Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

От: От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Бе, момче, това не е хейт. Има толкова глупави рибки, че все някой ще клъвне на офертата ти. И това ще е голяма грешка, човека ще пострада от незнание. Боли те тебе ..... че някой ще отнесе пешкира, нали си си прибрал там стотинките. Деба и копеленце мръсно. Как ми се иска да ти завъртя един шамар !

Боли ме мене, аз съм загрижен и добронамерен към хората, никога не бих направил нещо, ако знам , че може да им навреди на сайта или нещо такова...

Ти обаче, Венци, драги, си от хората, заради които има въоръжени конфликти... Хора , които си мислят, че са прави, а не са, пък са готови даже да раздават правосъдие... Вземи малко помисли за себе си и самоувереността си, щото нито си съд, нито полицай, нито някой някога те е оторизирал ти да казваш кое как е и да раздаваш правосъдие... За твое добро го казвам, това не е хейт.

по-скоро са рибки тези дето плащат за статии някой да им пише на ръка безсмислици и тъпотии... А моята оферта е за интелигентни и разумни хора, които искат наистина КАЧЕСТВЕНО и ценно УНИКАЛНО съдържание за своя сайт.
 
От: От: От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестниц

.......... тези дето плащат за статии някой да им пише на ръка безсмислици и тъпотии... А моята оферта е за интелигентни и разумни хора, които искат наистина КАЧЕСТВЕНО и ценно УНИКАЛНО съдържание за своя сайт.

Категорично не съм съгласен с теб! От думите ти излиза, че ние авторите на текстове пишем "безсмислици и тъпотии", а повечето собственици на сайтове са "рибки" и "наивници" да ни плащат за глупостите? На целия този фон от "посредственост" и "тъпотия" идваш на бял кон ти, "изключителния СЕО експерт" и с гениалните си идеи ни отваряш очите? Какво да кажа? Хвала тебе, Господи, дали е подходящо? От една страна декларираш, колко си добронамерен и искаш да помогнеш на хората, а от друга ги оценяваш с надменност и пренебрежение. Четейки темите ти, на мен ми прозира зле прикрита мания за величие. Не го приемай за диагноза, защото аз не съм психиатър, но те съветвам да потърсиш помощ от съответните специалисти! От самолет се вижда, че имаш сериозен проблем при общуването с хората, но какви са първопричините не се наемам да гадая, тъй като не съм запознат с фактите. Все пак ти желая да се справиш със ситуацията успешно. Първата стъпка е да отделиш време да се обърнеш навътре към себе си и да си направиш анализ на поривите и амбициите, които те карат да постъпваш по толкова брутален и крещящо разрушителен начин. Ще ти преведа, ако не си ме разбрал - с тези теми тук, вредиш на личността си и стана за смях и безплатна разтуха. Наложително е да спреш с писанията си и да наблегнеш на оффлайн терапия. Успех! :)
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Аз не можах да разбера каква точно е услугата след като първокласник би се оправил с ABBYY FineReader, да вярно прави грешки,но те се оправят за минути или това е само услуга за мързеливите:), който е решил да копира от където и да било какво ще го спре, закони ли, та в тая държава кой ги спазва?
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Аз не можах да разбера каква точно е услугата след като първокласник би се оправил с ABBYY FineReader, да вярно прави грешки,но те се оправят за минути или това е само услуга за мързеливите:), който е решил да копира от където и да било какво ще го спре, закони ли, та в тая държава кой ги спазва?

Може и първокласник да успее, но 60 годишен бизнесмен може и да не успее... Освен това, да, човек може да си го направи и сам, но защо да отделя време, да се взира и тормози, като може да си се занимава с това, което умее и което му доставя удоволствие и хъс... В крайна сметка много активно се предлагат услуги като разнасяне на пица по домовете, при положение че всеки може да се разходи и да си купи пица...
Освен това ти някога сканирал ли си книга, вадил ли си текста от нея и поправял ли си грешките? Това не е никак приятна и забавна работа и не става за няколко минутки.
 
От: От: От: От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вес

Категорично не съм съгласен с теб! От думите ти излиза, че ние авторите на текстове пишем "безсмислици и тъпотии", а повечето собственици на сайтове са "рибки" и "наивници" да ни плащат за глупостите? На целия този фон от "посредственост" и "тъпотия" идваш на бял кон ти, "изключителния СЕО експерт" и с гениалните си идеи ни отваряш очите? Какво да кажа? Хвала тебе, Господи, дали е подходящо? От една страна декларираш, колко си добронамерен и искаш да помогнеш на хората, а от друга ги оценяваш с надменност и пренебрежение. Четейки темите ти, на мен ми прозира зле прикрита мания за величие. Не го приемай за диагноза, защото аз не съм психиатър, но те съветвам да потърсиш помощ от съответните специалисти! От самолет се вижда, че имаш сериозен проблем при общуването с хората, но какви са първопричините не се наемам да гадая, тъй като не съм запознат с фактите. Все пак ти желая да се справиш със ситуацията успешно. Първата стъпка е да отделиш време да се обърнеш навътре към себе си и да си направиш анализ на поривите и амбициите, които те карат да постъпваш по толкова брутален и крещящо разрушителен начин. Ще ти преведа, ако не си ме разбрал - с тези теми тук, вредиш на личността си и стана за смях и безплатна разтуха. Наложително е да спреш с писанията си и да наблегнеш на оффлайн терапия. Успех! :)

Ооо, аз съм супер съгласен с всичко горе.

1. безсмислено и много по-нискокачествено е да се пише на ръка, когато може да се извади готов материал от сериозна литература.
2. Аз определено ставам за смях от някои хора тук, но също ставам обект и на злобни заяждания, на подкрепа и защита, на клоун и т.н. и се отдавам в тоя форум на нещо като кошче за душевни отпадъци, т.е. безплатно си лекувам болните бизнес-занаятчийски амбиции, сравнявам се с постиженията на другите и виждам каква е действителността хахаха смисъл какви са колегите най-вече, но и какви са някои от евентуалните клиенти на тези колеги :) Има всякакви хора, форума е супер :)

Много си прав :)
 
Последно редактирано:
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Колега.. Като (ако) завалят поръчки и не може да смогнеш, тъй като това е гадна работа, готов съм да усвоя част от работата ти съответно срещу процент лична печалба. ;)
Всички негативи съответно са за твоя сметка!!!
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Отписвам се от темата, пълна загуба на време..
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Аз не пиша статии за никои, освен за себе си. Относно уникалният контент, не мисля, че разбираш достатъчно как работи и по какъв начин оценява търсачката ( не вярвам дори и аз или който и да е било да е абсолютно запознат, освен тези, които създават алгоритмите ).

Отказвам се да пиша повече относно твоят бизнес.

Успех в начинанието !
 
От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

запазиш писането ръчно на глупави статии като нещо, което още да се практикува и още да се плаща за това примитивно и хамалистично занимание.

Разбирам да се преразказваше текста или да се превежда, но то хората съчиняват някакви дивотии...

:lol: Напълно съм съгласен. И аз не мога да разбера тоз Вазов, примерно, за к'во се е мъчил да пише там някакви дивотии, като е можел просто да преведе набързо нещо да си запълни книгите. :cry: Надявам се всичките тези наистина дивотии да ги пишеш, за да се правиш на интересен, а не да са резултат на психичното ти здраве.
 
От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

:lol: Напълно съм съгласен. И аз не мога да разбера тоз Вазов, примерно, за к'во се е мъчил да пише там някакви дивотии, като е можел просто да преведе набързо нещо да си запълни книгите. :cry: Надявам се всичките тези наистина дивотии да ги пишеш, за да се правиш на интересен, а не да са резултат на психичното ти здраве.

Много ми харесва подписа ти "Българите са малък, но изключително прост народ!" :D
 
От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

:lol: Напълно съм съгласен. И аз не мога да разбера тоз Вазов, примерно, за к'во се е мъчил да пише там някакви дивотии, като е можел просто да преведе набързо нещо да си запълни книгите. :cry: Надявам се всичките тези наистина дивотии да ги пишеш, за да се правиш на интересен, а не да са резултат на психичното ти здраве.

То и преписвачите сигурно не са били щастливи при изобретяването на печатарската машина, както и всичките занаятчии с навлизането на фабриките с машини... ама кво да се прай, технически прогрес... Иначе те разбирам що се дзвериш, с тая идея дето я изнасям за ваденето от книги, а не за писането, такива като тебе ше си изгубят хлебеца

Иначе за Вазов не знам, ама ти по-добре да превеждаш предполагам, даже научи и втори и трети език, ше си на далавера след време с толко езици под ръка
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

И аргументите са ти аргументи и всичко :clap: ще припадна :-o
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

И аргументите са ти аргументи и всичко :clap: ще припадна :-o

Ти по-добре си мисли твой теми и си ги аргументирай, не гледай у паницата на другарчетата
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

И аргументите са ти аргументи и всичко :clap: ще припадна :-o

Така е. Всеки може да се заблуди и е човешко да се греши! Дори ръсенето на глупости в прилични, санитарни норми се приема снизходително. Обаче......прекаляването и вживяването в подобни постановки......води до други изводи. Най-страшно е човек да повярва в своите абсолютно сгрешени каузи. :lol::mad:
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Така е. Всеки може да се заблуди и е човешко да се греши! Дори ръсенето на глупости в прилични, санитарни норми се приема снизходително. Обаче......прекаляването и вживяването в подобни постановки......води до други изводи. Най-страшно е човек да повярва в своите абсолютно сгрешени каузи. :lol::mad:

Тука сега не ми стана ясно на кой солиш на главата :)
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Бате ще ни изядеш хляба с тия скенери и чудеса. Направо закриваш копирайтърската гилдия във форума :) Иначе здрав да си, дано има клиенти...
 
От: От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

То и преписвачите сигурно не са били щастливи при изобретяването на печатарската машина, както и всичките занаятчии с навлизането на фабриките с машини... ама кво да се прай, технически прогрес...

Така е, добре че от време на време се появява по някой такъв гений като теб да изтласка цивилизацията към светло бъдеще с подобни революционни идеи. Твоята се отличава с особена оригиналност и креативност. Със сигурност никой друг преди теб не се е сетил да сканира текст и да го публикува в сайт.

Качеството на мненията ти е в обратна пропорционалност на броя им (а то и в началото не беше много високо), така че спри докато е време, моля те.
 
От: От: От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестниц

Така е, добре че от време на време се появява по някой такъв гений като теб да изтласка цивилизацията към светло бъдеще с подобни революционни идеи. Твоята се отличава с особена оригиналност и креативност. Със сигурност никой друг преди теб не се е сетил да сканира текст и да го публикува в сайт.

Качеството на мненията ти е в обратна пропорционалност на броя им (а то и в началото не беше много високо), така че спри докато е време, моля те.

Ми, това е положението, добър копирайтър съм, творя навред в тоя форум, бая народ хейти и привличам внимание, вълнува се, кой как да подиграе, да даде съвет и т.н... провокацията е на ниво... е така като мене се пише уникално съдържание за гугъл, поне се научи на тва да си дразнител :)
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Водя си записки. :) Очаквай покана за лекция.

Ма чакай ся, ти последно копирайтър ли си, пренаписвач ли си, снимач ли си, какво си?
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Малиии, за пръв път виждам никнейм с толкова червена репутация. Стана като в добрите стари уестърни - "лошите" стрелят по "добрия", той уж на решето и целия в кръв, но вади патлака и с два изстрела убива всички .......и прегръща любимата...........кобила. :lol: :D
 

Горе