвало да се навъртат свестни хора, така що-годе по-умни, НО УВИ.
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

Alexer, просто имам предвид, че този форум, а и не само, стана някакво средище на саркастични и хапливи коментари, с тенденция всеки следващ да е още по-недодялан. Тук уж би трябвало да се навъртат свестни хора, така що-годе по-умни, НО УВИ.
Абе " this tarikate " недорасъл - що не престанеш да спамиш и да дразниш с двата си тъпи ника - другия е Монката - цонката и некви числа там, ебати досадната фъшкия и за да не се плюнчиш , че не си същия ето извадка от контакти в подписа ти - Симеон Николов – собственик, автор Skype: monkata13
Facebook
Email: [email protected] , [email protected]
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

Не, ТАРИКАТЕ, монката ми е брат и за щастие е готин тип, а не просто копеленце като теб. Следващия път бъди по-прецизен в разследването си, ШЕРЛОК. :(
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

Не, ТАРИКАТЕ, монката ми е брат и за щастие е готин тип, а не просто копеленце като теб. Следващия път бъди по-прецизен в разследването си, ШЕРЛОК. :(

мда ясно че ти е роднина, същите глупави оферти
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

Без лаконични коментари и неподготвени изказвания, моля. Кои оферти по-точно са глупави? Дай да не занимаваме хората обаче, драсни ми едно ЛС.
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

Без лаконични коментари и неподготвени изказвания, моля. Кои оферти по-точно са глупави? Дай да не занимаваме хората обаче, драсни ми едно ЛС.
Фани та спри да адвокатстваш на брат си във всяка негова тема, или поне пускай офертите от твое име, ако чак толкоз ти е на сърцето да "помагаш" в бизнеса..

Тъй повече му вредиш на практика. Примерно аз дето нямах достатъчна причина да коментирам тука, ми дойде вдъхновението като видях дървеняшкия PR дето си завъртял в негова защита. Стана ми любопитно и погледнах, че минусчето в итрейдъра на брат ти е оставено от доста уважаван и правещ впечатление на доста търпелив форумен юзър.

Това примерно ми стига да спра да се въздържам и също да спомена, че няма причина някой въобще да си помисли да регне тоя домейн, камо ли да дава 100 кинта за него.
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

А парите по какъв начин ги приемаш ?
Фащам бас за едно кило пърцуца че ти си прословутата им сестра на тея двамата олигофрени!
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

Фащам бас за едно кило пърцуца че ти си прословутата им сестра на тея двамата олигофрени!
Не това е брадчеда, който за разлика от теб е готин тип !!! И той помага - гледам по темите им , че и вуйчото се е включил !
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

И после се чудите защо българите са зле приети навсякъде по света. :) Само се вижте що за глупаци сте.
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

И после се чудите защо българите са зле приети навсякъде по света. :) Само се вижте що за глупаци сте.

защо така с лошо :)
 
От: Продавам уникален .mobi домейн

@Noke - Вземи си затвори устата и да разправяш кой на кого да адвокатства. Изказването ти за "уважавания" член е смехотворно. Уважаваните "членове" не влизат там където не им е мястото:)))
@ivo . apostolov. - Прав си, човече, да ни "баннат" и аз им викам, ама барем тебе те послушат, като един "уважаван член".
@local system- Парите ги приемам с пощенски запис
@think fast- Почти спечели баса, сестра няма, ама иначе сме си олигофени. Доказатеслтво - пишем в тоя форум.
@ mr_flower - И ти почти позна, не е вуйчото обаче, а е сестра ти. И вземи си направи малко по-нормално форумно име, че това малко съмнява, ако се сещаш какво имам предвид:)))
@ dimdoff - Предложеният домейн наистина е уникален, особено когато го яздиш ти!
 

Горе