роуминг - вивател

ivan01

Member
ситуацията е следната:
аз съм на Вивател искам да се обадя на човек в Италия които също е на вивател
не мога да се свържа, постоянно ме препраща към гласовата поща .... :(
 
От: Re: роуминг - вивател

а ввключен ли му е роуминга на него и включен ли му е телефона е въпроса ако е заминал тия дни от бг може да си е забравил зарядното

роуминга включва ли се ? аз мислех че автоматично се включва ?
не е забравила зарядното , сигурен съм !
 
ами незнам при глобул се активираше с код команда о рода на *нещоси# зелена слушалка (преди). при мтела някога искаха пари а на последната карта която съм виждал след слагането и в апарата един от смсите които доидоха беше че роуминга е активиран... незнам как е при вивател
 
От: Re: роуминг - вивател

ами незнам при глобул се активираше с код команда о рода на *нещоси# зелена слушалка (преди). при мтела някога искаха пари а на последната карта която съм виждал след слагането и в апарата един от смсите които доидоха беше че роуминга е активиран... незнам как е при вивател

:( май трябва да се обаждам на оператор
 
От: роуминг - вивател

Май се активира:

Имате ли активирана роуминг услуга на Вашия номер? Ако отговорът е не, моля, свържете се с Обслужване на клиенти на номер 087 123, за да я заявите.
www.vivacom.bg/bg/residential/roaming/postpaid/country/63/623/

На глобул до колкото знам се активира ама как не съм на ясно и на предплатените карти е безплатно, за тея на абонамент се плащаше някаква сума като гаранция за да активираш роуминга.
 
Последно редактирано:

Горе