Търся домейн подходящ за социална мрежа

demonik

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте. Търся да купя домейн подходяш за социална мрежа, само .com и .net. Моля пишете оферти тук или на лс, няма значение къде. Ще отговоря само на тези оферти, които ме интересуват. Търся домейн на нормална цена и моля колегите със стотиците и хилядите да не ме оферират :)
Благодаря.
 
От: Търся домейн подходящ за социална мрежа

Помисли за вариант да си измислиш сам. Не всички хубави .com и .net са регистрирани.
 
От: Търся домейн подходящ за социална мрежа

Мисля ама какво да ти кажа, сетя ли се нещо и все е заето и повечето са паркирани и не се ползват, което пък ме ядосва донякъде, но който предварил...:)
 
От: Търся домейн подходящ за социална мрежа

Мисля ама какво да ти кажа, сетя ли се нещо и все е заето и повечето са паркирани и не се ползват, което пък ме ядосва донякъде, но който предварил...:)

ами за левчета е толкова,искаш ли нещо добро ще се бръкнеш...или преди 3-4 години можеше и да намериш :)
 
От: Търся домейн подходящ за социална мрежа

Имам страхотен домейн за социална мрежа, но е над бюджета ти:

bira.bg
 
От: Търся домейн подходящ за социална мрежа

Може и birichka.com
 
socialnamreja.com също е свободен ...
 
От: Търся домейн подходящ за социална мрежа

socialna-mreja.com
socialna-mreja.net

ето, няма какво да се чудиш, те седят и те чакат
 
От: Търся домейн подходящ за социална мрежа

smreja.com
smreja.net
също са свободни, но до момента попаднах на няколко десетки с качествени имена, които лесно се запомнят ...
 
От: Търся домейн подходящ за социална мрежа

pchelichka.com
 
От: Търся домейн подходящ за социална мрежа

lifebox7.com е твоят домейн ... като се има в предвид какъв ГРАНДИОЗЕН успех пожъна lifebox1.com и го даваха по всички медии, това е твоят домейн, но да бъде с 7-ца за УНИКАЛНОСТ. Сериозен съм, няма майтап.........
 

Горе