Продажба на сайт.

От: Продажба на сайт.

Да, знам ти пита за приходите и веднага си получил съответен отговор.
Имаме и нов дизайн и искам да ти каза че началната страница и страница на профилите вечее кодиран. всичко друго е в ПСД формат. точно заради това продаваме че нямаме време . иначе всичко си има сайта.
Тениските и чашите бяха просто като бонус един вид подарък с цел новия собственик да развие сайта по-бързо и да организира интересни конкурси.
 
От: Продажба на сайт.

Да, знам ти пита за приходите и веднага си получил съответен отговор.
Имаме и нов дизайн и искам да ти каза че началната страница и страница на профилите вечее кодиран. всичко друго е в ПСД формат. точно заради това продаваме че нямаме време . иначе всичко си има сайта.
Тениските и чашите бяха просто като бонус един вид подарък с цел новия собственик да развие сайта по-бързо и да организира интересни конкурси.
Хич не ме и ебе за сайта, както казах трябва ми трафика. Не си ми дал отговор на въпроса, което означава че васкоа е прав, офертата ми остава 100лв.
 
От: Продажба на сайт.

Баси дъмпинга сте направили междувремено.
Оф олекна ми - за малко да се прекарам с евентуално баннат домейн. Можеше да се наложи да звъня на комшийката да помага да развалим сделката.
 
Аз сега си лягам, че имам едно филмче свалено. Това не означава, че трябва да почнеш да лъжеш хората тук и да дрънкаш врели-некипели. Утре ще те проверя внимателно и ще се наказваме ако трябва.

Вече няколко пъти се опитваш да пробуташ твърдението, че "спорим". Ние съвсем не спорим - аз казвам каква точно е ситуацията, а ти се опитваш да измисляш някакви детски оправдания и леко-леко да отклоняваш темата.
 
Re: От: Продажба на сайт.

Хич не ме и ебе за сайта, както казах трябва ми трафика. Не си ми дал отговор на въпроса, което означава че васкоа е прав, офертата ми остава 100лв.

това, което постнах за приходите е от лс-тата. изпратено е лично от него(или негов колега) и може лесно да се провери.
 
От: Продажба на сайт.

Трафика може да видиш на тиксо брояча.
Прочети ми пак въпросите, че ми писна да се повтарям.
 
От: Продажба на сайт.

Ако някаде съм излагал ще се извиня. но едвали ще намериш лъжата някаде. Провери колкото искаш аз съм готов. сайта е чист.

ЛС-то е от колегата ми .
 
От: Продажба на сайт.

На мен в другия форум ми обявиха цена от 3000 лева и сега попаднах случайно на тази тема, а точно щях да им предлагам 199.99 лв. Като парите щях да им ги дам лично във Варна, че и без да чета тази тема нещата намирсваха на лайница яко и от далече.
 
От: Продажба на сайт.

vaskoa - Говориш пълни глупости! Кой и кога ти каза, че сайта се продава на теб и край?! Разбрахме се един от хората ни в София да дойде да ти покаже за какво става въпрос точно, а ти че си разбрал нещо съвсем друго това е отделен въпрос който не засяга никой от форума тук! Как може да кажеш, че сайта е баннат от Adsense при положение, че аз ти писах за какво точно става въпрос?!. Това че сме ти казали че поддръжката отнема 5 мин., не означава одобряване на снимки. Това може да си го помисли само някой луд(за такъв сайт с по 50-100 нови потребителя на ден 5 мин. за одобряване на снимки?!). Плюс това един сайт не включва само поддръжка, а и нови функций за които както ти казах нямаме време. Ако искаш си пускай 100 филма, нас това не ни интересува. Просто те моля да спреш да пишеш неверни неща свързани с продажбата на сайта в темата. Достатъчно осра работата стига толкова!

п.п. благодаря на всички "забавни" потребители, които помогнаха на злобния хейтър да осере темата!
 
Последно редактирано:
Re: От: Продажба на сайт.

хаха, едната гумена глава се е изморила и я смени друга. малии, какъв кеф ще падне докато ви се изредя на всичките.

vaskoa - Говориш пълни глупости! Кой и кога ти каза, че сайта се продава на теб и край?! Разбрахме се един от хората ни в София да дойде да ти покаже за какво става въпрос точно, а ти че си разбрал нещо съвсем друго това е отделен въпрос който не засяга никой от форума тук!

по-горе някой съвсем разумно ви посъветва да изберете един от вас(по възможност най-умния) и да го оставите той да води преговори и всичко останало. някак си е тъпо и по детски наивно да ми заявяваш 100 поста по-късно, че всъщност изобщо никаква уговорка не е имало. ако беше така до сега нямаше другия гюро да ми се оправдава. нито да се извинява така гузно в скайпа. ся предполагам и ти като се измориш(то мисленето е доста изморително) и следващия ще започне с първи пост "ти луд ли си бе, ние теб изобщо не те познаваме. и в скайп не сме си писали"

а може би се отказахте, когато видяхте че няма да стане просто да ви преведа парите и да стане сделката по скайп а? като видяхте, че ще трябва да се видим, ще има много въпроси и т.н

а кой какво го засяга - съвсем не си ти този, който ще прецени. ти си просто една безгласна буква, колкото по-бързо го осъзнаеш, толкова по-добре ще е за теб.

Как може да кажеш, че сайта е баннат от Adsense при положение, че аз ти писах за какво точно става въпрос?!.

ми то е очевадно, нито един нормален човек не би си хвърлил 2-3 години труд ей така на вятъра. защото "не му се занимавало" ....при положение, че може да вади сериозни пари от там. освен това съвсем не съм казал, че сайта е баннат. само, че имам сериозни подозрения, че е така.

Това че сме ти казали че поддръжката отнема 5 мин., не означава одобряване на снимки. Това може да си го помисли само някой луд(за такъв сайт с по 50-100 нови потребителя на ден 5 мин. за одобряване на снимки?!). Плюс това един сайт не включва само поддръжка, а и нови функций за които както ти казах нямаме време.

абе не знам кое какво включва, знам аз какво питах и какво ми отговорихте - версиите ви отново не бяха съгласувани. а лудия май си ти, нещо халюцинации имаш - аз не съм казвал нищо за 5 мин одобряване на снимки.

Ако искаш си пускай 100 филма, нас това не ни интересува. Просто те моля да спреш да пишеш неверни неща свързани с продажбата на сайта в темата. Достатъчно осра работата стига толкова!

п.п. благодаря на всички "забавни" потребители, които помогнаха на злобния хейтър да осере темата!

Работата си я осрахте лично вие. И то майсторски. Благодари на себе си и на другите гумени глави.
Няма защо да ме молиш да "спра да пиша неверни неща" - не съм написал нито едно такова нещо, няма и да напиша.

Виж верни неща ще продължавам да пиша колкото ми душа иска. Ако спрете да лъжете може и да ми омръзне скоро.
 
От: Продажба на сайт.

Аз си оттеглям офертата поради съмнения за измама.
 
От: Re: От: Продажба на сайт.

vaskoa - пак говориш глупости колкото да не заспиш. Трябва да проумееш просто по някакъв начин че не си разбрал правилно за какво точно сме се уговорили.

а може би се отказахте, когато видяхте че няма да стане просто да ви преведа парите и да стане сделката по скайп а? като видяхте, че ще трябва да се видим, ще има много въпроси и т.н

Поредната голяма глупост която можа да изцепиш! Много ясно, че за да продадем сайта трябва да го представим на новия му собственик, да прехвърлим договорите и т.н., но ти явно си решил да злобиш докрай.
Другите работи няма смисъл да ги коментирам, че ме заболя главата вече от теб.
Продължавай с пълна сила да си пишеш глупостите. Пиши каквото искаш, но този който прояви желание и го купи ще спечели много.

п.п. ThinkFast отново "интересен" пост, благодаря ти!
 
Re: От: Re: От: Продажба на сайт.

Трябва да проумееш просто по някакъв начин че не си разбрал правилно за какво точно сме се уговорили.

Аз много добре знам за какво се бяхме уговорили. По-добре измисли нещо по-умно. Трябва някак си да проумееш, че дори и 5 годишно дете би измислило някакво по-добро оправдание. Кой точно смяташ, че ще убедиш с тези комични твърдения?

Поредната голяма глупост която можа да изцепиш! Много ясно, че за да продадем сайта трябва да го представим на новия му собственик, да прехвърлим договорите и т.н., но ти явно си решил да злобиш докрай.

Зависи каква ви е целта и какво точно криете. Тука такива случаи на измами има много ....

Всъщност аз съвсем не "злобя". Даже не бях писал почти нищо в темата, въпреки, че на хората им беше интересно. Разбира се няколко човека, които ме питаха ги осведомих що за стока сте. Ако оня хитър петър не се беше изцепил с трейдъра нещата щяха да си останат така. Можеш да му благодариш.

Другите работи няма смисъл да ги коментирам, че ме заболя главата вече от теб.

Всъщност повече не се сещаш с какво да се оправдаеш и какво още да излъжеш. Наистина е по-добре да се спреш, почваш да се повтаряш и да се заплиташ като пиле в кълчища.

Пиши каквото искаш, но този който прояви желание и го купи ще спечели много.

Ще спечели много ..... проблеми?
 
От: Re: От: Re: От: Продажба на сайт.

Аз много добре знам за какво се бяхме уговорили. По-добре измисли нещо по-умно. Трябва някак си да проумееш, че дори и 5 годишно дете би измислило някакво по-добро оправдание. Кой точно смяташ, че ще убедиш с тези комични твърдения?

Явно нищо не си знаел.

Зависи каква ви е целта и какво точно криете. Тука такива случаи на измами има много ....

За 100-тен път ти казвам да спреш да говориш тези глупости, че някой крие нещо.

Всъщност аз съвсем не "злобя". Даже не бях писал почти нищо в темата, въпреки, че на хората им беше интересно. Разбира се няколко човека, които ме питаха ги осведомих що за стока сте. Ако оня хитър петър не се беше изцепил с трейдъра нещата щяха да си останат така. Можеш да му благодариш.

Ти беше 1-вия който се изцепи с трейдъра. А и незнам какво точно те е засегнало там? Един неутрален коментар, незнам с какво толкова те ядоса?

Всъщност повече не се сещаш с какво да се оправдаеш и какво още да излъжеш. Наистина е по-добре да се спреш, почваш да се повтаряш и да се заплиташ като пиле в кълчища.

Нямам за какво да се оправдавам, нито съм излъгал с нещо. Както казах, човека който ще вземе сайта ще се убеди в това.

Ще спечели много ..... проблеми?

И накрая пак си вкарал хумора си в действие, който както гледам е много вървежен тук.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Продажба на сайт.

Явно нищо не си знаел.

Не знаех само едно - що за лайна имам насреща.

За 100-тен път ти казвам да спреш да говориш тези глупости, че някой крие нещо.

И да спра, и да не спра, фактите си остават. И това съвсем не са глупости.

Ти беше 1-вия който се изцепи с трейдъра. А и незнам какво точно те е засегнало там? Един неутрален коментар, незнам с какво толкова те ядоса?

О не, аз не съм се изцепил. Написах, че ме излъгахте - точно както стана.

Нямам за какво да се оправдавам, нито съм излъгал с нещо. Както казах, човека който ще вземе сайта ще се убеди в това.

Ако нямаш за какво да се оправдаваш, защо продължаваш да го правиш?

И накрая пак си вкарал хумора си в действие, който както гледам е много вървежен тук.

Хумора е много вървежен навсякъде. Смеха и доброто настроение са много полезни ако не знаеш.
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Продажба на сайт.

Не знаех само едно - що за лайна имам насреща.

:clap:

И да спра, и да не спра, фактите си остават. И това съвсем не са глупости.

Явно не си запознат добре със значението на думата факт.

О не, аз не съм се изцепил. Написах, че ме излъгахте - точно както стана.

Омръзна ми да се повтарям. 5 годишен да беше щеше да ме разбере. Явно наистина си много куха лейка, която адски много я е яд, че не е успяла да купи сайта.

Ако нямаш за какво да се оправдаваш, защо продължаваш да го правиш?

С нищо не се оправдавам, просто отговарям на неверните ти писания.

Хумора е много вървежен навсякъде. Смеха и доброто настроение са много полезни ако не знаеш.

Твоето странно чуство за хумор може да бъде вървежно само тук.
 
Ми не, хич не ме е яд. Купих си друг вместо това. Така и така бях изтеглил парите. При това без куп възможни проблеми (адсенс, полиция, сървър за 300 лева и т.н. да не изброяваме наново). Всъщност би трябвало да ви благодаря за това. Но ме е яд малко, че някакво лайненце с пъпки недоебки се опитва да прави 100 човека на глупаци. Всъщност обаче правиш само себе си на такъв.

Запознат съм със значението на ужасно много думи, даже и такива, каквито не си чувал - коректност, почтенност, уговорка, бизнес, извнинение ....

Оправдаваш се като малко дете пред мама. И точно като малко дете отказваш да чуеш какво ти казват тези, които знаят повече от теб - в някой случаи е по-добре да си признаеш грешката, да се извиниш и да млъкнеш.

Оценки за мен не приемам от лица със съмнителна ценностна система и интелект.

Нещо се изнервяш или така ми се струва?
 
От: Продажба на сайт.

Извинението го получи още в същия ден за когато се бяхме уговорили да се видите с моя колега. Ако си се чуствал ощетен или излъган защо не каза още тогава да се разберем като нормални хора, а трябваше да пишеш тук?
 
Както вече споменах, причината да водим тази дискусийка е трейъра от Хитър Петър. До преди това не бях писал нищо особено. Естествено, че трябваше да дам някакъв отзив за "сделката". Все пак тук има много хора, които с нищо не заслужават да получат такова отношение. Нали не си очаквал да не ги предупредя?! В резултат просто хората като видят, щяха да имат едно наум и да внимават повече. С нищо нямаше да пречи на бизнеса ви.
 

Горе