Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

ЗА БИРА, винаги готов. Пишете ме ;)
 
За Софията съм пас, аз. Имам ходене само октомври, и то е за сватба ... можеш да си представиш на какво дередже ще съм :D

А точно в момента разходките не са ми приоритет, че студентство и една камара други неща на главата си искат както време, така и финанси :)
 
За Софията съм пас, аз. Имам ходене само октомври, и то е за сватба ... можеш да си представиш на какво дередже ще съм :D

А точно в момента разходките не са ми приоритет, че студентство и една камара други неща на главата си искат както време, така и финанси :)

Аз на снимката не изглеждам по-несватбарски, нищо, че никой не женихме. :) Имаше си бири. Няма да те карам да пътуваш, най-много да дойда до теб, пак ще идвам към варна, да се знае. Дано скоро де. ;)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ако има пак скоро събиране във Варна , пишете ми и мен 8)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Винаги може да се измисли нещо :) аз съм ТАМ - стига да има и други :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

И аз ще се включа, ако и а и други.
А м/у другото някой, ако е разбрал за ТОВА, може да се видим и там днеска.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

И аз съм във Варна, ако измислите нещо - казвайте :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Колеги това лято да организираме нещо ? :)
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Колеги това лято да организираме нещо ? :)

Да, задължително. :) След някъде месец съм във Варна за седмица и малко. :) Ако не, вижте се по-рано. :) Но аз ще се индикирам 100%. :) Хахаха....
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

:) Аз съм винаги готов
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ако е вечер след 20:00 ч. или в Неделя, съм на линия също. :)
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ако е вечер след 20:00 ч. или в Неделя, съм на линия също. :)

Еми така ще е сигурно. Супер, още хора за Варна? Ще бъде интересно. Ще има снимки, както беше миналия път. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Стида да не съм извън града по това време - I'm in.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

@Blinky направо кажи една дата когато ще си тук, 20:00 примерно във немото пак и така. :)
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

@Blinky направо кажи една дата когато ще си тук, 20:00 примерно във немото пак и така. :)

Да, мисля, че немото си беше супер. Но ако има други предложения, аз съм за. ;) Не знам за дата, но мисля някъде 11-12 другия месец, как сте? :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

@Blinky направо кажи една дата когато ще си тук, 20:00 примерно във немото пак и така. :)

В кое от всичките сте се събирали?
 
От: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

В това до Архeологическия музей бяхме миналата година :)

Ами то май е единственото, което става, понеже онова на Княз Борис е умряло отвсякъде. Аз бих предложил като вариант и Хепи на плажа, готвят вкусно и всичко е прясно, но нямам против и Немо-то. :)
 

Горе