Форума се бъгна

Re: От: От: Форума се бъгна

От телефона яко ми кешира резултатите от търсене и Подписките.
Прочетени ЛС ми ги вади по 10 пъти.

Включено е едно плъгинче за кеш, което улекотява форума, но ако прави проблеми, ще го махаме. Някой друг? Просто да лети искаме, но този кеш ще го заменим с друг.
 
От: Форума се бъгна

От 1-2 дни форума се държи изключително зле. Много често не зареждат страници, връща грешки. Едно съобщение без да исках го изпратих двапъти, защото се оказа че се е изпратило, но междувременно около 20 секунди ми е зареждало страницата че е изпратено... Преди малко си написах обява в пазара, но не успях да я пусна, понеже като натиснах публикувай не ми се зареди страницата... На всичкото отгоре ми се изтри писаното... Струва ми се че е нещо сървърно. Погледнете го.
 
От: Форума се бъгна

От вчера е така, ако изобщо зареди ще е след 5 минути.
 
От: Форума се бъгна

За пореден път в поредна тема виждам нещо дето трябва да е прикачен файл, но вместо това е "Invalid Прикрепен файл specified. If you followed a valid link, please notify the administrator".

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=64800&p=761565&viewfull=1#post761565

Не ми се вярва проблема да е само в моя телевизор. Някой няма ли да го оправи това най-накрая?
 
От: Форума се бъгна

Това от доста време е проблем, дори със всеки ъпдейт не го оправят това с ъплолдъра. И има начин да стане чрез външна услуга, като се зареди линка на картинката. Аз така правя. А има и начин пак тук да се ползва. Ъпчето беше написал една тема. Някъде се моташе из форума тук, в тази секция.
 
От: Форума се бъгна

Това от доста време е проблем, дори със всеки ъпдейт не го оправят това с ъплолдъра. И има начин да стане чрез външна услуга, като се зареди линка на картинката. Аз така правя. А има и начин пак тук да се ползва. Ъпчето беше написал една тема. Някъде се моташе из форума тук, в тази секция.
Няма ли опция да се разреши само от външен линк добавянето на изображения?
 
От: Форума се бъгна

Няма ли опция да се разреши само от външен линк добавянето на изображения?

Не, може да се изтрие като опция, но в кода. Иначе не го махаме, защото реално си има възможност. Прави се, малко повече чалъм е. докато не го оправят най сетне.
 
От: Форума се бъгна

Не, може да се изтрие като опция, но в кода. Иначе не го махаме, защото реално си има възможност. Прави се, малко повече чалъм е. докато не го оправят най сетне.

То това голямо нехайство от тяхна страна.... за какво плащате?
 
От: Форума се бъгна

То това голямо нехайство от тяхна страна.... за какво плащате?

Да, но това не са го оправили от много време насам. Още преди време при един ъпдейт го прецакаха и така си е до ден днешен. ;) Дано не го забатачат, защото съм виждал през целия си онлайн "живот" системи да са на върха, после да биват отместени (замиращи) от други и така. Също като при сайтовете. Някой да има спомен какво беше myspace? :) Но дано тук започнат да оправят и да градят още и още, защото мисля, че тази форум система е доста добра и има бъдеще.
 
От: Форума се бъгна

Да, но това не са го оправили от много време насам. Още преди време при един ъпдейт го прецакаха и така си е до ден днешен. ;) Дано не го забатачат, защото съм виждал през целия си онлайн "живот" системи да са на върха, после да биват отместени (замиращи) от други и така. Също като при сайтовете. Някой да има спомен какво беше myspace? :) Но дано тук започнат да оправят и да градят още и още, защото мисля, че тази форум система е доста добра и има бъдеще.

Само защото не и следиш историята в последните няколко години, за това си оптимист. vBulletin е мъртъв, и тоя дълго неоправен бъг с атачмънтите е само капка в морето.
 
От: Форума се бъгна

Само защото не и следиш историята в последните няколко години, за това си оптимист. vBulletin е мъртъв, и тоя дълго неоправен бъг с атачмънтите е само капка в морето.

Смятам, че му го следим...за това не минаваме на 5цата. :) Както и не сме на 3ката. Колкото до това дали е мъртъв, ще се разбере в следващите години и ще се мислят алтернативи или кърпежи, но лично ние ще предпочетем първото.
 
От: Форума се бъгна

От няколко дена много чести като пускам лични съобщения или коментар по тема не се зарежда страницата или зависва браузара.
И захапва от 2-3-ти път.
 
Re: От: Форума се бъгна

От няколко дена много чести като пускам лични съобщения или коментар по тема не се зарежда страницата или зависва браузара.
И захапва от 2-3-ти път.

Кой е браузъра и какво точно ти дава, ще го скриншотнеш ли? Не съм имал проблеми аз...някой друг?
 

Горе