Футболна прогноза за 31/01/14

BurnX

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
31   0   0
Здравейте ,

продавам футболна прогноза за днес. Коеф е за така наречаната обръщалка (полувреме/ краен 1/2 или 2/1 ).
Цената на прогнозата е 10 лева. Като ще я платите само ако излезе, тоест спечелите. Веднага след мача , ще публикувам мача , който съм дал и дали е печеливша прогнозата. Прогнозата съм я купил от сайт за прогнози, не съм я измислил аз. Ще ви пратя и снимка както аз съм го заложил в бет.

Поздрави и успех на залагащите! Заинтересованите да пишат на лично! Ако прогнозата излезе , всички платили ми ще получат положителна репутация за сделката , съответно не платилите отрицателна. Коеф е такъв че дори да се пробва с 1 лева залог , пак ще е достатъчно да ми платите и да изкарате пари и за вас. Естествено както при всеки залог , риск съществува така че залагайте разумно!
 
Последно редактирано:
От: Футболна прогноза за 31/01/14

Нова мода haxhaxhaxaxhhah
 
От: Футболна прогноза за 31/01/14

Остава още малко време в което може да се включите. Няколко колеги вече се свързаха с мен и получиха прогнозата. След края на срещата ще пусна прогнозата , резултата и снимки от залога от бет365. Успех!
 
От: Футболна прогноза за 31/01/14

Турците нещо не са се разбрали , другите трябваше по план да вкарат ....

Въй, въй! Отекоха ми еврата! Да не си разбрал погрешно... гостите да обърнат второто :lol:
 
От: Футболна прогноза за 31/01/14

В фейс групата сигурно 20 човека са я играли тази обръщачка и тази от франция..... сега ще се псува цяла нощ. Жалко че не излезе , изглеждаше почти възможно ...
 
От: Футболна прогноза за 31/01/14

Бешикташ почни винаги като играят със слабаци правят първото 0-0 или 1-0 както е сега и после второто ги опъват, за Оксер освен че ще е над 2.5 нищо друго не мога да кажа, францизите и те не струват :lol:
 
От: Футболна прогноза за 31/01/14

Някакви коментираха , че Бешикташ няколко пъти все едно спирали да играят в защита , но ония дървета не могат вкарат..... а иначе ясно че 2рото ще ги разпукат , но тъпото е че тия не можаха да поведат за да излезе 2/1 ...
 
От: Футболна прогноза за 31/01/14

важното е, че банката винаги ги гепи паричките :beer:

ходи ръгни на Дортмунт над 4 корнера за първото при 1.95 и си готов
 
От: Футболна прогноза за 31/01/14

Е 5 лева ми взе банката , вчера изтеглих 100 , кого го боли повече :))))

рано или късно 100те ще си отидат обратно, неизменно е
 
От: Футболна прогноза за 31/01/14

Не е така , ако загубя това което имам в сайта , просто няма да вкарвам повече , така няма как да ми ги вземат ;)
 
От: Футболна прогноза за 31/01/14

Не е така , ако загубя това което имам в сайта , просто няма да вкарвам повече , така няма как да ми ги вземат ;)

оптимист си ти, а дано, ама надали
 
От: Футболна прогноза за 31/01/14

и 2рия мач изгоря, за жалост днес не познаха нищо... а вчера наистина хванаха 23 коеф... но днес тотална греда....
 
От: Футболна прогноза за 31/01/14

През 1934-та излезе много як лаф - "пусни балъка напред и после го придърпай" :D

няма се обиждаш, то с повечето е така
 

Горе