Продажба на сайт.

Пиле, кои точно са хейтърите? Гледам си ми сложил някакъв трейдър с гениалния въпрос "какво точно сме те излъгали?". Да те светна, въпреки че много добре знаеш - имахме конкретна уговорка за сайта - цена (2200 лева), ден и час(хайде, за часа беше "след обяд"), когато да дойдете да си вземете парите и да прехвърляме. Бях изтеглил парите даже, а вие гюровците сте продължили да си го продавате и след това (както вече казах, това не ме изненада много). И вместо да дойде, приятелчето ти ми написа в скайп въпросния следобед нещо такова:

"мии здрасти, аз таковуто ... как да ти кажа. искам да ме разбереш правилну, сайта не е само мой. те колегите са намерили някой с повече пари. не искам да се получавъ така тъпо ама ... ако има нещо развитие пак ще пиша"

Не мога да цитирам, тъй като съм го изтрил от контактите. Ако ме подсетиш как му беше скайпа ще ти извадя и цитат.

Успех с продажбата.

пп: Забравих и за сървъра, уговорихме се да го ползвам там някакво време. Остана да говориш с доставчика и да ми пишеш писмо с конкретна информация. Още го чакам това писмо, къде ли се е загубило дева.

пп2: Като цяло нещо ви намирисва работата според мен. Който е мераклия да си гледа и мисли внимателно.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на сайт.

Аз имам въпрос към администраторите.
Въпросният itrader нали е за извършени сделки - успешни или не?
Не е ли малко подигравка 2-мата пришълци с червени репутации да питат @vaskoa някакви неща в itrader-а (ествествено с негативни отзиви)?

Не знам дали администраторите имат възможност да променят технически itrader-а, но смятам че е редно да го направят.
 
те и двамата получиха такива от мен и се почувстваха длъжни да ми го върнат :)
 
От: Продажба на сайт.

Слоган в сайта на КАТ: Пътни хулигани, дарихте ли органите си?!

това съм го виждал на банери краи пътя :) по магистралите
на големи рекламни... кака се казваха бе... аламята ме подсети - билбордове:)
много съм се кефил :)

на мен не са ми писали. по моето предложение за сайта дума не сме си обелили...
казвам ти щото нали писа по нагоре че може заради мен да са те прецакали:)
не са ми писали не съм се пазарил
 
Последно редактирано:
допуснах, че може да си дал повече :). но явно е бил друг. и явно ги е прекарал нещо :)

това за КАТ - на сайта им излизат: https://www.i-kat.org/. Ето още едно :) :

Можеш да излъжеш полицията! Можеш да излъжеш дрегера! А себе си можеш ли да излъжеш?!...
 
От: Продажба на сайт.

НЕ аз и 2 000 с клизма ши дам:) за повече да не говорим...
и то само с договор пълен при нотариус за базата и дизаин и всичко даже и едно емаилче от сайта че нямат право да ползват
иначе ще им скъсам тиин задниците от дела :)
 
От: Продажба на сайт.

Луда работа ! Почвам да се замислям дали да не отворим тема - "Внимание, пишлеме !" - баси измекярската работа - един продава, ама не съвсем, друг продава, но сайта не бил негов, трети - уникална система с ГОЛЯМ ПОТЕНЦИАЛ, пази я и я шари още 5-6 пъти, недоносчета ти предлагат "уникален и единствен сайт по рода си под наем" , деца на дебелосерковци идват на срещи с чисто нови БМВ-та и ти искат сто и осемдесет лева за 3-4 дни , защото бащата не е в София (cecipenev), малки травеститчета те муфтат по 20-30 лв за събмит ( bdaa и безбройните му никове ) , смешници питат колко струва тоя форум, щото имали интерес да го развият и разработят, а не могат да си платят възложена работа за 10-15 лв.
Ми че, мен ми е мъчно за Апостол, бе ебаси !
AMOUN - e нищо лично тогава, бате требаше да си ъпна новия сайт и хоби и за тва те зациклих, иначе, честно - кефиш ме и - "бой по тая сган!"
 
От: Продажба на сайт.

veskoa - Аз ти писах доста възпитано и мисля че в края на скайп разговора ни всичко беше спокойно. Нито съм обиждал никого нито нищо. А и цитираш ме доста по-различен начин, според мен бях по ясен и точен.
alexer - не те разбирам съвсем какво искаш да питаш ?
Amoun - за теб не мога да ти кажа нищо понеже предполагам че някой от колегите ми са говорил с теб , но не съм сигурен .
nobreak - Ако нещо те интересува питай всичко е чисто при нас.
mr_flower - по-този сайт е хвърлян доста труд и все пак аз и екипа ми гледаме да продадеме достойно сайта с достен купувач.

Ще ви помоля на всички да след този пост да не продължаваме със спам.
 
От: Продажба на сайт.

Аз обаче съм прос и продължавъм със спама искам да те попитам амоун и васкоа не са ли достойни купусвачи за karamel4e.com ?
P.P. Извинявай че съм малко пристрастен но винаги са ме кефили сайтове с цифри вместо букви 4-ч 6-ш ...
 
От: Продажба на сайт.

Amoun - за теб не мога да ти кажа нищо понеже предполагам че някой от колегите ми са говорил с теб , но не съм сигурен .
mr_flower - по-този сайт е хвърлян доста труд и все пак аз и екипа ми гледаме да продадеме достойно сайта с достен купувач.

Ще ви помоля на всички да след този пост да не продължаваме със спам.
1.Пич, кво значи - колегите, когато се водят преговори, ги води само един отризиран , на който са дадени параметри - основно правило, шикалкавене и пишманлък са недопустими!
2 не съм сигурен е форма на търговска шизофрения
3. като си хвърлил много труд(което не оспорвам) - си дай труда да определиш цена, щото другото си е пак шизофрения
4 достоен купувач изисква насрещно - достоен продавач
5. Не е за подценяване - научи българки - пише се "продадем " , а не "ПродадемЕ", щото неграмотността показва несериозност и некомпетентност
6. Не се крийте 5 красавеца зад един Ник , щото обълквате хората


и за да не преча на другите - оферта 1800 сега и веднага, не се бъзикам !
 
От: Продажба на сайт.

Нямах предвид Амоун и Васко подчертавам. исках да кажа че тук някой ни коментират че сме някви "Teen" - ове. Да вярно си е че не сме големи на възраст. но целта ми беша с това изказване да не ни мислят всички за нас че сме хора от типа който "сами не знаят какво искат" . до тук с всички сме били коректни. и съответно искаме сайта да бъде продаден на достойна цена а не за 100 лева. (примерно казвам) Да, много добре разбирам че имаше достойни предложения и от васкоа и от амоун. но имахе и предложения по-добри след пускането на обява. поради различни причини сайта още се продава. и отново казвам че всичко е чисто при нас.
 
Re: От: Продажба на сайт.

veskoa - Аз ти писах доста възпитано и мисля че в края на скайп разговора ни всичко беше спокойно. Нито съм обиждал никого нито нищо. А и цитираш ме доста по-различен начин, според мен бях по ясен и точен.

@лигъл, ти какво си очаквал в края на разговора? сълзи и сополи? сапунен сериал? да ти се моля нещо?

аз нещо да съм те обиждал? казвам само голите факти, съжалявам ако това те обижда по някакъв начин.

цитата ми е достатъчно точен. да кажем на 95%. ще ме извиниш, че не мога да си спомня всичко. а и то беше на шльокавица, което ме затруднява още повече.

казах ти - ако искаш точен цитат си кажи скайпа. веднага ще го извадя. факта, че си го пропуснал ми говори, че не държиш да го показвам.
 
От: Продажба на сайт.

...за теб не мога да ти кажа нищо понеже предполагам че някой от колегите ми са говорил с теб , но не съм сигурен...
какви са тия колеги? Остави тука десижън мейкъра да преговаря, щом като не си оторизиран да приключваш сделки.

Никой бизнесмен не ще да комуникира със секретарката, вместо с боса... Поне не преди сериозната работа да е свършена.

Да не мислиш, че някой ще седне да си губи времето да си говори с тебе, щом думата ти 5 пари не струва?
Я се регни с нов ник, представи се за шефа и пусни наново обявата...

ЕДИТ: пардон, написал съм почти същото като мр_флауър.
 
От: Продажба на сайт.

1) От различни градове сме и няма как един да води преговори.
2) Не знам каква е форма, казах по-този начин с цел да не кажа някаква грешна информация.
3) Цената е определена.
4) Не съм роден в България. и имам малко правописни грешки за което се извинявам.
5) Да така е 5 човека сме в екипа, тъй като сме заети хора който намира първи свободно време пише тук във форума


mr_flower ще помислиме върху предложението ти, ако разбира се това не е базик.
 
Re: От: Продажба на сайт.

Нямах предвид Амоун и Васко подчертавам. исках да кажа че тук някой ни коментират че сме някви "Teen" - ове. Да вярно си е че не сме големи на възраст. но целта ми беша с това изказване да не ни мислят всички за нас че сме хора от типа който "сами не знаят какво искат" . до тук с всички сме били коректни. и съответно искаме сайта да бъде продаден на достойна цена а не за 100 лева. (примерно казвам) Да, много добре разбирам че имаше достойни предложения и от васкоа и от амоун. но имахе и предложения по-добри след пускането на обява. поради различни причини сайта още се продава. и отново казвам че всичко е чисто при нас.

Ама стига си дрънкал неверни неща. Вие сте несериозни тинейджъри. До тук не сте постъпили коректно с никой. Когато се разбирахме ако беше казал като сериозен човек "ок, разбираме се сега, но аз ще продължа да си търся по-добри оферти" нямаше да кажа нищо лошо за вас. при положение, че сте поели ангажимент и сме имали твърда уговорка няма какво да си говорим повече - това е лайнарска постъпка. ами тия пари ако ги бях изтеглил от кредитната карта знаеш ли с колко пари щеше да ме набуташ да плащам такси и лихви?

И със сайта работата ви хич не е чиста.

- Сайт с 10 000 посещения нямал адсенс щото не ви се занимавало ?!?!? Или е малко баннат по-скоро?
- Единия го питам "що продавате", отговор: "ми нямаме време да се занимаваме с него". Питам другия "колко време на ден отнема сайта", отговор: "ми колко, 5 мин някъде. то само снимки да се одобряват, ама това го правят модераторите"

... айде да не изброявам в детайли
 
Последно редактирано:
От: Продажба на сайт.

veskoa - нищо не съм очаквал края на разговора просто смятам че трябваше да ти казвам че сме намерили нов купувач за да е всичко възпитано като хората.
нито ти нито аз съм те обиждал всичко си беше окей.
noke - имаме доверие в екипа няма нужда от 5 излишни регистраций.
 
От: Продажба на сайт.

Тук се пише нова история на древен Рим. След добилия популярност напоследък римски пълководец Статий, днес се появи от нищото и нов римски император - Регистраций :)
 
От: Продажба на сайт.

Veskoa - Аз не смятам че постъпката беше " лайнарска " аз бях ти писал рано преди обяд , имайки предвид че трябваше да идвам в офиса ви вечерта след 18.00.
Ако беше изтеглил парите найстина щеше да се набуташ. Но искам да ти кажа че поради някой купувачите сме прекратили два договора което сме имали. след което сме получили отказ от въпросните купувачите но вече сме с прекъснати договори ( Това не пречи на нищо сайта да съществува ).
 

Горе