Сериозни проблеми със ie

veselin.us

New Member
От Майкрософт съветват потребителите на браузъра им да преминат временно на някой друг поради намирането на сериозни проблеми в сигурността. Могат да ви бъдат откраднати пароли, лични данни и т.н.

Към статията в BBC >>

Надявам се, че като повечето хора опитат Firefox или Chrome да продължат да ги използват и за в бъдеще
 
От: Сериозни проблеми със ie

Бих казал само едно нещо - нях нях нях да им е гадно на ие юзърите :p :p :p
 
От: Сериозни проблеми със ie

Бих казал само едно нещо - нях нях нях да им е гадно на ие юзърите :p :p :p
Абе все още ли го ползват този браузър. Аз не съм го отварял от ... незнам кога, само като проверявам сайтове дали не са счупени през този браузър, че повечето потребители са си все още с него.:)
 
От: От: Сериозни проблеми със ie

Абе все още ли го ползват този браузър. Аз не съм го отварял от ... незнам кога, само като проверявам сайтове дали не са счупени през този браузър, че повечето потребители са си все още с него.:)

Blinky нещо си подпийнал ми се струва колега, щото сам си задаваш въпроси и после отговаряш :)
 
Сериозни проблеми със ie - Problems With IE

blinky нещо си подпийнал ми се струва колега, щото сам си задаваш въпроси и после отговаряш :)
Прав си, леко не ми е добре. Като стане за продуктите на Билчо и ми става едно такова замаяно и унесено. Аз няма да се учудя ако някой спомене за още някой друг бъг, и определено има - един колега се е ровел и е намерил. Нямал какво да прави и решил да си ровичка в дълбочина. Ще го питам, не съм запомнил - защото като не нямаш месецчни "гости", не се интересуваш от цените на тампоните и превръзките...логично, нали? :)
 
От: Сериозни проблеми със ie - Problems With IE

Прав си, леко не ми е добре. Като стане за продуктите на Билчо и ми става едно такова замаяно и унесено. Аз няма да се учудя ако някой спомене за още някой друг бъг, и определено има - един колега се е ровел и е намерил. Нямал какво да прави и решил да си ровичка в дълбочина. Ще го питам, не съм запомнил - защото като не нямаш месецчни "гости", не се интересуваш от цените на тампоните и превръзките...логично, нали? :)

Веднъж завинаги всички уеб дизайнерски агенции да спрат поддръжката на ie и светът ще е едно много по-приятно място за живеене, но уви...
А бъгове има навсякъде, само дето при Microsoft са критични и костват страшно много пари на иначе "доволните" им клиенти...
 
Последно редактирано:
зависи от сайта тук над 50% са фаирфокс иначе да на саитовете за юзери доминира ие 6 над 60% 10% ие 7 и от там натък всичко останало иначе да масовиат юзер наистина си мисли че интернета е интернет експлорър с арсенал и блинки накоро бяхме свидетели точно на такава слуучка Включете интернета...
 
От: Re: Сериозни проблеми със ie

Включете интернета...
Бате, май беше ключте ме в интернета. Беше доста удрящо като фраза. :) Ама да, определено се изциклихме и разсмяхме. И май арсенала го ключи в нета.:)
 

Горе