Търся копирайтър разбиращ от компютри

От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Как така на никой не съм дал лев? Работил съм с много хора от форума :D. Не мога да ви разбера. И не се правя на предприемач. Смятам че с никой не съм си правил гаргара :)

Спести ми глупостите и кажи дали ще се поправиш
 
От: От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Аз не съм. :)
Ае вие ебавате ли се вече с мен? Фифи разменили сме си 3 4 писма като сме разговаряли за статиите. Имам чувството че всички сте се побъркали тази вечер :D
 
От: От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Ае вие ебавате ли се вече с мен? Фифи разменили сме си 3 4 писма като сме разговаряли за статиите. Имам чувството че всички сте се побъркали тази вечер :D

Така е. Аз реших, че говориш за сега, че си избрал човек и си писал днес на тези, които са ти писали - одобрени и неодобрени. В тази връзка. :)
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Фифи и тя е измамена, така лида го разбиарам

Не съм измамена. Просто не ми стана ясно в крайна сметка намерен ли е човек или не, понеже се бяхме уточнили, че ще бъде обявено в темата, но един от последните отговори на автора на темата бе, че ще избира между тези, които са му писали като в последствие постна в темата тук, че им е писал, но аз съм от тези "няколко човека" и нямам отговор от днес, откъдето ми се получи объркването - на кого е писано? Само на одобреният кандидат или на всички кандидати, но това не ме включва? O_O

Мисля, че е най-добре да се уточни в темата: намерен ли е човек или не и дали му е писано, ако е намерен човек, даже и най-добре да се уточни кой (по преценка на автора), че да си знае и да си провери пощата. И край на драмите, за да не се чудят останалите кой на кого писал. :)
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Фифи, не съм отговарял на хората които са ми писали през изминалите дни. Казах че съм отговорил на всички запитвания от вчера и днес. Не съм писал на всеки кандидат по 1000 пъти. Избрани са 2 ма човека. Супер нагло се държите, не стига че на всеки съм отговорил КОГАТО МИ Е ПИСАЛ, ами ми и на всичко отгоре съм бил некоректен, защото съм пропуснал да отговоря на 1 човек. Никой няма право да ме задължава даже и да ви отговарям, въпреки че го правя и се отнасям с всеки кандидат добре.

Набелязани са 2 ма. Успехи на всички и това ми е последната обява тук, това е несериозно отношение :)
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Фифи, не съм отговарял на хората които са ми писали през изминалите дни. Казах че съм отговорил на всички запитвания от вчера и днес. Не съм писал на всеки кандидат по 1000 пъти. Избрани са 2 ма човека. Супер нагло се държите, не стига че на всеки съм отговорил КОГАТО МИ Е ПИСАЛ, ами ми и на всичко отгоре съм бил некоректен, защото съм пропуснал да отговоря на 1 човек. Никой няма право да ме задължава даже и да ви отговарям, въпреки че го правя и се отнасям с всеки кандидат добре.

Набелязани са 2 ма. Успехи на всички и това ми е последната обява тук, това е несериозно отношение :)

Ей шматка недей се надува, щото на мени не си отговорил,,,, та чакам ли ощи
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Спирам да търся човек, писаха ми няколко човека и от тях ще си избера :). Статии които ще трябва да се пишат са с неизвестен брой, но ако с автора си паснем по метод на работа те ще са стотици :)

Заповядайте :)
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Фифи, не съм отговарял на хората които са ми писали през изминалите дни. Казах че съм отговорил на всички запитвания от вчера и днес. Не съм писал на всеки кандидат по 1000 пъти. Избрани са 2 ма човека. Супер нагло се държите, не стига че на всеки съм отговорил КОГАТО МИ Е ПИСАЛ, ами ми и на всичко отгоре съм бил некоректен, защото съм пропуснал да отговоря на 1 човек. Никой няма право да ме задължава даже и да ви отговарям, въпреки че го правя и се отнасям с всеки кандидат добре.

Набелязани са 2 ма. Успехи на всички и това ми е последната обява тук, това е несериозно отношение :)

Значи за пореден път да потретя - мразя да ме обиждат! Обръщаш се персонално към мен и споменаваш думата нагъл в множествено число. После не ща да ми се увърта по въпроса. Най-културно ти обясних, че не съм разбрала дали е намерен човек или не. Това с уточнението за двамата човека можеше да го напишеш и по-рано, след което щяха да се спестят една страница безсмислени коментари.

Успех със статиите.
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Значи за пореден път да потретя - мразя да ме обиждат! Обръщаш се персонално към мен и споменаваш думата нагъл в множествено число. После не ща да ми се увърта по въпроса. Най-културно ти обясних, че не съм разбрала дали е намерен човек или не. Това с уточнението за двамата човека можеше да го напишеш и по-рано, след което щяха да се спестят една страница безсмислени коментари.

Успех със статиите.

Извинявам се, може би реагирах малко бурно бях афектиран от глупостите на колегата. Отговорил съм на всеки по няколко пъти, не може да искате от мен да си разговарям с часове с всеки. А това дали ще съобщя победителя или не, си остава мое решение :)
Все пак извинявай, и мен ме нарекоха грездей некоректен и незнам си какъв незаслужено. Не го приемай тежко :)
 
Ей, blaster кво си се разподсмърчал публично? Поплачи си малко в ъгъла да си избиеш комплексите. След това ходи си купи два пакета always ultra и се успокой.
 

Горе