Търся копирайтър за пренаписване на статиики

nnikolov

Active Member
Рейтинг - 100%
22   0   0
Здравейте хора! Търся копирайтър за пренаписване на статии. Статиите ще са на тема Технологии (таблети, лаптопи, смартфони технологични новини като цяло и всичко свързано с тях). Статиите ще се пренаписват от англоезични сайтове. Пример: давам ви статия от 500 думи, вие я пренаписвате и я правите 300. Това е общо взето, давайте ми цени за първоначална поръчка от 10 броя по 300 при някои статии може и над 300 :). Статиите трябва да се пренаписват от Английски на Български.

Търся и пренаписване на Български статии. От Български на Български :). Ще бъдат пак на тази тематика.

Поздрави!​
 
Последно редактирано:
От: Търся копирайтър за пренаписване на статиики

Здравейте! Цената, която предлагам, е 3,50 лв. на статия. Склонен съм да направя една безплатно, за да се убедите в качеството. Занимавам се с превод и писане от много време, а и се интересувам от технологии. Ще имам възможност да пиша по много. :)
Лека вечер
 
От: Търся копирайтър за пренаписване на статиики

Здравей колега,
пусни ми твой контакт ( поща / скайп ) също и каква цена те устройва за това начинание, защото имам време и може да го монетизирам , пък и харесвам технологиите !

Поздрави
М!
 
От: Търся копирайтър за пренаписване на статиики

Пренаписването от английски на български се нарича превод.
 
От: Търся копирайтър за пренаписване на статиики

Здравейте! За да не правя нова тема ще обновя тази.

Търся и пренаписване на Български статии. От Български на Български :). Ще бъдат пак на тази тематика.
 
От: Търся копирайтър за пренаписване на статиики

Здравейте,

Ако все още търсите подобни услуги ще се радвам да работим заедно. Може да ми изпратите нещо на български, английски или немски език. Ще се радвам ако проявите интерес и ми пишете на имейл или скайп-както е по-удобно.
Поздрави и светъл празник!
 
От: Търся копирайтър за пренаписване на статиики

Здравейте, от доста време се интересувам и чета чуждестранни статии на технологична тематика и смятам, че съм запозната с материята. Също така имам сертификат по английски език от Кеймбридж и го владея на високо писмено ниво. Може да ми изпратите примерен текст за превод.
 
От: Търся копирайтър за пренаписване на статиики

90% от хората си предлагат услугите, без определена цена. Хайде моля ви прочетете условията. Държа да ми напишете и цена... :)
 
От: Търся копирайтър за пренаписване на статиики

Предложението ми е: 100 думи-1лв. Приемам всякакви дължини на първоначалните статии.
 
От: Търся копирайтър за пренаписване на статиики

Още търся копирайтър, независимо на какъв език стига да е сериозен. Имам чувството че все на несериозни хора попадам :). Държа да разбират от технологии или поне да им харесват и да пишат с удоволствие. До момента дадох шанс на 3 копирайтъра, разбрахме се за срок и за моя изненада и тримата закъсняха с по ден два (отлично) всъщнст още не съм си получил 2 от статиите. :evil: Както и да е, само сериозни хора да ми пишат...
 
Аз още проявявам интерес, ако имаш желание дай ми една статия за пренаписване и срок до кога я искаш на лично съобщение и да опитаме! :)
 
От: Търся копирайтър за пренаписване на статиики

Темата е хубава, често имаме нужда от подобни услуги, но резюмето накрая е .... меко казано незадоволително. Как после човек да търси автори като нямат похвали?!?
Към писателите и преводачите - темата не работа, приемете, че с те в музей и гледат вашите произведения. Големия брат гледа ;)
 
От: Търся копирайтър за пренаписване на статиики

Така е, но не искам да нареждаме сега писателите, понеже знам че има и доста отговорни работеийки професионално. Но наистина има доста които гледат само да отбият номера, ама то си е в всяка сфера така де. Както има доста дизайнери от този тип така и тук е така.

Та ако има някой интерес да пише. Отговорил съм на Iwka
 

Горе