един въпрос към webholding

От: От: От: един въпрос към webholding

какви падат, та да си взема и аз ? :lol:

ами обикновено сливови, но от време на време пада и по някой крушов
 
От: един въпрос към webholding

от къде взима толкова много домейни
и все добри ? :lol::lol:

ЩОТО Е КОМУНИСТ !!!
Всичко обраха комунягите дори и хубавите домейни !!!
 
От: един въпрос към webholding

Хахахаха. Страшна тема!
Какво приказваш - темата е 18-:D
Забранено за потребители над 18 години
 
От: един въпрос към webholding

Сетих се за един виц:

Влиза един в регистър.бг и пита:
- Имате ли домейни по 2000 лв.?
- Нямаме, по 70 лв. са.
Оня си заминава и на другия ден пак:
- Имате ли домейни по 2000 лв.?
- Абе господине, нямаме. По 70 лв. са всичките.
Това се повтаря цяла седмица и на онези от регистър.бг им писва и накрая решават да направят домейните по 2000 лв. Идва човека за пореден път и пита:
- Имате ли домейни по 2000 лв.?
- Имаме. Изберете си един.
- Ха, че кой луд ще даде толкова пари за нов домейн?!
След това си заминал.
 
От: един въпрос към webholding

Торта от моркови имате ли?
 
От: един въпрос към webholding

тоя виц не беше ли преди години с мутра и картофи на пазара?
 
От: един въпрос към webholding

Торта от моркови имате ли?

само качамак от трици остана, ама е хубав
 
От: един въпрос към webholding

Сетих се за един виц:

Влиза един в регистър.бг и пита:
- Имате ли домейни по 2000 лв.?
...


АКО ВЛЕЗЕ КЪЦИ ВАПЦАРОВ И ПРОЧЕТЕ ТАЯ ТЕМА- ЩЕ ТЕ ВЗЕМЕ НА РАБОТА ВЕДНАГА...:twisted::twisted::twisted:

show2big.jpg
 
От: един въпрос към webholding

Оригиналния виц е по стар и от мене самия и е за тоалетна хартия по 200 лв. :) .


не били компютри а били компоти
и не били 500 000 а 5 000 и не сме ги изнесли а сме ги внесли
и не за Япония а за СССР :twisted::twisted::twisted:
 
От: един въпрос към webholding

Току що стана ясно, че пича е с протекции от страна на админите. Не мога да се сетя за друга причина да му разчистят темата от негативни коментари и да се оставят само положителните. Цената била 150 лева и като написах, че същото нещо го има за 70 мнението ми изчезна.
Отделно, че тоя е влязъл във форума само за да взема и да смуче кръв. Няма никакъв полезен принос, не съм видял да е помогнал на някого за нещо. Смисъла на форумите е друг. Намират се такива кръвопийци във всеки форум, но чак да се ползват с протекции... Това вече е грозна картинка.
 
От: един въпрос към webholding

Току що стана ясно, че пича е с протекции от страна на админите. Не мога да се сетя за друга причина да му разчистят темата от негативни коментари и да се оставят само положителните. Цената била 150 лева и като написах, че същото нещо го има за 70 мнението ми изчезна.
Отделно, че тоя е влязъл във форума само за да взема и да смуче кръв. Няма никакъв полезен принос, не съм видял да е помогнал на някого за нещо. Смисъла на форумите е друг. Намират се такива кръвопийци във всеки форум, но чак да се ползват с протекции... Това вече е грозна картинка.

тцтцтц, ако наистина си прав много жалко, но предполагам тук е момента админите да се защитят по някакъв начин или да внесат яснота по въпроса
 

Горе