Хейтъри

От: Хейтъри

На тоя лумпен дето му се губят връзките м/у невроните и не може да навърже нормална реч ли вярваш?
Дето родителите му - потомци на репресирани путьовци са му промили мозъка от малък?

Партизаните СА имали причина да убиват. Те СА убивали убийци.
Някои са го отнесли покрай тях (убийците), ама какво да се прави - времена.

Нали се сещате че изборът да фанеш гората и да се опънеш на властта не е бил толкова лесен и причината е била нещо повече от симпатии към чужда нация.

Аз не проумявам защо никой не говори какво аджеба са правили жертвите на партизаните приживе...
Поинтересувайте се малко по-задълбочено. Отвъд глупостите дето се ръсят от 21 години. По чисто политически причини. Понеже то други не останаха. Повечето от пряко засегнатите вече не са измежду живите.

ПС: Както казваше даскалът ми по история - трябва да минат 50 години, преди нещо да може да се интерпретира безпристрастно, да се отсее зърното от плявата, и чак тогава може да намери мястото си в учебниците по история.
 
Последно редактирано:
От: Хейтъри

Шумкари на сме виждали, но сме виждали и продължаваме да виждаме Безродни комунистически терористи и убийци които по заповед на Москва организират най - големия атентат в света за времето си взривявайки църквата Света Неделя избивайки над 200 БЪЛГАРИ и ранявайки над 500.

Атентат в църквата „Света Неделя“

Атентатът в църквата „Света Неделя“ е най-тежкият терористичен акт в историята на България, а по това време и в света, доколкото под терористичен акт се има предвид действие на отделна въоръжена група.

Ръководството на Военната организация на БКП възлага извършването на атентата на една от „шесторките“, ръководена от Петър Абаджиев, който влиза в контакт с клисаря Петър Задгорски.

При атентата в „Света Неделя“ загиват 134 души, други умират по-късно от раните си, и така общият брой на жертвите е 213. Ранените са 500.
Загиват 12 генерали, 15 полковници, 7 подполковници, 3-ма майори, 9-ма капитани, 3 депутати ( д-р Недялко Колушев, адв. Н. Рачев и Хр. Цанев) и множество граждани, включително деца.
 
Последно редактирано:
От: Хейтъри

Засрали сте темата с извинение, но поне сте на хейт вълна. За мен всеки, който се пени срещу някой или нещо без да има личен допир с него, да върши нещо по въпроса или да е толкова на ясно колкото да е бил там свидетел, че даденото нещо е станало точно така или процесите са протекли по еди какъв си начин си е просто хейтър. Оставете ги руснаците, говорим за хейта в България т.е как някой се е опитал или яко ви е вгорчил живота онлайн, офлайн примерно.
 
От: Хейтъри

Шумкари на сме виждали, но сме виждали и продължаваме да виждаме Безродни комунистически терористи и убийци които по заповед на Москва организират най - големия атентат в света за времето си взривявайки църквата Света Неделя избивайки над 200 БЪЛГАРИ и ранявайки над 500.
[/B]


nIKS Расте ли пишката? :lol:

дърпай я по суданска технология да порасне :)
 
От: Хейтъри

Шумкари на сме виждали, но сме виждали и продължаваме да виждаме Безродни комунистически терористи и убийци които по заповед на Москва организират най - големия атентат в света за времето си взривявайки църквата Света Неделя избивайки над 200 БЪЛГАРИ и ранявайки над 500.
Първо, това се е случило 20 години преди да се появят шумкарите дето обсъждаме. Били са хлапета в най-добрия случай по това време.

Второ, зачети по-нагоре това дето си го копнал - властта е била също толкова репресивна, ако не и повече, в сравнение с режима след 45 година (били са доста по-тъмни и размирни времена - сещай се). Изтезават и убиват техни мирни роднини, включая деца. Без съд.

Трето, на чия чужда власт и режим са служили по онова време същите тия генерали и капитани? Ами в периода 41-44? Не за друго ами понеже обвиняваш партизаните че са действали в интерес на Русия.

Изродщината винаги е двупосочна.

То не че аз теоретично не смятам че фашизмът е бил необходимо зло за времето си и си падам леко расист, ама дайте по-обосновано да хейтваме, туй вашто много разпръсната стрелба...
 
От: Хейтъри

Властта е била от БЪЛГАРИ и е ИЗБИВАЛА НЕБЪЛГАРИ а Руски Славянски Копелета ИНТЕРНАЦИОНАЛИСТИ и пак ще ИЗБИВА

Ето я Руската Терористична партия БКП и нейния създател Димитър Благоев в изказване пред парламента :

Д. Благоев: "Аз съм родом от Загоричане, но между другото АЗ НЕ СЪМ БЪЛГАРИН, АЗ СЪМ МАКЕДОНЕЦ, МАКЕДОНСКИ СЛАВЯНИН ! (Смях) И като такъв, ако искате да знаете, аз съм за Македония като славянска земя, която ще има собствено управление".

Някой от десницата: "Какво търсиш тогава в България"?

Министър Х.И. Попов: "Как се наричат в Загоричане българите"?

Д. Благоев: "Ако ги питате, те се наричат християни".

Министър Х.И. Попов: "Те се наричат българи"!

NB

Комунистическите изроди никога не са се смятали за Българи и няма как да се смятат защото те НE СА БЪЛГАРИ
 
От: Хейтъри

Шумкарин = излязал от дома си и фанал гората, живял примитивно, организирал засади и атентати, палел, убивал.
Репресиран = останал си у къщи, поддържал властта преди да додат шумкарите, правел раболепно каквото могъл - издавал търсените от властта индивиди,... после като дошъл комунизъма пак се пробвал да се направи на кротък, ама номерът не минал...

А кажи ми кой е българинът с Апарухова кръв (както ти би се изразил) и кой е пу*ьото-славянин?
 
От: Хейтъри

А кажи ми кой е българинът с Апарухова кръв (както ти би се изразил) и кой е пу*ьото-славянин?

Аспарухова кръв?Вие сте болни чесно.Днешните българи какви са беее?
СЛАВЯНИ !! и кръвна връзка имат с азиатските мангали,наречени прабългари колкото аз имам с БАРАК ОБАМА.
А колкото до болния мозък с малката пишка Никс-напинЯм се да се сетя,дали съм срещал по-голям комплексар,който с всеки един свой пост си противоречи(или по-скоро с всяко некадърно копване),но УВИ няма май такъв или поне аз не сам срещал.
 
От: Хейтъри

ПЪрдон, поддръжниците на пре-социалистическия режим имат своя аналог (на шумкарите демек) - горяни им казват.
Демек фанали са гората на свой ред, when the shit hit the fan.
Ама не са успели да направят кой-знае какви поразии.
Просто съдбите им в днешни дни служат на такива пробити политически движения като СДС за ореваване на орталъка какви изверги са били партизаните, демек БКП-то, па още по-демек и БСП-то...

ПС: За уточнение само: конфликтът русофоби-русофили не ме вълнува в друг план, освен хумористичен. Просто видях че се споменават партизани/шумкари в неподходящ контекст.
 
Последно редактирано:
От: Хейтъри

Аспарухова кръв?Вие сте болни чесно.Днешните българи какви са беее?
СЛАВЯНИ !! и кръвна връзка имат с азиатските мангали,наречени прабългари колкото аз имам с БАРАК ОБАМА.

Ето това е резултата от идването на власт на комунистически копелета с помоща на руската окупационна армия и избиването на Българския елит формиран макар и рехаво през възраждането.

Резултата е Безродни Славяно Мангалски Олигофрени като този Дебил замърсяващи Българската земя но не за дълго.....:twisted:
 
От: Хейтъри

Аспарухова кръв?Вие сте болни чесно.Днешните българи какви са беее?
СЛАВЯНИ !! и кръвна връзка имат с азиатските мангали,наречени прабългари колкото аз имам с БАРАК ОБАМА.
А колкото до болния мозък с малката пишка Никс-напинЯм се да се сетя,дали съм срещал по-голям комплексар,който с всеки един свой пост си противоречи(или по-скоро с всяко некадърно копване),но УВИ няма май такъв или поне аз не сам срещал.
Е не е хептен тъй.
Дай да сравним примерно сърби (дето са чиста проба славяни) и българи в исторически планъ..

Сърбинъть = велик хейтър, ама нищо особено като войникъ. Даже ние сме ги бухали като брашнян чувалъ. Ама виж - дай им геноцидъ в/у беззащитна мюсюлманска пасмина да упражняват - нема равни на тяхъ. И до ден днешен ни хейтват, както и всичко де що има за хейтене наоколо...

Българинъть = епа похейтва, не е кат хич да не хейтва, ма не чак толкоз де; обаче - един от най-добрите войници на Европатъ. Пичели битки баце. Туй оправдава хейтърлъка до голяма степен. Не е като ония пробитаци сърболята. В днешно време - прекалено толерантен (поне привидно) към сърби, мангали, македонци и прочие изметъ.
 
От: Хейтъри

Абе ноук =) убивали и са трепели хора като кучета твойте приятели шумкарите - за каква кауза са го правили има ли значение? Никоя кауза не ги оправдава тия комуноиди.
 
От: От: Хейтъри

Ето това е резултата от идването на власт на комунистически копелета с помоща на руската окупационна армия и избиването на Българския елит формиран макар и рехаво през възраждането.

Резултата е Безродни Славяно Мангалски Олигофрени като този Дебил замърсяващи Българската земя но не за дълго.....:twisted:
Итрий си пяната от устата..
Едно изказване на един типичен продукт на уродливия преход от комунизъм към пазарна икономика.Боя се,че няма лек за подобни индивиди.
 
От: Хейтъри

Абе ноук =) убивали и са трепели хора като кучета твойте приятели шумкарите - за каква кауза са го правили има ли значение? Никоя кауза не ги оправдава тия комуноиди.

И фашистите са трепали...
и капиталистите трепят и в момента...
И едно време при родово-общинския строй са трепали
и през средновековието са хакали геноциди...
и японците и китайците и руснаците и монголи и татари...
БЪЛГАРИТЕ КАК СА КЛАЛИ В МАКЕДОНИЯ?
КАКТО И ТУРЧИН НЕ Е КЛАЛ? ДА НЕ СА БИЛИ КОМУНИСТИ :)

Комунизма е нещо велико - просто в българия винаги е имало крив комунизъм...
При сегашния начин на мислене - никога не може да процъфти един истински комунизъм...

Комунизъм може да има в япония и то велик комунизъм!

В северна европа не им ли е добре със социалната им политика?

Тук сме сган - лош матриал.. и аз съм от лош материал.. ама поне се старая...
преди малко минавам с колата на пътя вървят 6-7 12 годишни момиченца и се кикотят
свирвам да се отметят - и ония зеха се зъбят? оуууууу ко свириш беееееее
да спра да ги опердаша? не върви те пикли малки
тъпи путки - отсега правят свирки за цигари и бира...
а след 5 години?
И ТОВА НИ Е БЪДЕЩЕТО...
ЦИГАНИ И ЧАЛГАРЧЕТА...
Ебал съм ви капитализма...

И АЗ СЪМ КАПИТАЛИСТ ГАДЕН И ДОЛЕН
ИМАМ ДУЗИНА СЛУЖИТЕЛИ! ГЪРЧА ГИ НА МАЛКА ЗАПЛАТА :)
АМА ТЕ СА БЪЛГАРИ - ГЛЕДАТ КАК ДА СЕ СКАТАЯТ...

НЕ МИ Е ПРИЯТНО ДА СЪМ КАПИТАЛИСТ... НО СЕ ВЪЗПОЛЗВАМ МАКСИМАЛНО ОТ ТОВА КОЕТО ПРЕДЛАГА КАПИТАЛИЗМА:)

Колкото и да е бил скапан комунизма - поне даваше надежда на хората и вяра в бъдещето... а сега?

Днес се нагледах на УПАДЪК...
Влязох в един блок... някакви обрулени тътрещи се хора... некакви безлични гнусни...
мизерияяяяяяяяяяя ужасссссс не м исе мисли на какво смърди у тях

Срещам познати -довчера със собствен бизнес и добри доходи, днес на заплата бачкат опъват кабели за някоя стотачка...
Друг ми реве преди две години купуваше къщи бизнеса му летеше коли бусове - сега ми иска пари назаем и плаче че нема пари да си плати ипотеката
нямали пари...

КОЙТО КАЖЕ ЧЕ КАПИТАЛИЗМА Е ПО ДОБЪР ОТ ИСТИНСКИЯ СОЦИАЛИЗЪМ ПРОСТО НЕ Е ДОРАСЪЛ ДА ГО РАЗБЕРЕ...

при положение че реално благодарение на капитализма живея много по-добре от 95% ОТ ОСТАНАЛИТЕ
и имам по добри доходи от 90% от ЕВРОПЕЙЦИТЕ
На мен не ми харесва капитализма и виждам че не води до никъде този строй...
Просто е въпрос на време да се скапе света заради капитализма.. с тази монетарна система... ако не го доживеем ние - децата ни ще доживеят да се бият за хляб
и да убиват за картофи.
 
От: Хейтъри

Истинския преход още не е започнал макар че урудите се пръкнаха преждевременно, но когато ние Българите си върнем ДЪРЖАВАТА ще ги ликвидираме, както тях така и техните шумкарски потомства
 
От: От: Хейтъри

Я СЕ ЗАМИСЛЕТЕ ЗА КАКВО ЖИВЕЕТЕ?

ПОМИСЛЕТЕ РЕАЛНО? КАКВА ВИ Е ЦЕЛТА В ЖИВОТА?
ДА ИЗКАРАТЕ ПАРИ?
ДА СЕ РАЗМНОЖИТЕ?

АЗ НЕ ВИЖДАМ БЪДЕЩЕ
НЕ ВИЖДАМ ЩАСТИЕ В БЪДЕЩЕТО - НЕ ВИЖДАМ КАКВО ЩЕ МИ ДОНЕСЕ БЪДЕЩЕТО ?
ИМАМ ВСИЧКО - КАКВО ДА ИСКАМ ?
ПОТОМСТВО И КО ? ЗА КАКВО ЩЕ СЕ БОРИ ПОТОМСТВОТО ?
ВИ ПИКАЯ НА СВЕТА КРИВ
КАТО ЦВЕТЯТА - ДА СЕ ОПРАШВАМЕ ДА СЕ РАЗМНОЖАВАМЕ
ПРОСТО НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ДА НИ ЦАПНЕ КРАЯ И ДА НИ ЗАЛИЧИ
ТАКАВА БЕЗСМИСЛЕНА СГАН СМЕ НЕ САМО ХОРАТА...
ПРОСТО Е КРИВО ЗАМИСЛЕНО ВСИЧКО- РЕСТАРТ И НОВИ ПРОГРАМИСТИ
С НОВ ЕНДЖИН...


ХЕЙТ ДО ДУПКА МУ Е МАЙКАТА:)
 
  • Like
Реакции: kpan
От: Хейтъри

Истинския преход още не е започнал макар че урудите се пръкнаха преждевременно, но когато ние Българите си върнем ДЪРЖАВАТА ще ги ликвидираме, както тях така и техните шумкарски потомства

ЩЕ ЕДИТНА ЧЕ ТОЯ ПАПУНЯК НЕ ЗАСЛУЖАВА И ДА ГО ПСУВАМ...

ЗНАЕШ ЛИ ПОГОВОРКАТА- ДАЙ НА СЕЛЯНИНА ВЛАСТ И СТОЙ ДА МУ ГЛЕДАШ СЕИРА?
 
Последно редактирано:
От: Хейтъри

ЩЕ ЕДИТНА ЧЕ ТОЯ ПАПУНЯК НЕ ЗАСЛУЖАВА И ДА ГО ПСУВАМ...

ЗНАЕШ ЛИ ПОГОВОРКАТА- ДАЙ НА СЕЛЯНИНА ВЛАСТ И СТОЙ ДА МУ ГЛЕДАШ СЕИРА?

Бракъданеца дошъл в София да лиже китайски и арабски задници на Илиенци живеел по добре от 90% от европейците...пък и бил капиталист:lol:

Не пей ми се, не смей ми се даже и не ми се плаче

Ти си селска Мъстия каквито и пари да изкарваш, това е кристално ясно на всеки ЧОВЕК в този форум

У нащо село викат :

SOS - СЕЛЯНИНА СИ ОСТАВА СЕЛЯНИН

PS

Ще едитна и ще си запазя въпросите за друг повод и друго време
 
Последно редактирано:
От: Хейтъри

Яко оливане е имало на Благовещение, но донякъде е забавно и свързано с темата.

Чекам в подписа на мунчо да цъфне: "Един ще ме наследи след време и да бъдат проклети сите, дето го хойкат. Ша му викат niks и ще го цитират вместо Раковски. Подпис: Дякона".
 

Горе