Токът поскъпва с 10%, газът и парното поевтиняват от 1 юли

От: Токът поскъпва с 10%, газът и парното поевтиняват от 1 юли

ЧУХТЕ ЛИ НА БОКО ТИКВАТА ТЪПОТИЯТА И НА ГЕРБ - ТРОЙНАТА КОАЛИЦИЯ ВИНОВНА ЗА УВЕЛИЧЕНИЕТО - НЯМАТ СРАМ ТИЯ БОКЛУЦИ ОТ ГЕРБ. НЯКАКЪВ ЗАКОН МИ СПОМЕНАВАТ, АМИ ДА ВИ ИБА МАЙКАТА, 3 ГОДИНИ ЗАЩО НЕ ГО ПРОМЕНИТЕ ТОЯ ЗАКОН А ВАДИТЕ ИЗМИСЛЕНИ КИРЛИВИ РИЗИ? ТЕ ТРОЙНАТА КОАЛИЦИЯ ПО ПРЕЗУМЦИЯ СА ВИНОВНИ ЗА ВСИЧКО. ЩЕ ДОЙДЕ ДРУГАТА ГОДИНА СТАНИШЕВ И ЩЕ ГО РАЗКОСТИ БОЙКО.
 
От: Токът поскъпва с 10%, газът и парното поевтиняват от 1 юли

Алън трудно ще се върне Станишев на поста поне не и на предстоящите избори - Герберчетата така добре са се окопали че и с танкове вече неможе ги мръдна - Иначе ще е интересно някой да почне да им вади и техните кирливи ризи бая цъкане с език ще падне - Има да кимат умно овцете и да си викат брех как ни излъга и тоя.
 
От: Токът поскъпва с 10%, газът и парното поевтиняват от 1 юли

Имам чувството,че целта на държавата и на частните дружества,които ни предоставят тока е да направят невъзможно ползването на ток в най-скоро време,хората просто няма да могат да си позволят да си пуснат хладилника или печката,тока ще стане лукс.Незнам каква е тая грешната политика,просто много ни газят и ни го дават отвсякъде.Аз съм живял известно време в Щатите и там тока лятото ми беше 70,80$,климатичните инсталации не спират(бях в Лас Вегас 45-50 градуса постоянна температура лятото),бойлера не спира,пералня,сушилня...и 70$,еми тука за тая консумация няколко заплати отиват само за ток.

Относно възобновяемите източници на енергия,това е бъдещето и най-смисленото решение.За мен една такава инвестиция в слънчеви генератори си заслужава всяка стотинка и при първа възможност действам.
 
От: Токът поскъпва с 10%, газът и парното поевтиняват от 1 юли

Алъне макар и да не съм вече активно в политиката продължавам да се интересувам и точно за това ти казвам че на следващите избори нищо няма да се промени.
Всеки народ си заслужава и бича и тираните - отделно че на следващите избори ще бъдем свидетели на най мръсните избори от промените насам - Не случайно се напъва толкова за това електронно правителство и нищо чудно да въведат електронното гласуване тогава ще станат чудеса.
 
От: Токът поскъпва с 10%, газът и парното поевтиняват от 1 юли

Виновни сме си ние! Явно ни е кеф да ни е гадно. Колкото повече ги отпускаме те толкова повече гледат да ни се качат на... Който и да дойде на власт на обран бустан, нищо няма да направи. Всеки казва че е недоволен, а готов ли е да се бори? НЕЕЕ!
Колкото и да обсъждаме празни приказки, никой няма да ни обърне внимание по този начин. Има си други начини, но вече не останаха толкова смели. Свиквайте, все по зле ще става, това е само началото.
 
От: Токът поскъпва с 10%, газът и парното поевтиняват от 1 юли

Тоя боклук е крайно време да изчезва, че иначе скоро всички ще почнем да ручкаме по кофите за боклук за някой остатък хляб от богаташите. Не трябва да се чака даже да идват изборите направо масови протести и боко да си заминава да си сади картофи на село.
 
От: Токът поскъпва с 10%, газът и парното поевтиняват от 1 юли

Тоя боклук е крайно време да изчезва, че иначе скоро всички ще почнем да ручкаме по кофите за боклук за някой остатък хляб от богаташите. Не трябва да се чака даже да идват изборите направо масови протести и боко да си заминава да си сади картофи на село.

Заради народа е такъв. И аз искам да напуска вече че ме дразни, но да ти кажа не ми се вярва, да се махне.
 
От: Токът поскъпва с 10%, газът и парното поевтиняват от 1 юли

Лошото е, че има още заблудени овце дето си мислят, че е направил нещо за тях, а реално той ги окраде най-много от който и да било друг до сега. Как може държавния резерв да е на по-малко от поливната на това което му оставиха тройната коалиция. А после плюем тройната коалиция за всичко. Хората пари за хляб нямат той магистрали ми прави постоянно.
 
От: Токът поскъпва с 10%, газът и парното поевтиняват от 1 юли

Лошото е, че има още заблудени овце дето си мислят, че е направил нещо за тях, а реално той ги окраде най-много от който и да било друг до сега. Как може държавния резерв да е на по-малко от поливната на това което му оставиха тройната коалиция. А после плюем тройната коалиция за всичко. Хората пари за хляб нямат той магистрали ми прави постоянно.

Аз лично им се чудя на такива който му вярват. А отностно тези магистрали, това според мене е най тъпото нещо което може да измисли някой. Не може ли да прави фабрики? Така и работни места ще има, и пари за държавата. Ма нека си прай магистралите, след някоя година хората да и е удобно да ходят пеша и с колелетата. Че колата ще е лукс. Махни го тоя боклук.
 

Горе