РЕЗУЛТАТИТЕ

От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Майчето да си извади батериите, че вибрациите й пречат да бъде обективна :lol:
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

В Гърция печели Сириза,а на президентските в Украйна-милиардера Пьотр Порошенко печели с убедителните 55, 9%,който каза в изявлението си преди изборите,че ще води политика на официализиране на руския език в руско езичните региони,сближаване с Москва и потушаване на напрежението в местата с размирици. На противоположният полюс е Тимошенко,която каза,че ще се стреми по най бързия начин Украйна да бъде прието в НАТО.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

ГЕРБ 6
БСП 4 :shock:
ДПС 4 :shock:
ББЦ 2
РБ 1

Те ги губещи и победители
 
Re: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Да пада, все пак големия победител от цялата работа, мисля ще трябва да признаете, все пак бойко тиквата призна- че това е Бареков

Един луд замести друг луд. :) Няма много голяма промяна според мен. :)
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Алана като пчеличката мая скача от цвят на политически цвят, оставете го него.

Красиво лъсна социологическата пропагнанда, срива на БСП и Атака. Големите пари на финансовата групировка спомогнаха дудука да вземе проценти. ГЕРБ и ДПС излизат най-стабилните. А РБ успя да вкара - така че дясното върви на правилният път.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Абе преди малко на живо по нова Местан , каза по неговия си начин , че правителството ще падне.... Не отговори къде е Пеевски.

Също така каза, че признава резултатите :)

Каракачанов каза, че е за парламентарни избори - най-вероятно това е позиция на ББЦ
т.е. ББЦ и ГЕРБ може да се обединят в това отношение
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

има голяма промяна
http://offnews.bg/news/Избори_18760/0-1-разлика-между-БСП-и-ДПС-при-100-извадка_340962.html

ДПС и БСП почти равни
ква е тази столетница, щом ДПС я бие
какъвто е "лидера" (гей), такава и партията :D

1401045738_0.jpg
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Според Корнелия Нинова европейските избори нямат общо с националните. "От резулат от европейски не бива да вадим извод за националното правителство", посочи тя в отговор на въпроси свързани с бъдещето на правителството и на лидера на БСП.
http://www.dnevnik.bg/izbori2014/20..._v_kjustendil_obiavi_maia_manolova_dopulnena/

НЕЩАСТНИЦИ
 
От: Re: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Един луд замести друг луд. :) Няма много голяма промяна според мен. :)

все ми е тая брат, на мен бизнеса да ми потръгне, тая политика ми е през оная работа вече, важното е мутрата бойко да го няма.
 
От: Re: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

все ми е тая брат, на мен бизнеса да ми потръгне, тая политика ми е през оная работа вече, важното е мутрата бойко да го няма.

мутрата бойко тепърва ще си развява коня
а цецо отърва присъдата - за това беше се ухилил като надрусан
 
От: Re: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

все ми е тая брат, на мен бизнеса да ми потръгне, тая политика ми е през оная работа вече, важното е мутрата бойко да го няма.

Аха, да бе вече ти все тая. Сложи пак аватара на гея. Реви срещу протестите.

Заради такива като теб все още съществува комуняшката партия.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Абе преди малко на живо по нова Местан , каза по неговия си начин , че правителството ще падне.... Не отговори къде е Пеевски.


Тц, Местан каза, че ще искат половината министри, съответно да крадат 2-3 пъти повече от колкото сега.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Положението не много добро, щото

БСП, фесовете и дудука де факто са едно и също нещо.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Положението не много добро, щото

БСП, фесовете и дудука де факто са едно и също нещо.
А щото ДПС, БСП, бате ти Корман, солташака на Ердоган, и червената кукувица Кунева не са, нали? :lol:
 
Re: От: Re: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

все ми е тая брат, на мен бизнеса да ми потръгне, тая политика ми е през оная работа вече, важното е мутрата бойко да го няма.

И на мен ми пука на смайзъра. Важното е хората около мен да са добре и тези, които заслужават. Иначе дали ще е оня глупак или другия, все тази, всичките са глупаци. :)
 
От: Re: От: Re: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

И на мен ми пука на смайзъра. Важното е хората около мен да са добре и тези, които заслужават. Иначе дали ще е оня глупак или другия, все тази, всичките са глупаци. :)

сори, Блинки, ама не си прав. все повече политиката се просмуква в бизнеса. и му такова таковата ако не си с нас/тях/вас
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

А щото ДПС, БСП, бате ти Корман, солташака на Ердоган, и червената кукувица Кунева не са, нали? :lol:


За моите политически разбирания има големи разлики.

За твоите може всички да са педали, ама в този случай може да се замислиш дали да не си смениш политическите възгледи. :lol: :lol: :lol:
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Костов каза, че Кунева-Пръмова е червена кукувица, тя си е червена кукувица.

Корман Исмаилов е ислямист агитиращ на турски в предизборната кампания.

Това са фактите, а твоите разбирания са без значение.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Костов каза, че Кунева-Пръмова е червена кукувица, тя си е червена кукувица.

Корман Исмаилов е ислямист агитиращ на турски в предизборната кампания.

Това са фактите, а твоите разбирания са без значение.


Както може да се сетиш аз съм европейски ориентиран. А Кунева извърши цялата работа, за да ни вкара в ЕС.

Ако не беше Кунева щяхме да сме като Македония в момента или може би като Молдова.


Това са фактите, а ти квото искаш си пиши.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

2012:

Меглена Кунева е "последната червена кукувица, която се опитва да снесе яйце в синьото гнездо", отговори Иван Костов

Явно си по-умен от Костов ;) Бравос, европеецо.
 

Горе