Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

И аз съм на за нещо на плажа по принцип. :)

11 Юли - 20:00 часа Happy-то на крайбрежна алея.

Как ви се струва ? :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Бройте ме и мен ;)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ден-два преди срещата, като се знае ориентировъчно броят на хората, ще трябва да се направи резервация, че иначе е почти невъзможно да се намерят места на момента (поне в Хепи).
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

2-3 дена преди събитието и аз ще кажа дали ще дойда. Толкова далечни дати не мога да ги планирам от сега :)
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Кога е срещата ?

Още няма точно определена дата за това. Но ако искате, вижте се по-рано, че аз чак ще се включа началото на юли. ;) Но задълже ще е видим. :)

@biaaro, @vladko82, ще се анонсира по-рано, като аз ще звънна за места, само ще следя, за да видя колко души горе долу ще дойдат. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ще е добре пак да се съберем, дори повече хора от предния път. Малко ми е трудно отсега да си планирам нещата, но ще гледам да дойда, която и да е датата.
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ще е добре пак да се съберем, дори повече хора от предния път. Малко ми е трудно отсега да си планирам нещата, но ще гледам да дойда, която и да е датата.

100% мисля, че ще се съберем повече този път. Все пак лятото не се бачка толкова много от обикновено. Много ще се радвам да дойдеш, брат. Беше много весело миналия път. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Какво стана с организацията , пичове ?
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Събираме за Казанлък също. Някой нещо?

Декември месец съм там. Ела на моренце малко :)
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Какво стана с организацията , пичове ?

Имаме среща. Аз от понеделник съм там. Може петък или съботата на другата седмица? Как сте пичове и мацки? :) Да се преброим преди да почна да звъня за да резервирам. :)
 
От: Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Имаме среща. Аз от понеделник съм там. Може петък или съботата на другата седмица? Как сте пичове и мацки? :) Да се преброим преди да почна да звъня за да резервирам. :)

+1 от мен.
 
От: Re: От: Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Супер. Май гледам, че ще е петък. :) Че съм на волейболен мач събота, сори за което. :) За сега сме двама. :)

Пиши ме и мен. Само да е след 18:00. :beer:
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Евентуално може и аз да се включа.
 

Горе