Украйна - Русия какво ви е мнението

А, крумов:

Няма достъп до този сайт​

Проверете дали askremind.com е изписано правилно.
?
 
Е тва пък е още по-голяма конспирация: изчезна, върна се под друг ник (така каза другия ник - че бил тупана), каза че е жертва на псевдодемокрацията у форума и пак изчезна... Блинки, какво забога се случва тук, тва е почти Туин Пийкс:) Или е от войната, или от климата или от...аа, забравих, че и ти се бодна с третото дето щях да спомена;):) Бъзикам се:)
Добре, кой са баннали "политически" тогава?
Беше влязал с друг ник => реших че тупанфайтера е баннат...

Бахти форумната мистерия верно.
 
Ако @етерИум не ми беше забранил да му поствам в темата щях да го постна там но сега нямам този избор и ще го постна тук, понеже има връзка с това, което се случва в Украйна

 
Кажете ся как е точния адрес на askremind.com ? Искам и аз да видя, и вие ли номера играйте? Айде всички у бана! Ше наема Анонимните, дето обявили война на Путин - те поне е ясно, че като им платиш - обявяват война на тоя, за който е платено. (имах един дъълъг спам за Анонимните Отмъстители за правда..ма не го постнах)
 
това е просто идея
Ааа, ми малко по-тъпичък съм и не загрявам, обяснявайте ги тия работи. Пък и съм извън матряла с интернета:)
Ми направете сайта де, свършете черната работа, нагласете всичко, и аз ще дойда да ви го оспамя:):):)
 
Аз се замислих за алтернативни варианти щото ремайнд трудно ще се закачи, пък имитацията му ще е трудоемка.
 
Ааа, ми малко по-тъпичък съм и не загрявам, обяснявайте ги тия работи. Пък и съм извън матряла с интернета:)
Още се чудя. Нещо като сайт с въпроси и отговори с фактчек насоченост. Хората питат, но само един може да отговаря :)

Например: Има ли руснаци в Украйна и нашия водещ избухва...
 
Олеее, олииии, аз чак ся загрях - толкова и чета - аск ремайнд бе, мамо, мамо, требва да почивам и аз....:) Прост съм - признавам си, затва гледам да пиша по на рядко - като зачести се излагам:)
 
Ако @етерИум не ми беше забранил да му поствам в темата
:):):):):)

Парти ми те са за тука, ама ти не обичаш да спамиш. Аз обаче мога утре-другиден да поспамя, то бездруго измежду на римайнда няма да се забележи. Освен ако самият ти не се прежалиш:)
 
Последно редактирано:
Още се чудя. Нещо като сайт с въпроси и отговори с фактчек насоченост. Хората питат, но само един може да отговаря :)

Например: Има ли руснаци в Украйна и нашия водещ избухва...
Ремайнда е роден за тоя сайт. Ако не, другия вариант е да звънна да го земат goodinformation inc на Сорос (бях постнал отдавна в другата тема за тях):)
 
Ремайнда е роден за тоя сайт. Ако не, другия вариант е да звънна да го земат goodinformation inc на Сорос (бях постнал отдавна в другата тема за тях):)
Само дето не ми се дават £22.79 да го регна ей така за нищо. Но пък ако ми се доразвие идеята в главата може и да пробвам.
 
А, че много ясно - особено като знаеш кво време идва (което някои не го вярват). Утре, недайсибоже, ти се налага за сина ти да ти потрябват и...се сещаш, че си ги дал за майтап с ремайнда - не върви:)
 
Добре, кой са баннали "политически" тогава?
Беше влязал с друг ник => реших че тупанфайтера е баннат...

Бахти форумната мистерия верно.
Като попрегледах съвсем бегло, само няколко поста от тоя @ копипейстър, и ми се стори баш тупанеску. Ма не знам:)

А може би е точно той и преди малко ни бе хвърлен поредният прах в очите, замъгляващ истината за ужасяващата псевдодемокрация тука!!!:(
 
Последно редактирано:
Като попрегледах съвсем бегло, само няколко поста от тоя @ копипейстър, и ми се стори баш тупанеску. Ма не знам:)

А може би е точно той и преди малко ни бе хвърлен поредният прах в очите, замъгляващ истината за ужасяващата псевдодемокрация тука!!!:(
Да, тъпото копеле е с няколко акаунта. Този му е по-стар - копипейстъра. Иначе си личи, че е същия ненормалник. За жалост не се знае и зад още колко други се крие. А после да обяснява за мястото тук. Щом един луд е пуснат да се вихри така, значи сме много след демокрацията.

Колкото до нандито, пак е почнала да пуска женския си чар, нали? Дори няма да се опитвам да пиша тук. Картинката ми е ясна, като в онази другата тема. И там е разбирачка. Захапало цигарата, сипала си 1 литър кафе и пред компа цял ден да сипва на хората. :D
 
Е той Римайнда като е непушач, непияч, целибат и като цяло - 100% аскет, та виж го как не сипва през 1 минута:)
 
Мен ме кефи Дефа: като стане напечено и се заговори за бан (не на него - на който и да е) - веднага "Форумът е на Блинки, нямам какво повече да кажа", или "Блинки е мъдър човек за мен", или "Блинки е като сторъкият Шива - направо не знам как издържа...":):)

Той ся ше ми се разсърди:) Недей бе Дефе:)
 
Е той Римайнда като е непушач, непияч, целибат и като цяло - 100% аскет, та виж го как не сипва през 1 минута:)
И ти си прав. Но с моите скромни наблюдения през годините на повече човека е помогнал отколкото наднито, нандито е сипала на повече. Така, че всеки е добър в това, което прави. Иначе не знам нея какво толкова и пари под полата, нали няма нея да мобилизират. :) Дефа нещо и на него не му е добре от момента с пицарията. А Блинки, ако не е луд, то скоро със сигурност с всички тук ще полудее.
 

Горе