имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

както писах по горе че ще споделя , ТЕЗИ платиха за 560 кредита вземах около 7 $ ,но както каза рак по горе
важното е да се пълни с качествен контен сайта
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Бихте ли ми обяснили по-подробно за какво става въпрос, че гледам и не мога да проумея а с английския съм зле.
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Предостъпваш място в сайта ти на посочените фирми/сайтове. Те от своя страна запълват полето с линкове или текстове с анкор линк. За всеки линк те взимат пари, а ти получаваш процент от това. Това е в общи линии.
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

както писах по горе че ще споделя , ТЕЗИ платиха за 560 кредита вземах около 7 $ ,но както каза рак по горе
важното е да се пълни с качествен контен сайта
Колко линка са сложили в сайтат ти?
Какъв е ПР на сайта ти?
За колко време натрупа тези кредити?
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Колко линка са сложили в сайтат ти?
Какъв е ПР на сайта ти?
За колко време натрупа тези кредити?


Number of Blogs (total/active): 3 / 3
Total posts: 23 / 445 credits
Total comments: 6 / 120 credits
Total contextual links: 5 / 100 credits
My Credits/Total Credits: 665 (?)





това е за този месец до днешна дата
а за предния за около 12 дена се появиха статиите като в статия има до 2 линка.

блог за новини напълно автоматизиран с пр4
един експеримент с пр4 на тема здравни новини
и един за игри с пр2 ,но основно тези кредити са от 4 ките...
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Много бях доволен от backlinks.com докато не получих "Известие от Google Инструменти за уеб администратори за открити неестествени връзки"...
Така че умната!
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

заглавието на темата само по себе си говори,а ти щом си го слагаш на основен сайт никой не ти е виновен...
аз продължавам да съм си доволен :) това е резултата до 30
линк за бърза регистрация




Много бях доволен от backlinks докато не получих "Известие от Google Инструменти за уеб администратори за открити неестествени връзки"...
Така че умната!
 
От: От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

заглавието на темата само по себе си говори,а ти щом си го слагаш на основен сайт никой не ти е виновен...
Спокойно не се оплаквам, няма пострадали - върнаха ми рейтинга.
Нека хората знаят и рисковете пък те сами ще си преценяват.
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Как и къде точно става добавянето на статии, като аз само линк блок съм качил (просто не виждам как да кача друго)?
Става автоматично след като си сложиш плугина и го валидираш. Погледни ако искаш тук се дискутира http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29170 Ако нещо не ти е ясно пиши на ЛС
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Здравейте!

Искам да ви попитам, ако приемем, че имам домейн с ПР1+, чието съдържание се махне и се сложи празен WP, без никакви публикации .... дали ще проявят интерес от PostLink и Backlink?
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Здравейте!

Искам да ви попитам, ако приемем, че имам домейн с ПР1+, чието съдържание се махне и се сложи празен WP, без никакви публикации .... дали ще проявят интерес от PostLink и Backlink?

стига пр да е валиден ще се приеме
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Да, това ми беше питането. Чудесно. Може в скоро време и аз да се включа :) Надявам се следващият ми пост в темата да е за получено плащане хехе

Благодаря за бързия отговор!
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Да, това ми беше питането. Чудесно. Може в скоро време и аз да се включа :) Надявам се следващият ми пост в темата да е за получено плащане хехе

Благодаря за бързия отговор!


за нищо,ако имаш други въпроси не се колебай да питаш

Поздрави и Успех
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Регнах се в postlinks, само че от другата страна - като advertiser. Опцията да добавям линкове в статии, които са меко казано лошо спиннати не ми се видя добра. Та ако ще се добавяте там заради това да ви пращат лошо спиннато съдържание, имайте си едно наум.
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Backlinks.com съм го пробвал и не ми хареса - нито плащат много, нито купените линкове се задържат стабилно при падане на ПР. Препоръчвам Text Link Ads.
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

И аз се отказах. Сайта се напълни с боклук и се притесних, че може да имам неприятности с това чуждо съдържание. Спрях участието си в програмата и изчистих всичко. Иначе от баклинкс съм доволна - плащат добре и са много точни. То и постлинк са много точни - на първо число пристигат парите от тях, но не, отказвам се от чуждо съдържание в сайта.
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

все ми се струва че не разбрахте за какво ги ползвам всички тея програми : ТАЗИ - ТАЗИ - ТАЗИ

ами темата е : имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

аз ги ползвам понеже имам над 100 домейна и вместо да седят и изчезнат от индекса на гуглю,ми носят парички всеки месец :)

Поздрави
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Backlinks.com съм го пробвал и не ми хареса - нито плащат много, нито купените линкове се задържат стабилно при падане на ПР. Препоръчвам Text Link Ads.

а от тези съм най-доволен за 1 линк месечно х $13:p
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Доста тъпо е да цитираш някой и да му смениш линка в цитата с твой реферал :)
 

Горе