Продава се www.goldenjobs.bg

czhavdar

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продава се нов сайт за работа goldenjobs.bg
За повече информация ЛС .
Сайтът тръгна от 1 юни 2009г.Приходите засега не са много,но има рекламодатели.Сайта определено има голямо бъдеще,но изисква сериозно внимание,което в момента аз не мога да отделя.Ако имате интерес ще се радвам да го обсъдим още по-подробно.Ще предоставя и подробна статистика при проявен интерес!
 
три неща

трябват ти 5 поста за да се включат лстата може да ги направиш бързо лесно и без да спамиш в секцията За Форума - Affiliate Community като отговориш на анкетите например и споделиш какво си отговорил

за по лесно и повече тръст направи си набързо от хостинга една поща на домеимна на която да ти пишат

имаме точка 4 от правилата на пазара евентулно купувачи ще ти го изискат за да докажеш че го конролираш това ако не направиш номера с пощата

иначе успех с продажбата :)
 
От: Продава се www.goldenjobs.bg

Ако може приходи + посещения на лично (от когато е тръгнал до сега)

Мерси
 
От: Продава се www.goldenjobs.bg

защо най-отдолу пише ириЗвизия?
колко пари му търсиш?
каква е посещаемостта?
защо само на хоумпейджа има тайтъл?
лесно ли се администрира?

ае защо изобщо си си направил труда да постнеш подобна обява?
 
Последно редактирано:
От: От: Продава се www.goldenjobs.bg

защо най-отдолу пише ириЗвизия?
колко пари му търсиш?
каква е посещаемостта?
защо само на хоумпейджа има тайтъл?
лесно ли се администрира?

ае защо изобщо си си направил труда да постнеш подобна обява?

Така:
1. Отдолу пише Ирис Визия,защото това е фирмата която е правила сайта .Той е правен по поръчка!!!
2.Ако имаш някакви въпроси моля да ми ги изпращаш на лични както съм описал по-горе
3.Какво означава ае!!!!
4.Мислех че това е секция пазар и за това съм си направил " труда" да публикувам обяата
Поздрави
 
От: От: От: Продава се www.goldenjobs.bg

Така:
1. Отдолу пише Ирис Визия,защото това е фирмата която е правила сайта .Той е правен по поръчка!!!
2.Ако имаш някакви въпроси моля да ми ги изпращаш на лични както съм описал по-горе
3.Какво означава ае!!!!
4.Мислех че това е секция пазар и за това съм си направил " труда" да публикувам обяата
Поздрави

1.така, нямам добри впечатления от ИрисВизията затова попитах,
2.задал съм си въпросите
3.ще се въздържа да пояснявам, 4е ще се изложа
4.да секция е но ако ти прави впе4атление, голям процент от обявите са "продавам едно такова с едни такива", с оглед на това 4е сайта ти е доста сериозен (това е предположение) би трябвало да предоставиш повече информация ако искаш да го продадеш
 
От: Продава се www.goldenjobs.bg

То и аз писах за цена, ама никой не ми отговори. Незнам при вас как е положението?
 
Сайтът не е продаден - все още.
За тези на които не съм отговорил-има някакъв проблем с личните.Моля за повече въпроси пишете на office at goldenjobs.bg
 

Горе