Стандартна настройка за всеки нов сайт, който пусна. каква е твоята

kunin

New Member
Харесва ми да имам последователност с настройките на моя домейн за странични проекти и други неща. Не сте имали никакви проблеми с някоя от тези услуги през последните 3-5 години на използване на този подход mobdro .

Регистратор на домейни: Namecheap

DNS доставчик: Route53

Уебсайт: главно страници на Carrd и Cloudflare.

Имейл - Транзакционен: Mailgun.

Имейл - личен: използвайте catch-all на namecheap, за да мога да получавам, но не и да изпращам.

Предполагам, че най-голямата полза е, че вече не прекарвам мозъчни цикли в това, а вместо това се фокусирам върху експеримента, който се опитвам да проведа :) Опитвайки се да се измъкна от собствения си път, предполагам....

Вие всички имате стандартна настройка, която използвате отново и отново?

Също така, какво бихте променили?
 
Последно редактирано:
аз съм шах мат ... сега не знам това човек ли е, робот ли е.. o_O
То, това е от най-дървените му изяви, всъщност.. има къде по-добри теми ;)
Те, не са ли твои? 😃
 
То, това е от най-дървените му изяви, всъщност.. има къде по-добри теми ;)
Те, не са ли твои? 😃
Всъщност ако се хвана да направя подобен робот повярвай че ще е трудно дори за филолог да направи разлика.
 
Е немаше за кой друг да предположа, само ти се занимаваш с подобни неща. Ако ти се занимава, мисля, че ще е хубав експеримент, да направиш нещо читаво, НО да чете и отговорът, и да пуска нов отговор, пък ако зададе и въпрос на въпроса (както рашаните), вече ще нещо наистина иновационно :) Що пък да не стане, дай да видим има ли почва у нас за ботове, али и ние сме си достатъчни 😆
 

Горе