Търся някой да развие сайтовете ми !

mr_flower

New Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Вече писах по темата -
става дума за Oscommerce.Искам да излиза на 1-ва стр в Гугъла и да има по 200-500 посещения . Мога да отделя по 50-60 лв. седмичен бюджет като начало. Ако някой се наема - да каже!
Незнам какво още трябва - вие ще кажете!
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

даи линк към саита ти и с кои думи искаш да бъде искаран на първа позиция
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

Вече писах по темата -
става дума за oscommerce.Искам да излиза на 1-ва стр в Гугъла и да има по 200-500 посещения . Мога да отделя по 50-60 лв. седмичен бюджет като начало. Ако някой се наема - да каже!
Незнам какво още трябва - вие ще кажете!


50-60 лева? Ти ебаваш ли се с нас?
 
общо взето за толкова най-много някои начинаещ да се научи на сайтовете ти ако въобще се научи... Въпросът е дали ако прочетеш по темата поразпиташ тук там купиш си някоя друга книга и да изхарчиш известна сума пари някои който разбирая да те консултира почасово няма да се справиш по добре от начинаещият ...
 
От: Re: Търся някой да развие сайтовете ми !

общо взето за толкова най-много някои начинаещ да се научи на сайтовете ти ако въобще се научи... Въпросът е дали ако прочетеш по темата поразпиташ тук там купиш си някоя друга книга и да изхарчиш известна сума пари някои който разбирая да те консултира почасово няма да се справиш по добре от начинаещият ...

За толкова пари най-много някой да му засере сайта яко :)
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

Защо да е малко 50-60 лв. на седмица?
Виждала съм предложения за 200 лв. за сео на сайт?!
mr_flower - ако не получиш добро предложение, обади се и ще видя, какво мога да направя с моя скромен опит :)
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

Защо да е малко 50-60 лв. на седмица?
Виждала съм предложения за 200 лв. за сео на сайт?!

То и работата която ще свършат ще е като за 200 лева :)
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

А на някои и 500 лв. да им дадеш, пак може нищо да не свършат....
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

хора заслужавате уважение за знанията си, НО
аз с една безплатена и малко известна система за онлайн магазин излезнах на топ3-4 в гоогле затова стига сте подценявали и подигравали другите хора, работете си сериозните проекти и не се бъзикайте с хората който явно нямат пари щом пишат такива обяви.

ако имате оферти за седмично сео ги напишете, много излишни коментари и загубено (от тъй цененото за вас самите) време.
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

Именно, не винаги трябва да се търси печалба.
mr_flower, оправи наименованията на сайтовете и работата ти е наполовина свършена...
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

Както каза Izida оправи title-a на страницата, това може да го направиш, от Admin Panel - My store - Store owner (ако си с osCommerce) :) След това добави сайта тук: www.dobavi.hit.bg, след това можеш да пускаш ревюта на продуктите из социалните мрежи( не знам дали е позволено, но мисля, че ще има ефект, най малкото върху СЕО-то) Можеш да разменяш линкове със някои сайтове :) Като за начало това мисля, че ще помогне :) - това всичко се прави безплатно :) След това можеш да пуснеш кампания в АдУрдс, тя е платена естествено, но пък ефективна :) Със 50-60 лв на седмица може да направиш 1000 посетители на седмица, зависи как си направиш кампанията :)
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

Вече писах по темата -
става дума за Oscommerce.Искам да излиза на 1-ва стр в Гугъла и да има по 200-500 посещения . Мога да отделя по 50-60 лв. седмичен бюджет като начало. Ако някой се наема - да каже!
Незнам какво още трябва - вие ще кажете!

Ако не си с много продукти опитай:
http://super-bg.com - пари няма да ти трябват:wink:
Виж, че индексирането на стоките там е доста прилично :D, а под всяка стока ще си има линк и към твоя сайт.
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

... Искам да излиза на 1-ва стр в Гугъла и да има по 200-500 посещения ...

Първата страница може да се докара не е трудно, обаче 200-500 посетители дневно ... незнам дали е възможно. То като няма търсене и на първо място да си файда няма, като няма кой да клика. А пък случайни посетители не ти вършат никаква работа. Не си поставяй за цел повече от 100 посещения за да не се ядосваш че не можеш да ги направиш.
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

намери ме на скаип vanko119 ще направя каквото мога.


 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

Ако някой от коментиралите предлага 1 позиция за думи по определени стоки и 500 уникални на ден от Г срещу 200 лева /месец имам доста работа за него.

Само няколко бързи уточняващи въпроса преди да преведа парите:

- след колко време ще изляза на 1 място за примерно 20 думи - срок
- 500 уникални на ден предполагам ще са от Г, а не от банери и реклами
- какво става, ако срока се пресрочи и резултат няма / по-добрия вариант / или ако последва песимизация / по-лошия вариант / ?
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

намери ме на скаип vanko119 ще направя каквото мога.



демек нищо... както и да е :mad:

Пробвай това което ти казах и ако нищо не стане ме потърси в скайп-а :) (dark_lord93)

П.П. gazara7 нищо лично бате ама като видях това бгмафиа и като ти видя ника... и като ти видя сео стратегията просто не се сдържах да го напиша :mad:
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

А на някои и 500 лв. да им дадеш, пак може нищо да не свършат....

Определено е така... то на някой и 50000 да им дадеш пак ще се осрът


Първата страница може да се докара не е трудно, обаче 200-500 посетители дневно ... незнам дали е възможно. То като няма търсене и на първо място да си файда няма, като няма кой да клика. А пък случайни посетители не ти вършат никаква работа. Не си поставяй за цел повече от 100 посещения за да не се ядосваш че не можеш да ги направиш.

То заради това и по-голямата част от seo-то е проучвания, ама много хора не им е ясно... всеки може да накупи малко линкове и да оправи 5 тага... това не го прави seo специалист, тези неща се учат точно за 3 месеца ако си мега глупака. Друго нещо дето много се дразня е когато хората почнат да мрънкат за посещения... еми посещения се събират супер лесно... само че таргетиран трафик... е това май беше друга бира? Имам един сайт на който му карах тарфик с камионите... по 5000-6000 дневно... ефект обаче нямаше почти никакъв... просто трафика беше супер зле и абсолютно нетаргетиран... Освен това ако сайта е боза, колкото и да го мъчи човек само ще си загуби времето...
 
От: Търся някой да развие сайтовете ми !

намери ме на скаип vanko119 ще направя каквото мога.

Човека иска оптимизация на oscommerce, а не събмитване по директории
 
От: От: Търся някой да развие сайтовете ми !

Ако някой от коментиралите предлага 1 позиция за думи по определени стоки и 500 уникални на ден от Г срещу 200 лева /месец имам доста работа за него.

Само няколко бързи уточняващи въпроса преди да преведа парите:

- след колко време ще изляза на 1 място за примерно 20 думи - срок
- 500 уникални на ден предполагам ще са от Г, а не от банери и реклами
- какво става, ако срока се пресрочи и резултат няма / по-добрия вариант / или ако последва песимизация / по-лошия вариант / ?

За да ти спестя 200 лева, мога да те консултирам следното ;)
Правиш под секция на сайта ти за снимки, клипове, рецепти или примерно с текстове на mp3-та... Скрапваш яко контент от други сайтове ... и си готов с тия посещения... идват на килограм ;) Конверсия почти нулева... CTR по adsense почти нулев... цена на клик по-смешна и от бг кликовете, трафик и натоварване много ;)
 

Горе