РЕЗУЛТАТИТЕ

От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Браво на Герб , но какво правим с ДПС ? Рекорден процент за турската партия...
Из коментарите :
Имало срив на ДПС ли?!?!

Ние различни избори ли сме гледали?!

ДПС от 8-9% на предните избори, сега прави цели 15% и отгоре!!!! Толкова много никога не са имали!!

Получават цели ТРИ МЕСТА , благодарение на купения цигански и турски вот.

СРАМ ЗА СРАМОТИТЕ - България вкара ФЕЛИЗ ХЮСМЕНОВА, ДЕЛЯН ПЕЕВСКИ И АЛИ ОСМАНОВ в европарламента!!!!!

И тия хора ще защитават България?!?! Двама мюсюлмани ТУРЦИ, дето НИКОГА НЕ ИДВАТ на честванията на националните ни празници (3 март, 22 септември и т.н.) !!! И един българин предател....
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Колко пъти ПОДРЕД

отново са направили някаква манипулация, вервайте ми :D

То се носеше още на обяд, че пак имало изборни шашми от ГЕРБ, те комунетата се застраховат :) И нали те правят изборите, да си ги следят тези работи. Сергей за пореден път се насра
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Най-висока е избирателната активност в Кърджали 37,20%,

ДПС е фактор докато БСП е в парламента.
БСП НИКОГА няма да спечелят избори и затова им трябва още партии за пълнеж

ако БСП изчезне и на нейно място влязат няколко други - ДПС ще бъде ли фактор?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Серго си го натресе сам. Нека му. Не харесвам герб, нито турците, за бареков да не говорим. Просто серго се видя колко е некадърен. Власта в държавата беше в него в най-подходящия момент, но се насра здраво. Ами пада му се. Даже и по-нисък резултат заслужи.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Серго си го натресе сам. Нека му. Не харесвам герб, нито турците, за бареков да не говорим. Просто серго се видя колко е некадърен. Власта в държавата беше в него в най-подходящия момент, но се насра здраво. Ами пада му се. Даже и по-нисък резултат заслужи.
Реално има доста по малък процент. Доста хора са натиснати , не само тия в Бобов дол но и на други места държани от червени подлоги.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Браво на Герб , но какво правим с ДПС ? Рекорден процент за турската партия...

ДПС няма да прави такива проценти, ако всеки българин ходи да гласува! Но не, всеки вика "аз не вярвам на никой" или пък "моя глас от какво значение е". Има значение! Когато българите гласуват за която и да било българска партия, %-а на ДПС пада. Лошото е, че много малко хора го осъзнават.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

@Remind къде е ? Сигурно очаква опорните точки
аз просто не мога да повярвам как след малко ще започнат да се оправдават...
как въобще ще имат очи?

да правиш избори и да ги спечели най-големия ти опонент
е те такова насиране от ГЕЯ мисля да е за последно (о, да! имало е още няколко - буквално на всеки избор)

ДПС няма да прави такива проценти, ако всеки българин ходи да гласува! Но не, всеки вика "аз не вярвам на никой" или пък "моя глас от какво значение е". Има значение! Когато българите гласуват за която и да било българска партия, %-а на ДПС пада. Лошото е, че много малко хора го осъзнават.

така е!
Но отстраним ли ГЕЯ, отстраняваме още няколко етнически партии - ДПС и Атака
С един куршум - два заека :D
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Кой ги ени тея избори за европарламент? Да се оправят
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Абе преди малко на живо по нова Местан , каза по неговия си начин , че правителството ще падне.... Не отговори къде е Пеевски.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Да пада, все пак големия победител от цялата работа, мисля ще трябва да признаете, все пак бойко тиквата призна- че това е Бареков
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Да пада, все пак големия победител от цялата работа, мисля ще трябва да признаете, все пак бойко тиквата призна- че това е Бареков
Бареков , най - много пари за реклама , най-много платен вот.... според мен е големия губещ... толкова пари загуби и пак е 4ти...
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Да пада, все пак големия победител от цялата работа, мисля ще трябва да признаете, все пак бойко тиквата призна- че това е Бареков

Те и на предднитеъизбори сдс и царя имаха по евродепут, ама после кой ги чу.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

От изборния резултат днес ми мирише на оправдателна присъда за Цецко утре....:-o
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Щото на картинката на Дарик е БЦЦ, ясно ама аз съм гласувал за извън влизащите партии и моя глас сега най много се преразпределя за Герб, все едно че съм гласувал за тех, ей туй не харесвам на изборите, трябва гласовете на партиите които не влизат да не се преразпределят пропорционално
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Губещите са националистите и БСП. Всичко останало е въпрос на пари.
Каквото и да говорят за предсрочни избори - страх ги тресе с такъв непредсказуем (и прост) народ.
 

Горе