Хейтъри

От: Хейтъри

Ествествено, че не ми харесва ;). Няма нужда да пишем приказки и разказчета.

Поне по-почитаните (щото има и български герои, за които трезвеникът българин не се сеща изобщо, тъй като паметниците им са предадени на вторични суровини).
За това и твоите любимци от комунизма са допринесли много - затова в България 90 процента от паметниците са на шумкари, терористи, комуноиди, изроди и всякаква руска сган. За пример е паметника на руската сган ( наричат го руския воин ) - типичен пример за гавра в България. След него има още стотици паметници по негово подобие, да не говорим, че най-високият паметник в София е той, на всичкото отгоре с вдигнато оръжие - перфектно показва как руската сган е превзела и окупирала страната едно време. Лека нощ.
 
От: Хейтъри

Не се вкарвай в некви филми, хлапе. Ти не можеш сам да си обършеш сополите, камо ли да определиш кои са ми любимците. За твоя хал си си виновен самият ти, а не някой друг. При повечето комплексари по принцип е така, но тъй като си малък, то все още имаш шанс да се оправиш. То затова и ти обръщам внимание все още де. Иначе на пангара при форумния мунчо и бегай-легай, па ако ще да оревеш маалата после.
 
От: Хейтъри

Е как да не мога, то е ясно, че си комунист, има ли смисъл въобще да обсъждаме такива явни неща. Ти моя хал остави, аз съм си добре, ама България е зле заради комунизма и никой на света, камо ли пък някой потребител в предприемач, може да ме убеди в обратното. Пък досега аз твоето име не съм споменавал, не виждам какъв е смисъла да хейтваш към мен.
А пък за хлапето и сополите = без коментар. На 21 години съм, млад човек съм си, нищо лошо не виждам, ама ти сигурно си свикнал да пишеш с другари и другарки от соц. време, които са на по 50-70 години - еми не може, и такива трябва да има като мене, да вкарват малко разум в цялата работа, не да си пишем приказки и разказчета.
 
Последно редактирано:
От: Хейтъри

Ти май не знаеш как мога да хейтвам :) В това, квото правим в момента, няма класа. За теб всичко е ясно, а аз също знам, че колкото и да опитвам, едва ли ще прочетеш какво пиша, а ще продължиш да робуваш на това, че "то е ясно". Предполагам, че искрено ще се учудиш, че в Русия отдавна е капитализъм, има над 40000 медии (всичките ги контролира Путин по телефона денонощно и не спи човекът, пада му се да контролира по 300 медии на час) и че в скъпите европейски хотели не се настаняват руски мутри, а хора с нормални професии.
 
От: Хейтъри

Имам чувството, че не само не си чел книгата, но дори не знаеш кой е бил авторът :)

Ако все още не си се самонавил, ти предлагам да се върнеш към темата. Тя е хейтъри. Има милиони хейтъри, които хейтват без изобщо да са чували за комунизъм или феодализъм, а и не ги интересува. Това си е дискусионен проблем, а не идеологически, просто те забелязах за втори път да да се дъниш със словосъчетание, което е moveton, и затова ти отговорих - явно държиш някой да му обърне внимание. Ако искаш идеологически спорове, то влезни в новинарски форум - btw, има доста добри български. Тук няма как да стане.
 
Последно редактирано:
От: Хейтъри

Абе изчетох я книгата преди време, ти как би я коментирал?
 
От: Хейтъри

Ами аз лично познавах Литвиненко, бяхме съседи в Лондон. Кое точно в книгата да коментирам?
 
От: Хейтъри

режима,службите и връзките им с мафията, русия. Ей това примерно.
 
От: Хейтъри

С две изречения или с две думи? :)

Накратко, адашът реши да напусне УРПО след като го дръпна Баб. Баб пък тогава се бореше срещу екстрадицията и се беше юрнал в кви ли не изпълнения срещу "режима", дори финансираше чеченците. На англичаните пък им хареса варианта с двойния агент. За да почне, трябваше да поизмисля. Има много верни неща и факти, но има и много взаимовръзки, които са изманипулирани. Затова подобни книги се четат не на прима виста, а с молив в ръка, сравняваш с други факти и откриваш противоречията и несъответствията. Накрая се оказа, че Баб му плащал малко и решил да направи контрабанден удар, за да се подсигури финансово. Чисто криминална история.
 
От: Хейтъри

Аха



( като съсипахме темата, поне да пусна още един пост )


Total Post Count +1
 
От: Хейтъри

А не! Аз само ти отговарях. Темата си я съсипа ти собственоръчно. Но предполагам, че като се игнорират идеологическите глупости от нея (т.е. твоите и моите мнения), то тя ще може да се върне към хейтърството като изкуство на словото и контрол върху емоциите.
 
От: Хейтъри

Ха, ха

Досега не бях срещал по неспокосан опит да се оправдаят руските дегенерати с управляващата ги върхушка било при царска Русия, било при болшевиките. Накратко - "Кой ми сра в гащите"

Истината е една - Русия няма как да бъде "държава" населена с човешки същества поради една много проста причина:

Руска "нация", държава, история, култура и език НЕ СЪЩЕСТВУВА, това е поредното юдо хазарско творение целящо заличаване на българския род и е въпрос на време да бъде ЛИКВИДИРАНО

Ето им езика на русите преди да ги покръстим и приемат църковно българския език , интересно защо наречен "руски" .....и преди да откраднат българска история, държава и култура и на нейна основа да СЪЧИНЯВАТ своята собствена:p

Ау, ау – шихарда кавда!
Шивда, вноза, митта, миногам.
Каланди, инди, якуташма биташь,
Окуто-ми нуффан, зидима,
Коноцам, коноца, таррарра,
Тидул, кадалан, авдал, майда.
Ябудал, мейда, викзиг, гизи.
Коно-то-цо, ио-ия, ио-ио, иоцох, мацах, я-ца
Ио-пи-ни-паццо. Заокотом, заоцам, никем
Шолда, колда. Паф, паф, папф, пацц.
Кинцо, пинцо, тинцо, дыньоцон.
Цон-цан-цен! щонн,
Щонд, дынзо!
Кудин-то Ноль, чиходам, шам
Болдо ро-ко, булдарам, ганем, кондырь!
Ау, ау – шихарда, кавда!
Руку – куру-ту! кир-дынь,
Тырь-щарь-кордоко-ау!
Коно-то-цо-ио, ия, ио, ио-цок-цок
Русалок,– русалок, корто-то бух бух.
На ппуду, голтол, боято, когда.
Шаррах, кофундо, шаррах-слоцал цолк.
Щон, щон, щон-пинц,
Дон-дур-тор-щон,
Куцу-тонц, мяукор-пфи.

Нещо да разбрахте, защото самите "братушки" до момента не са успели да разшифроват народния език си от преди 300 години :lol:, както и произхода си според който УЖ били варяги (викинги) а първото им държавно образование Киевска Рус и било КАГАНАТ управлявано от БЪЛГАРСКИ КАНОВЕ със столица БЪЛГАРСКИЯ град БАЩУ прекръстен на САМБАТ а по късно и на КИЕВ на името на брата на Кан Кубрат Шамбат Кий .

Герба на Киевска Рус както и на днешна Украйна е Тризъбеца върховен символ на БЪЛГАРСКИТЕ балтавари от рода ДУЛО

За справка

The trident tamga of the Dulo clan is the tamga of the Ashina clan, a trident later found in the coat of arms of the Bulgarian and Rus dynasties adopted as the national symbol of the Ukraine and Crimea.

PS

Пияната руска измет ако има поне малко акъл и достойнство ще се върне към българските си корени и ще признае българската си държава, история, език, писменост и култура. В противен случай е очаква ............ БУНИЩЕТО НА ИСТОРИЯТА където скоро ще е и Хамерика и Хазария
 
Последно редактирано:
От: Хейтъри

АЙДЕЕЕЕ ТОЯ С КЪСАТА ПИШКА ПАК ОТКАЧИ...
 
От: Хейтъри

Само да ви светна: hater = мразител. Айде да видим ще стане ли популярно ...

Не разбрах смисъла на поста?
Не че повечето други имат смисъл... ама тук ич не фанах що го опусна туй изречение? :)
 
От: Хейтъри

20 сантиметра за карго бизнИсмена може и да са малко в сравнение със страпона с който го шиба косматата ламя помакиня

Не всеки е надарен с анално ФИ съизмеримо с на ЗИЛ диференциала8)
 
От: Хейтъри

Завиждаш ми се струва :)
 
От: Хейтъри

Жакузита, жетове, манекенки.. мажа ги с мляко, сладко, мед, чубрицааа.. Пълня ги кат агнетааа, поря ги кат рибиии.. 2 камиона консервии, 2 камиона фафли раздадооох... при мене кафето е 2 стотинки, в Арбанаси всеки знае Пищоваааа, всеки пие кафе 2 стотинки при Пищовааа, жакузи, жетовее..

/Това го пуснах за оправяне на настроението/.
 
Последно редактирано:
От: Хейтъри

Русофобите - малко сте зле с историята и интерпретацията й.
Аз не съм русофил, ама поне изберете нещо смислено за което да ги хейтвате руснаците.

За шумкарите - в даден момент от историята се е наложило едни хора да видят сметката на едни други хора.
Както често се случва.
Коя страна е имала моралното право е второстепенен фактор.
Било е друго време, с други идеали. Човешкият живот не е струвал толкова.

Вие виждали ли сте жив шумкарин? Такъв дето е видял сметката на маса народ? Говорили ли сте с него? Имате ли идея защо е фанал гората?
Тия дето познава(х) - може само да си мечтаете да приличате на тях.

'Репресираните' не спряха да пищят вече маса време. Изтърка се.
Пък незасегнатите се водят по техните малоумия и им пригласят в захлас.

Поинформирайте се малко повече да го е*а.
 

Горе